چین به کسب و کار به عنوان coronavirus-تاخیر کنگره در دیدار

چین پارلمان آن شروع می شود جلسه سالانه در پکن روز جمعه به عنوان رئیس جمهور خلق چین در دولت به دنبال نشان می دهد مردم چین و جهان – که آن را به کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس که با تاخیر کلید رویداد سیاسی بیش از دو ماه و می تواند انجام آنچه مورد نیاز است برای احیای اقتصاد است.

برخی از 3000 نمایندگان کنگره خلق ملی دیدار خواهد کرد برای هفت روز آینده در کاورنو سالن از سالن های بزرگ از مردم ساخته شده است بیش از 10 سال در سمت غرب میدان تیان آن من در زمان مائو تسه تونگ.

بیشتر:

NPC و مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی (CPPCC) ملاقات کرد که در روز پنج شنبه به طور جمعی شناخته شده به عنوان “دو جلسه” شدند و قرار است در ماه مارس تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس که آغاز کرده بود با یک تعداد انگشت شماری از موارد مرموز پنومونی در مرکز شهر ووهان گسترش خارج از کنترل در ماه ژانویه مجبور شهر و اطراف آن استان به مهر و موم کردن.

“اهمیت NPC است که آن را در واقع اتفاق می افتد گفت:” استیو Tsang که مدیر در موسسه چین در SOAS در لندن است. “NPC است که به طور معمول بیشتر از یک نماد از هر چیز دیگری و این بار اضافی نماد برای هر دو حزب و پینگ است. می توان آن را به نشان می دهد که آن را تنها به دلیل موفقیت در رهبری حزب و رئیس جمهوری چین در برخورد با کروناویروس که چین می تواند در برگزاری این کنگره است.”

با چین در حال حاضر ضبط تنها تعداد انگشت شماری از موارد هر روز برخی از اقدامات است که معرفی شدند حاوی ویروس بوده است آرام است. اما شیوع است که خرد اقتصاد و تست شده این کشور در نظام سلامت و دولت به عنوان به ندرت قبل است به احتمال زیاد به تسلط بر بحث.

به عنوان شورای دولتی گفت: روز چهارشنبه پس از جلسه به آماده شدن برای دو جلسه چین مواجه است یک “بسیار دشوار و پیچیده” وضعیت در سال 2020 است.

عملکرد اقتصاد در سه ماه اول سال – زمانی که coronavirus بود که در آن ارتفاع – نشانه ای از مقیاس از این چالش است.

محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش 6.8 درصد – اولین انقباض حداقل از سال 1992 زمانی که چین شروع به انتشار اطلاعات. HSBC گفت: پیش بینی تولید ناخالص داخلی می تواند به عنوان کم به عنوان 2 درصد برای سال کامل و حتی می تواند کاهش یافته است در دسترس نباشد.

اقدامات محرک اقتصادی

برتر لی کچیانگ وضع خواهد شد برنامه ریزی برای سال در سنتی “دولت ملت” آدرس در روز افتتاحیه یک سخنرانی که معمولا مجموعه کلید اهداف از جمله رشد اقتصادی و بیکاری است.

مسائل کلیدی در دستور کار خواهد بود رشد اقتصادی و کاهش فقر بهداشت عمومی و قانون جدید با برخی از جلسات در نظر گرفتن محل از طریق ویدئو کنفرانس برای اطمینان از مقامات حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

“این ویروس باعث می شود وضعیت بسیار پیچیده” گفت: Minglu چن مدرس ارشد در دانشکده دولت و روابط بین الملل در دانشگاه سیدنی اشاره کرد که مقامات در حال برخورد با یک کاهش ناگهانی در اقتصاد زمانی که آنها معمولا اعلام فراری رشد.

“ما دیده نمی شود اطلاعات زیادی در که شغل خود را از دست. که در تلاش است,” او گفت:.

چین کنگره: رهبران چهره فشار بی سابقه ای

رسمی بیکاری در 6 درصد اما داده ها را شامل نمی شود میلیون ها نفر از کارگران مهاجر که بدون کار به خانه بازگشت به روستاهای خود را. همانطور که در بسیاری از coronavirus-آمار کشورهای دیگر شده اند مجبور به قبول کاهش پرداخت در حالی که کسب و کارهای کوچک باید تلاش برای نگه داشتن شناور.

اقتصاددانان انتظار دارند که مقامات به اعلام جدید محرک اقتصادی به عنوان دولت بر محدود کردن خرید اینترنتی از فروپاشی اقتصادی و حفظ ثبات اجتماعی; یکی از حزب کمونیست کلید اهداف سیاست.

Coronavirus در حال حاضر نشان داده شده که چگونه این وضعیت می تواند از کنترل خارج شود و حتی در یک جامعه است که شدیدا تحت کنترل چین است.

به عنوان شیوع رسید و در فوریه, مردم در ووهان صف خارج بيمارستان در تلاش برای دریافت درمان برای اعضای خانواده در حالی که پزشکی کارگران در بر داشت خود را در مواجهه با یک بیماری بالقوه کشنده بدون تجهیزات حفاظت شخصی آنها مورد نیاز است.

چین معمولا پرشیب رسانه های اجتماعی زنده بود با خشم که فوران کامل مشخصات عمومی با مرگ دکتر لی Wenliang چشم پزشک که یکی از اولین برای هشدار در مورد ویروس اما در بر داشت خود را خاموش.

A makeshift memorial for Li Wenliang, a doctor who issued an early warning about the coronavirus outbreak before it was officially recognized, is seen after Li died of the virus, at an entrance to the

موقت یادبود Li Wenliang یک دکتر که با صدور یک هشدار در مورد شیوع کروناویروس قبل از آن رسما به رسمیت شناخته شده در ورود به بیمارستان مرکزی ووهان پس از مرگ او در فوریه 7 [ایسنا]

از آن زمان به بعد دولت را پایین نگه داشته و بر منتقدان و کنترل ضبط از روایت تغییر سرزنش به مقامات در ووهان – اخراج از شغل خود و با استفاده از افزایش شیوع بیماری در غرب به عنوان یک مقابل چین نسبی موفقیت است.

هیچ رقبای بالقوه

رو توسط یک ناسیونالیست موج جمهور چین به این کشور را قدرتمند ترین رهبر پس از مائو به نظر می رسد به حفظ قدرت را در دستان خود.

“در حال حاضر همه گیر را تضعیف کرده است و موقعیت خود را تا حدودی اما تا آنجا که من می توانید ببینید که او هنوز هم باقی مانده است غالب با رقبای بالقوه در معرض دید برای به چالش کشیدن او گفت:” جیمز چار دیپلم محقق در چین برنامه از موسسه دفاع و مطالعات راهبردی S Rajaratnam مدرسه مطالعات بین المللی در سنگاپور Nanyang فن آوری دانشگاه. “این امر به ویژه در مورد پس از او همچنان به تنگ مهار بیش از افراد ارتش آزادی بخش.”

کاراکتر یادداشت که در کمیسیون مرکزی نظامی (CMC) – PLA عالی تصمیم گیری بدن که قرار بود در طول 19 حزب کنگره در سال 2017 – همه شش نفر افرادی هستند که با روابط نزدیک به Xi.

او صندلی خود را در سالن یازدهم را کمی به ترس از نمایندگان – ظاهرا منتخب شهروندان بالای 18 سال, اما در واقعیت, انتخاب شده توسط مقامات محلی است. در حالی که مجلس – گاهی اوقات – را رد کرد دولت قصد دارد کنگره دیده می شود تا حد زیادی به عنوان یک مهر و موم لاستیک.

China CPPCC

نمایندگان در مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی چین [Andy Wong/سازمان حفاظت محیط زیست]

در میان قوانین دیگر آنها را در نظر خواهد شد و چین اولین قانون مدنی – بخش یازدهم طرح برای اصلاح نظام حقوقی و formalise اموال و حقوق شخصی.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس های مدنی را نیز شامل به روز رسانی بهداشت عمومی قانون با این احتمال که بهداشت عمومی-جرایم مربوط به سخت تر خواهد بود در آینده با توجه به NPC ناظر که آهنگ ابتکارات در پتروشیمی است.

بیشتر به طور قابل توجهی چین نیز حاکی از NPC عبور جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ پس از جرم تظاهرات ضد دولتی آغاز شد که از یک سال پیش شروع کرده اند و به مجددا در هفته های اخیر. ژانگ Yesui سخنگوی کنگره گفت: این حرکت لازم بود “در شرایط جدید و نیاز” با جزئیات بیشتری از این قانون در روز جمعه منتشر شود.

در حالی که NPC ممکن است نشان می دهد دولت چین را قدرت هنگامی که برتر Li ریاست بیش از سنتی بسته شدن روز اخبار کنفرانس – با کمتر رسانه ای در حضور بیش از حد معمول به دلیل اجتماعی فاصله – coronavirus را ادامه خواهد داد به بازیگران سایه طولانی.

هیچ کس در هر کجا مطمئن است که آیا COVID-19 واقعا آن دوره اجرا و رهبران چین – Xi بیشتر از همه — نمی خواهید به خطر موج دیگری از بیماری است.

“مردم در درون نظام هستند و نمی خواهید برای فراموش فوریه گفت:” SOAS را Tsang. “برای همه تبلیغ افرادی که زندگی می کردند از طریق فوریه نمی خواهید برای فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده است. هیچ کس احساس می کند به اندازه کافی قوی به چالش یازدهم در کوتاه مدت اما اگر همه چیز به شدت اشتباه است و دوباره پس از آن می داند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>