چین تصویب پیشنهاد برای هنگ کنگ امنیت قانون که curtails استقلال خود را

این قانون به ممنوعیت تمام “را فعالیت” را در دلار هنگ کنگ به خطر افتادن امنیت ملی است.

هنگ کنگ — چین ملی تایید شده با صاعقه وار تشویق بحث برانگیز قانون جدید ممنوعیت همه “را فعالیت” را در هنگ کنگ است که به مخاطره می اندازد چین امنیت ملی در بخش پایانی جلسه سالانه پارلمانی نشست در پکن پنج شنبه.

هنوز به پیش نویس قانون در نهایت تصویب در هنگ کنگ توسط فرمان دور زدن محلی در فرایند قانونگذاری که در آن مالی آسیا مرکز قرار است به درجه بالایی از استقلال از پکن تحت “یک کشور دو سیستم” به ترتیب در جای خود قرار داده که این مستعمره سابق بریتانیا تحویل داده شد و برگشت به چین است.

سال گذشته در هنگ کنگ لرزاند بوده است با تظاهرات که به طور فزاینده ای خشونت آمیز و ضد پکن نسبت به پایان 2019. در حالی که COVID-19 pandemic نگه داشته است ناآرامی ها تا حد زیادی از خیابانها تا زمانی که به تازگی در پکن نشان داد که آن را از دست داده و صبر و شکیبایی برای مخالفت در شهرستان.

در معرفی این پیشنهاد به رأی گیری مقدمه آمده است: “در سال های اخیر امنیت ملی خطرات ناشی از هنگ کنگ منطقه ویژه اداری تبدیل شده اند برجسته و های مختلف فعالیت های غیر قانونی مانند ‘هنگ کنگ استقلال,’ تقسیم این کشور و خشونت آمیز فعالیت های تروریستی به طور جدی در معرض خطر حاکمیت و وحدت و تمامیت ارضی کشور است.”

این پیشنهاد به صورت قانون تصویب شد در چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس 2,878 رای به یکی از, فقط ساعت پس از وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به کنگره گفت که دلار هنگ کنگ بود “دیگر مستقل از چین” راه در محل امکان پایان دادن به درمان خاص تجاری hub برخوردار بودند تحت قانون ایالات متحده.

بیش از 1300 شرکت های آمریکایی باید دفاتر در هنگ کنگ و در این شهر به حدود 85,000 شهروندان آمریکایی است. با وجود داشتن شده است تا حد زیادی در امان اثرات مستقیم ایالات متحده-چین تجارت, جنگ, شهر شده است به طور فزاینده ای در میان پکن و واشنگتن به عنوان ارتباط خود را همچنان به دهانه در پی این بیماری همه گیر.

وجود واقعی قانون و در عین حال زبان پیشنهاد می ماند گسترده اما هنگ کنگ از ساکنان و حتی هنگ کنگ دولت را کوچک می گویند در این فرآیند است. این شهر تنها یک تنها نماینده تام Yiu-چانگ در چین بالا قانونگذار بدن ایستاده کمیته ملی است که انتظار می رود به تشکیل جلسه در ماه ژوئن به هش کردن زبان خاص از قانون و تصویب آن.

در حاشیه این دیدار هفته گذشته تام در تلاش است تا اطمینان هنگ کنگ از ساکنان گفتن آنها را آنها می توانند به بیان دیدگاه های خود به شرکت ملی صنایع پتروشیمی از طریق یک پلت فرم آنلاین. معلوم نیست که آیا کسانی که دیدگاه های خود را به طور کامل در نظر گرفته شود به عنوان پکن نشانه های آن را می خواهد برای پیگیری سریع این قانون است. ناظران بر این باورند این قانون به احتمال زیاد خواهد شد در محل مدتی طول تابستان پیش رو از هنگ کنگ قانونی انتخابات در ماه سپتامبر که در آن دموکراسی کمپ امیدوار است برای یک پیروزی بزرگ است.

پس از اعلام پکن آن همزمان شده اند در تلاش برای اطمینان بخشیدن به هنگ کنگ از ساکنان این است که قانون را تنها بر یک هدف بخشی از هنگ کنگ. در عین حال طی هفته گذشته به تنهایی زبان پیشنهاد شد و در محدوده گسترش یافته شامل گروه ها و سازمان ها در علاوه بر این به افرادی که درگیر در اعمال و فعالیت های فتنه تجزیه طلبی و دخالت خارجی.

مسائل است که نیاز به توضیح دارد که آیا کسانی که به اتهام با قانون جدید خواهد بود سعی در هنگ کنگ و یا سرزمین اصلی و آیا محلی قضات با گذرنامه های خارجی قادر خواهد بود به ریاست موارد ؟

دیگری وجود دارد به شدت مورد ارائه در این طرح است که اجازه می دهد تا به سرزمین اصلی چین ماموران امنیتی به کار آشکارا در هنگ کنگ برای اولین بار. هنگ کنگ حفظ جداگانه سیستم حقوقی به سرزمین اصلی خواهد شد تا این ماموران امنیتی پایبند به مردم ؟

هنگ کنگ قانونی محقق یوهانس چان گفت: رادیو تلویزیون هنگ کنگ (RTHK) پنج شنبه که این امر می تواند ساده و بی تکلف به این باور است که قانون پیشنهادی تنها می گذارد “یک گروه کوچک از مردم است.”

“در چین آنها هرگز واقعا تعریف دقیقا همان چیزی است که ‘امنیت ملی'” چان گفت: در مصاحبه “بنابراین قانون می تواند تغییر را با توجه به مصلحت سیاسی یا سیاسی ضرورت است.”

قانون پیشنهادی آورده تظاهرات خیابانی را بر روی خیابان های هنگ کنگ در روزهای اخیر اما آنها برآورده شده است با حضور پلیس. پلیس هنگ کنگ بازداشت بیش از 300 معترضان در سراسر شهرستان در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>