چین اعلام کرد 2 میلیارد دلار کمک ویروس که در مجمع

رئیس جمهور چین می گوید کشورش ارائه خواهد شد 2 میلیارد دلار بیش از دو سال مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس, پیش بینی وضع هوا در اطراف سازمان بهداشت جهانی و تلاش خود را حتی به عنوان برگ برنده دولت کاهش بودجه برای سازمان ملل و آژانس بهداشت

ژنو — چین ارائه خواهد شد 2 میلیارد دلار بیش از دو سال مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس جمهوری چین گفت: وحدت در سراسر سازمان بهداشت جهانی و تلاش خود را حتی به عنوان برگ برنده دولت کاهش بودجه برای سازمان ملل و آژانس بهداشت.

اتحادیه اروپا 27-عضو بلوک و دیگر کشورهای در ضمن نام برای یک ارزیابی مستقل از این که در پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس “به بررسی تجربه به دست آورده و درس آموخته است.”

در یک سخنرانی به مجمع بهداشت جهانی یازدهم گفت: چین تا به حال ارائه شده همه مربوط به شیوع داده ها به چه کسانی و کشورهای دیگر از جمله ویروس ژنتیکی توالی “در یک مد به موقع.”

“ما مشترک کنترل و درمان تجربه با جهان بدون رزرو” Xi گفت. “ما انجام داده اند همه چیز را در قدرت ما به پشتیبانی و کمک به کشورهای نیازمند است.”

2 میلیارد دلار در طول دو سال آینده پشتیبانی خواهد کرد COVID-19 پاسخ تلاش به خصوص در کشورهای در حال توسعه یازدهم گفت.

اتحادیه اروپا در قطعنامه ای پیشنهاد می کند که ارزیابی مستقل باید آغاز شود “در اولین لحظه مناسب” و باید از میان دیگر مسائل بررسی “اقدامات که خود جدول زمانی مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.”

که اعلام کرد شیوع کروناویروس به اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه. 30 که بالاترین سطح از هشدار. در هفته بعد که هشدار داد کشورها وجود دارد باریک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش ویروس در سطح جهان است.

که مقامات با این حال بارها و بارها توضیح داده شده انتقال ویروس به عنوان “محدود” و گفت: آن را به عنوان انتقال به آنفولانزا; کارشناسان پس از گفت COVID-19 گسترش می یابد و حتی سریع تر. آن را اعلام کرد شیوع بیماری به یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس پس از این ویروس تا به حال به کشته شدن هزاران نفر در سطح جهان و موجب شیوع زیادی در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و جاهای دیگر.

یازدهم گفت: او همچنین پشتیبانی از این ایده از یک بررسی جامع از واکنش جهانی به COVID-19.

“این کار باید بر اساس علم و حرفه ای led توسط چه کسی انجام شده در هدف و شیوه ای بی طرفانه” او گفت:.

AP پزشکی نویسنده ماریا چنگ گزارش از لندن است.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>