چین اذعان ‘کاستی’ به عنوان coronavirus تلفات بازدید 425

مرگ و میر در چین از کشنده شیوع کروناویروس که سرچشمه در مرکز شهر ووهان رز به حداقل 425 روز دوشنبه به چین بستری “کاستی ها و مشکلات” در پاسخ به شیوع بیماری.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود 64 جدید مرگ و میر در روز دوشنبه – بزرگترین افزایش روزانه از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ووهان در اواخر سال گذشته. این شهر و اطراف آن در استان هوبئی شده اند که به طور موثر به مهر و موم شده از سایر نقاط کشور برای بیش از یک هفته است.

در حال حاضر وجود دارد 20,438 مردم تایید به عفونت است.

بیشتر:

کشورهای دیگر را با عجله به تخلیه شهروندان خود از هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان در حالی که بسیاری از آنها نیز تحمیل فوق العاده ای محدودیت های مسافرتی در مسافران و از چین است.

حدود 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها با ایالات متحده گزارش مورد دوم از انسان به انسان انتقال در روز دوشنبه.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, فوریه 4

چین می گوید ما نباید افتاد در شیوع کروناویروس

چین وزارت امور خارجه تصریح کرد در روز سه شنبه ایالات متحده باید خودداری از زیاده بیش از شیوع کروناویروس و به نام در واشنگتن به کار با پکن و جامعه بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying در بیانیه صادر شده توسط وزارت همچنین گفت: پکن یادداشت های مکرر را از آمریکا به چین برای کمک در مبارزه با شیوع بیماری است. پکن امیدوار است که واشنگتن ارائه خواهد شد ارائه کمک های اولیه به زودی, او گفت:.

ژاپن قرنطينه کشتی کروز در یوکوهاما

ژاپن قرنطینه یک کشتی کروز با 3,500 مردم در هیئت مدیره پس از یک مسافر که خاموش کردم بوش در هنگ کنگ تست مثبت برای ویروس.

تلویزیون فیلم نشان داد تصاویر از چندین قرنطینه افسران ورود به الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما در دوشنبه شب برای بررسی سلامت همه 2500 مسافر و 1000 خدمه.

80 سال مسافری که متحرك در ژانویه 25 در هنگ کنگ تست مثبت برای این ویروس مرگبار است.

Coronavirus: How does it spread?

استرالیا ووهان evacuees وارد جزیره کریسمس – رسانه

یک هواپیما از استرالیا تخلیه از ووهان وارد قلمرو اقیانوس هند از جزیره کریسمس که در آن آنها خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته برای جلوگیری از گسترش این ویروس, رسانه های محلی گزارش روز سه شنبه.

این هواپیما حامل 243 مسافر و 14 خدمه چهار خلبانان و مسئولان وزارت بهداشت اولین فرود در فرودگاه نظامی هوایی حدود 1200 کیلومتر (746 مایل) شمال پرت قبل از انتقال در دو کوچکتر هواپیما به جزیره کریسمس استرالیا australian Broadcasting Corporation (ABC) گزارش شده است.

اولین چارتر پرواز فرود در جزیره کریسمس در 9:01pm (14:01 GMT) در دوشنبه ABC اضافه شده است. مقامات نمی شد فورا در دسترس است برای تایید ورود دومین پرواز چارتر.

روسیه را به تعویق انداخت سالانه انجمن سرمایه گذاری بیش از coronavirus نگرانی

روسیه به تعویق انداختن سالانه انجمن سرمایه گذاری در دریای سیاه در شهر سوچی که برنامه ریزی شده بود را در هفته آینده به دلیل نگرانی در مورد coronavirus نگرانی دولت منظور گفت.

روسیه سرمایه گذاری فروم است که با حضور یک رشته از مقامات عالی رتبه و سرمایه گذاران خارجی تعیین شده بود به محل از فوریه 12-14. دولت منظور نمی گویند که آن را در حال حاضر برگزار می شود.

United Airlines

هواپیمایی متحده آورده بود جلو تعلیق آن چین پرواز [فایل: Chris Helgren/رویترز]

هواپیمایی متحده تعلیق ما محدود به سرزمین اصلی چین پرواز یک روز زودتر

هواپیمایی متحده روز دوشنبه گفت: آن را به جلو خود را به طور موقت تعلیق در ایالات متحده محدود پرواز از سرزمین اصلی چین یک روز به سه شنبه.

شرکت هواپیمایی است که در گذشته ما هواپیمایی هنوز عامل, چین, پروازهای روز جمعه گفت: این برنامه ریزی برای پرواز آخرین پرواز از چین در روز چهارشنبه به دلیل شیوع کروناویروس.

خطوط هوایی دلتا به حالت تعلیق پروازهای بیش از آخر هفته در حالی که خطوط هوایی آمریکا به پایان رسید آن پرواز از سرزمین اصلی چین در روز جمعه. ایران روز دوشنبه گفت: هنوز برنامه ای برای از سرگیری پروازها به مقصد و از چین در آوریل 28.

بانک جهانی خواستار تلاش جهانی در برابر ویروس

بانک جهانی به نام روز دوشنبه برای کشورها به گام تا برنامههاي مبارزه با کروناویروس جدید شیوع و گفت که با توجه به بسیج منابع خود را در برابر این بیماری است.

“ما در حال دعوت از همه کشورها برای تقویت سلامت خود نظارت و پاسخ سیستم ضروری است که برای جلوگیری از گسترش این و هر آینده شیوع” این موسسه در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که آن را بررسی منابع مالی و فنی است که می تواند بسیج را به سرعت به حمایت از کشورها را تحت تاثیر قرار و راه برای سرعت بخشیدن به واکنش بین المللی.

جزئیات به روز رسانی دوشنبه, فوریه 3 در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>