چین را متهم به پنهان کردن coronavirus داده که از: به روز رسانی زنده

  • حداقل دو سناتور آمریکا را متهم به چین پنهان کردن اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی است که می تواند به تغییر این دوره از شیوع کروناویروس حتی به عنوان یک مقام چینی را تکذیب کرد تاخیر در به اشتراک گذاری اطلاعات و گفت: دولت در عمل به طور علنی و شفاف.

  • مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین – که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 ثابت بی اثر برای این منظور در اولین بزرگ, با کیفیت بالا مطالعه برای آزمون آن در افرادی که در تماس نزدیک با فرد مبتلا به این بیماری با توجه به مطالعه منتشر شده توسط New England Journal of Medicine.

  • اسپانیایی قانونگذاران باید رای به تمدید وضعیت اضطراری در یک زمان نهایی از طریق ژوئن 21. این ششمین بار اندازه گیری تمدید شده است, به معنی محدودیت در نیروی باقی خواهد ماند اگر چه آنها کاسته شده است از زمان آغاز این مستند در اواسط ماه مارس.

  • حدود 6.4 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 383,000 مردم فوت کرده اند, از جمله برخی از 107,000 در ایالات متحده است. بیش از 2.7 میلیون نفر بهبود یافته اند از این بیماری است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 4

01:03 GMT – 9-ماه-پیر در میان جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا

9 ماهه که تست مثبت برای COVID-19 بود و در میان هشت نفر بیشتر است که مرگ و میر مربوط به کروناویروس در ایالت کنتاکی فرماندار اندی Beshear اعلام کرده است.

آخرین مرگ و میر مطرح ایالت تلفات به 450 پس از همه گیر آغاز شد. وجود دارد بیش از 107,000 مرگ و میر در سراسر ایالات متحده.

در اعلام نوزاد, مرگ Beshear گفت: “بیش از حد اغلب مردم فکر می کنم که این چیزی است که اتفاق می افتد به پزشکی مصالحه سالمندان است. این یک یادآوری چگونه مرگبار این ویروس می تواند باشد. چه قیمتی تمام زندگی ما هستند.”

00:20 GMT – چین گزارش جدید COVID-19 موارد

Coronavirus - China

دانش آموزان با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید ترک پس از پایان یک روز مدرسه در پکن روز چهارشنبه [Ng هان Guan/AP]

چین گزارش روز پنج شنبه یکی از جدید کروناویروس مورد و چهار جدید بدون علامت COVID-19 موارد همانطور که از پایان ماه ژوئن 3, با توجه به خبرگزاری رویترز به نقل از کمیسیون بهداشت و درمان.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: تمام پنج مورد از موارد وارد شد که شامل مسافران از خارج از کشور. برای ژوئن 2, چین, گزارش یک مورد تایید شده و 4 موارد بدون علامت.

چین به حساب نمی بدون علامت در بيماران کسانی که مبتلا به کروناویروس اما نمایشگاه علائم به عنوان موارد تایید شده. تعداد کل عفونت در چین می ایستد در 83,022. مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 4,634.

00:05 GMT – گزارش افزایش coronavirus نگرانی در مورد چین است که پکن را انکار می کند

حداقل دو سناتور آمریکا گفت که چین hid داده ها از سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که می تواند به تغییر این دوره از شیوع کروناویروس حتی به عنوان یک مقام چینی را تکذیب کرد تاخیر در به اشتراک گذاری اطلاعات و گفت: دولت در عمل به طور علنی و شفاف.

آنها با اشاره به خبر مربوط به تحقیقات منتشر شده در این هفته است که چین متوقف بر ارائه بحرانی coronavirus اطلاعات به کسانی که ابراز نا امیدی قابل توجهی در خصوصی حتی آن را به عنوان ستایش از کشور ، سیاستمداران گفت: در این گزارش مطرح شده کلید سوالات عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان گفت: آن نور بر روی یک داستان تبدیل شده است که بسیار سیاسی.

در یک نشست خبری در روز چهارشنبه ژائو Lijian سخنگوی چین, وزارت امور خارجه به گزارش AP “به طور جدی در تضاد با حقایق”. او خواندن یک جدول زمانی از وقایع است که در تضاد نیست AP یافته است و افزود که چین همیشه حفظ شود “و ارتباط خوب و همکاری با چه کسی است.”

00:01 GMT – مالاریا دارو نتواند برای جلوگیری از COVID-19 در یک مطالعه دقیق

یک مالاریا, داروی آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 بی اثر ثابت در اولین بزرگ, با کیفیت بالا مطالعه برای آزمون آن در افرادی که در تماس نزدیک با کسی که با این بیماری AP خبر داد.

نتایج منتشر شده توسط New England Journal of Medicine نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین بود بهتر از قرص های دارونما در پیشگیری از بیماری از coronavirus. این دارو به نظر نمی رسد به علت آسیب جدی هر چند – در حدود 40 درصد آن را به حال عوارض جانبی عمدتا خفیف مشکلات معده.

“ما نا امید شد. ما را دوست دارند برای این کار گفت:” مطالعه رهبر, Dr David Boulware, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا است. “اما هدف ما این بود برای پاسخ به این سوال و برای انجام یک مطالعه با کیفیت بالا” از آنجا که شواهد مواد مخدر تا کنون بی نتیجه, او گفت:.

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (3 ژوئن) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>