شیلی بیمارستان های تحت فشار به عنوان موارد نزدیک به 70,000: به روز رسانی زنده

  • شیلی سیستم بهداشت و درمان است که تحت فشار و “بسیار نزدیک به حد” رئیس جمهور سباستین Pinera گفت: به عنوان تعدادی از تایید عفونت کروناویروس روش 70,000.

  • روسیه گزارش 153 coronavirus مرگ و میر این بیماری همه گیر بالاترین روزانه تلفاتبالا بردن تعداد مرگ و میر به 3,541.

  • مسلمانان در سراسر جهان در حال جشن عید فطر با میلیون ها نفر تحت سخت اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از ترس تمدید شیوع کروناویروس.

  • ترکیه اعلام کرد 32 جدید COVID-19 کشته و 1,186 عفونت در 24 ساعت گذشته بیشترین تعداد هفته هل دادن مجموع موارد به 55,686 و مرگ و میر به 4,308. یک عید فطر آخر هفته مستند تحمیل شده.

  • پس از ایالات متحده, سخت ترین-آمار کشور انگلستان با 36,793 مرگ و میر ناشی از 258,511 موارد ایتالیا با 32,785 مرگ و میر ناشی از 229,327 موارد اسپانیا با 28,752 مرگ و میر و 235,772 موارد و فرانسه در 28,332 مرگ و میر و 182,036 موارد است.

  • بیش از 5.3 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند coronavirus تا به امروز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 342,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از دو میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

20:16 GMT – Bolsonaro تظاهرات با هواداران در میان ویروس خروش

رئیس جمهور Jair Bolsonaro ضربه خیابان برای یک رالی با هواداران خود فرار خود ماسک صورت و شکستن اجتماعی فاصله اقدامات حتی به عنوان coronavirus موارد یافت در برزیل.

رئیس جمهور وارد رالی کاخ ریاست جمهوری در برازیلیا در یک ماسک جراحی اما به زودی آن را در زمان خاموش به استقبال جمعیت تشویق لرزش دست و در آغوش هواداران است.

این تجمع به برزیل به عنوان یک جدید flashpoint در این بیماری همه گیر.

با حدود 350,000 تایید موارد برزیل در حال حاضر دومین caseload در جهان پس از ایالات متحده است. آن است ثبت نام بیش از 22 ، 000 مرگ و میر.

Bolsonaro به معروف در مقایسه با ویروس به یک “کمی آنفولانزا” و استدلال می کند که ماندن در خانه و اقدامات بی ارزش صدمه زدن به اقتصاد است.

Brazil

برزیل در حال حاضر دومین caseload در جهان پس از ایالات متحده [ایسنا]

19:40 GMT – جمعیت در تورنتو پارک آلارم مقامات با احتیاط شیوع ویروس

نخست وزیر انتاریو و کانادا و پرجمعیت ترین استان ابراز شوک بیش از یک جمعیت بزرگ با بهره گیری از یک روز آفتابی در پارک تورنتو هشدار از خطر COVID-19 شیوع است.

“من فکر کردم آن یک کنسرت راک وقتی که من بیرون رفت وجود دارد. من شوکه شده بود. آن را فقط بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد نزدیک” گفت: داگ فورد استانی برتر در کوتاه مصاحبه تلویزیونی.

او با اشاره به هزاران نفر از مردم که جمع شده بودند روز شنبه در ترینیتی Bellwoods برای لذت بردن از یک, رو به آفتاب, خلاصه بعد در تورنتو پارک.

همانطور که از یکشنبه این استان تا به حال 25,500 تأييد جدید کروناویروس موارد و 2,140 مرگ و میر در مقایسه با 84,000 موارد و 6,447 در سراسر کشور.

Canada

نخست وزیر انتاریو داگ فورد ابراز شوک بیش از یک جمعیت بزرگ با بهره گیری از یک روز آفتابی در پارک تورنتو [فایل: AFP]

19:20 به وقت تهران هند – پروازهای داخلی از سر گرفته شود اما coronavirus موارد افزایش

پروازهای داخلی از سر گرفته خواهد شد در سراسر هند روز دوشنبه پس از یک روز از “سخت مذاکره” فدرال حمل و نقل هوایی عمران وزیر گفت: پس از برخی از ایالت ها به دنبال محدود کردن تعداد پرواز.

پرواز را راه اندازی مجدد تحت کاستن از محدودیت های اعمال شده بیش از coronavirus هر چند تعداد موارد جدید رز با رکورد 24 ساعته مقدار در روز یکشنبه. این 6,767 موارد جدید در زمان مجموع به بیش از 131,000.

شرکت های هواپیمایی در حال آماده شدن برای از سرگیری حدود یک سوم از داخلی و عملیات پرواز از دوشنبه, حتی بدون وضوح بیش از آنچه قرنطینه قوانین ممکن است به مسافران است.

18:44 GMT – فرانسه دارای کمترین روزانه افزایش جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر پس از مستند

مقامات فرانسوی گزارش داده اند که کوچکترین روزانه افزایش جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر پس قبل از یک مستند آغاز شد و در مارس 17, بالا بردن امیدوار است که بدترین از این بیماری همه گیر است و بیش در فرانسه.

تعداد موارد تایید شده افزایش 115 به 144,921, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد و مرگ و میر افزایش 35 به 28,367 – افزایش فقط 0.1 درصد برای هر دو برگه.

آخر هفته در مجموع برای موارد جدید و مرگ و میر نیز هر دو به پایین ترین سطح از فرانسه شروع به کاهش آن سخت coronavirus محدودیت در آوریل 11.

18:25 GMT – شیلی بیمارستان های تحت فشار به عنوان coronavirus موارد نزدیک به 70,000

شیلی سیستم بهداشت و درمان است که تحت فشار و “بسیار نزدیک به حد” رئیس جمهور سباستین Pinera است گفت: به عنوان تعدادی از تأييد رمان coronavirus عفونت روش 70,000 پس از یک افزایش سریع در روزهای اخیر.

وزارت بهداشت گزارش 3,709 موارد جدید در آخرین روز آوردن مجموع به 69,102. مرگ و میر در 718.

“ما بسیار نزدیک به حد چرا که ما تا به حال بسیار زیادی افزایش نیازها و خواسته های برای مراقبت های پزشکی و مراقبت های ويژه تخت و پنکه” Pinera گفت: در بازدید از یک بیمارستان در سانتیاگو که دارای بالاترین غلظت از موارد.

COVID Chile

شیلی تایید اولین مورد از coronavirus در اوایل ماه مارس و پیشی 50,000 عفونت در این هفته [خاویر تورس/خبرگزاری فرانسه]

18:00 GMT – ووهان آزمایشگاه سر, تماس, ویروس نشت ادعا می کند ‘ساخت خالص’

ادعای ترویج تهمت و دولت که جهانی coronavirus همه گیر سرچشمه در ووهان موسسه ویروس شناسی در بخش مرکزی شهرستان چینی هستند “ساخت خالص” موسسه مدیر گفته است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo بارها و بارها گفتند که مشکوک به ویروس بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان شد به نحوی منتشر شده از آزمایشگاه.

دانشمندان فکر می کنم جدید کروناویروس که برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان است و کشته شدن بیش از 340,000 مردم در سراسر جهان سرچشمه در خفاش و می تواند منتقل شده است به مردم از طریق یکی دیگر از پستانداران.

اینجا بیشتر بخوانید.

wuhan institute

آزمایشگاه مدیر می گوید: این سه گونه از ویروس زنده’ اما هیچ کدام از نظر ژنتیکی بسیار نزدیک به SARS-CoV-2 [هکتور Retamal/خبرگزاری فرانسه]

17:45 GMT – آفریقای جنوبی رئیس جمهور می گوید مستند به سهولت از ژوئن 1

آفریقای جنوبی بیشتر خواهد شد سهولت coronavirus مستند محدودیت از ژوئن 1, رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفته است اجازه می دهد بزرگ swathes از اقتصاد برای بازگشت به ظرفیت کامل.

“کابینه تعیین کرده است که سطح هشدار برای کل کشور باید کاهش از سطح چهار به سطح سه” گفت: در یک آدرس پخش در تلویزیون در توصیف این حرکت به عنوان یک تغییر قابل توجهی در رویکرد به این بیماری همه گیر.

در زیر سطح سه Ramaphosa گفت که گذشته از چند استثنا که در آن خطر انتقال بالا است, اقتصاد می تواند بازگشت به ظرفیت کامل منع و محدودیت در هوای آزاد, ورزش خواهد بود برداشته و الکل می تواند به فروش می رسد برای مصرف خانگی.

17:39 GMT – ترکیه گزارش 32, مرگ و میر, 1,141 جدید COVID-19 موارد

ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرده است 32 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن مرگ و میر در کشور به 4,340.

Fahrettin Koca نیز توییتی وجود دارد 1,141 عفونت های جدید را تایید کرد در 24 ساعت گذشته. تعداد کل عفونت های رسیده 156,827.

ترکیه رتبه نهم در جهانی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 118,000 مردم بهبود, با توجه به وزارت بهداشت آمار.

17:20 به وقت تهران – بولیوی سابق وزیر بهداشت برگزار شد در بازداشت پیش از محاکمه بیش ویروس رسوایی

بولیوی سابق, وزیر بهداشت شده است remanded در بازداشت بیش از یک فساد رسیدگی به بیش از قیمت هواکش به مبارزه رمان coronavirus دادستان کل گفته است.

Marcelo Navajas اخراج شد و پس از او دستگیر شد و در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به خرید 179 هواکش از یک شرکت اسپانیایی برای حدود 5 متر حدود دو و نیم برابر آگهی خود را قیمت می باشد.

دادستان کل گلچهره Terrazas به خبرنگاران گفت که قاضی بود remanded Navajas و سه نفر دیگر از مقامات وزارت بهداشت در “بازداشت پیش از محاکمه” پس از یک جلسه که 12 ساعت به طول انجامید به پایان رسید و در ساعات اولیه روز یکشنبه ،

Navajas برگزار می شود به مدت سه ماه و مقامات دیگر به مدت شش ماه.

Marcelo Navajas

بولیوی سابق, وزیر بهداشت شده است remanded در بازداشت بیش از یک فساد تحقیقات [فایل:سازمان حفاظت محیط زیست]

16:50 GMT – ایتالیا روزانه coronavirus تلفات قطره اما لمباردی شامل نمی شود

ایتالیا ثبت 50 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در برابر 119 روز شنبه مدنی سازمان حفاظت گفت.

اما آن اضافه شده است که داده ها را شامل نمی شود مرگ و میر ناشی از بدترین آسیب دیده لمباردی منطقه به دلیل مشکلات فنی.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 در حال حاضر در 32,785.

16:30 GMT – اسرائیل محدودیت coronavirus تلفن همراه نظارت به “موارد خاص”

کابینه امنیتی اسرائیل محدود دخالت شین بت سرویس امنیت در تلفن همراه-پیگیری از افراد آلوده به کروناویروس گفت: اندازه گیری خواهد بود آخرین رفت و آمد مکرر که در آن بررسی اپيدميولوژيک نشان میدهد کافی نیست.

دور زدن مجلس در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش کابینه مورد تایید اورژانس مقررات فعال است که استفاده از این تکنولوژی معمولا مستقر ضد تروریسم است. حریم خصوصی watchdog گروه به چالش در دادگاه.

با استناد به پایانی سرایت نرخ در اسرائیل کابینه اصلاح مقررات به طوری که ردیابی تلفن موجه است “در خاص و موارد خاص تنها جایی که محل … را نمی توان با اتمام بررسی اپيدميولوژيک با استفاده از روش های دیگر است.”

16:08 GMT – انگلستان جانسون دفاع Dominic کامینگز در میان خواستار استعفای

نخست وزیر بوریس جانسون در دفاع از اقدامات خود را مشاور ارشد Dominic کامینگز که با آن مواجه خواستار رشد به استعفا به اتهام نقض ملی coronavirus مستند و مقررات.

جانسون خطاب به دولت کنفرانس خبری دلیل افزایش فشار برای حذف کامینگز که در دفاع از تصمیم خود را به درایو 250 مایل (400 کیلومتر) از لندن به خانه پدر و مادر در دورهام در شمال شرق انگلستان با همسر و فرزند خود را به عنوان او پایین آمدن با COVID-19 علائم در پایان ماه مارس.

“من باور دارم که در هر احترام او عمل مسئولانه و قانونی” جانسون یک کنفرانس خبری گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in London

دومینیک کامینگز سوار از لندن به پدر و مادر خود را’ خانه در شمال شرقی انگلستان در سراسر کشور lockdown [سیمون داوسون/رویترز]

15:50 GMT – برزیل وزیر بهداشت استعفا داد

یکی از معماران برزیل نبرد در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس استعفا داد.

خروج از اپیدمیولوژی Cléo de Oliveira می افزاید: به آشفتگی در وزارت بهداشت که توصیه هایی برای محدودیت برای محدود کردن این بیماری اغلب به درگیری با رئیس جمهور Jair Bolsonaro تماس برای باز کردن اقتصاد است.

اولیویرا گفت: او را ترک پست خود در روز دوشنبه ، او در ابتدا به ارائه استعفای خود را ماه گذشته باقی ماند اما در این درخواست پس از آن وزیر Luiz Mandetta که در مدت کوتاهی پس از آن اخراج شد توسط Bolsonaro.

تماشا کنید: Bolsonaro را coronavirus پاسخ: یک تهدید برای اقتصاد برزیل

15:30 به وقت تهران – کلیساها برگزاری اولین یکشنبه توده در سراسر فرانسه به عنوان مستند برطرف

فرانسه کلیساها برگزار می شود اولین دوشنبه توده ها در بیش از دو ماه پس از دولت متمایل به یک حاکم است که کلیساها و مساجد و کنیسه ها باید بازگشایی نزدیک به دو هفته به استراحت و آرامش خود را خاموش.

فرانسه از شورای دولت که به دستور دولت در مسائل حقوقی دستور داد آن را دوشنبه گذشته برای بلند کردن آن فراگیر ممنوعیت تمام خدمات مذهبی در محل پس از این مستند.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:11 GMT – آمریکا امیدوار است برای فرد در اجلاس G7 در پایان ماه ژوئن: کاخ سفید

یک فرد در نشست گروه هفت سران برگزار خواهد شد در پایان ماه ژوئن کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس لغو G7 جلسه برنامه ریزی شده برای 10 ژوئن به عنوان coronavirus شیوع گسترش در سراسر جهان و مسافرت های بین المللی محدود بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او ممکن است به دنبال احیای ایده چهره به چهره نشست G7 رهبران نزدیک واشنگتن گفت: این امر ارسال یک پیام است که جهان عنوان شده است به حالت عادی بازگشت.

“G7 اجلاس اگر آن اتفاق می افتد در فرد و ما فکر می کنم از آن خواهد شد, برگزار خواهد شد در پایان ماه ژوئن” اوبراین گفت: CBS “چهره ملت است.”

اوبراین گفت به اعتقاد او پایتخت کشور به اوج coronavirus موارد و ما می خواهم به نگه داشتن یک فرد در اجلاس اگر وضعیت مجوز.

15:00 GMT – عمومی بازگشت به میدان سنت پیتر

عمومی بازگشت به میدان سنت پیتر برای دریافت فرانسیس برکت خود را از پنجره برای اولین بار در نزدیک به سه ماه به عنوان او convoked یک سال از بازتاب در محیط زیست است.

تنها چند ده نفر رفت به میدان که بازگشایی شد روز دوشنبه به همراه کلیسای سنت پیتر زیر coronavirus مستندات. نگهداری آنها به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اکثر عینک ماسک.

فرانسیس تحویل پیام خود را از طریق اینترنت از کتابخانه خود را به عنوان کسانی که در میدان تماشا بر روی صفحه نمایش و سپس به پنجره رفت برای خاموش برکت و رحمت است.

Pope Francis

پاپ فرانسیس سلام از پنجره پاپ قصر مشرف خالی میدان سنت پیتر [آلبرتو Pizzoli/ خبرگزاری فرانسه]

14:33 GMT – اسپانیا coronavirus زخمی 70

اسپانیا یک شبه coronavirus مرگ و میر افزایش 70 به کل از 28,752 وزارت بهداشت گفت.

تعداد موارد تشخیص داده شده رز به 235,772 از 235,290.

14:19 GMT – آلمان تلاش می کند برای ردیابی افرادی که با حضور در خدمات کلیسا در آن COVID-19 گسترش

مقامات آلمانی در حال تلاش برای ردیابی هر کسی که با حضور در یک سرویس کلیسا در فرانکفورت در این ماه پس از بیش از 107 نفر تست مثبت برای coronavirus.

کلیساها در ایالت هسن که فرانکفورت واقع شده اند قادر به نگه داشتن خدمات پس از مارس 1 دنبال کاستن از coronavirus مستند محدودیت های ارائه شده آنها پایبند به رسمی اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین.

“این وضعیت نشان می دهد که چقدر مهم است که همه ما در ماندن هشدار و جلوگیری از تبدیل شدن به بی دقتی به خصوص در حال حاضر در کاستن از محدودیت. این ویروس هنوز هم وجود دارد و گسترش” Hesse دولت وزیر بهداشت کای Klose گفت.

او گفت: مقامات امیدوار بودند که شناسایی کسانی که با حضور در یک کلیسای باپتیست در مارس 10 کمک خواهد کرد جلوگیری از دیگران آلوده شدن.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا تمام 107 با coronavirus, حضور, خدمات, و یا اینکه آیا شمارش شامل افرادی که آلوده به کسانی که.

14:00 GMT – AngloGold Ashanti می یابد 164 COVID-19 موارد در Mponeng معدن در آفریقای جنوبی

AngloGold Ashanti را Mponeng معدن در آفریقای جنوبی شده است به طور موقت بسته و پس از 164 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus خیش طلا در بیانیه ای گفت.

معدن عمیق ترین در جهان تنها بازگشایی شد در ماه آوریل پس از بسته تحت سراسر کشور مستند بوده و عامل در حدود 50 درصد ظرفیت است. آن اختصاص حدود 7.4 درصد از کل این شرکت تولید طلا در سال 2019.

AngloGold Ashanti گفت: آن را به حال انجام شده 650 آزمون در Mponeng پس از تشخیص اولین مورد از این ویروس وجود دارد در هفته گذشته و 164 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت تنها با تعداد انگشت شماری از آزمایشات چپ به روند.

“به عنوان یک گام احتیاطی و پس از بحث و گفتگو با تنظیم کننده عملیات… شده اند به طور موقت متوقف بر اساس داوطلبانه برای تکمیل تماس با ردیابی و دوباره عمیق تمیز و پاکسازی محل کار و زیرساخت های کلید” در بیانیه ای گفت:.

A worker pours gold at the AngloGold Ashanti mine at Obuasi, Ghana

معدن بسته پس از 164 کارگران تست مثبت برای coronavirus [فایل: مهر]

13:40 GMT – فوتبال بورنموث بازیکن تست مثبت برای COVID-19

یک بورنموث بازیکن یکی از دو نفر کار برای باشگاه های لیگ برتر که تست مثبت برای COVID-19 زیر دسته دوم تست باشگاه گفت.

بورنموث را فاش نمی کند و این بازیکن را صادر کرد اما گفت: او را از خود جدا برای هفت روز در خط با لیگ پروتکل های قبل از یکی دیگر از تست انجام شده است.

“کنفدراسیون فوتبال آسیا بورنموث می توانم تایید می کنند که یکی از آن بازیکنان است آزمایش مثبت برای COVID-19 زیر این باشگاه دور دوم تست” بورنموث در بیانیه ای گفت.

“پس پایبندی به لیگ برتر بازگشت به آموزش مقررات باشگاه آموزش زمین باقی مانده است یک محیط کاری امن برای بازیکنان و کارکنان اطاق عقب, خواهد شد که در ادامه به آزمایش می شود برای COVID-19 دو بار در هفته است.”

13:30 به وقت تهران – مادرید ساکنان مشتاق جلوتر از آخر این هفته بازگشایی

ساکنان مادرید و بارسلونا هستند و مشتاقانه در انتظار افتتاح پارک موزه ها و کلیساها در این هفته به اسپانیا آماده به سهولت برخی از دقیقترین مستند اقدامات در اروپا در پایتخت آن شهر دوم.

در مادرید که دو هفته مقامات شروع به اجازه دوندگان و دوچرخه سواران برای تمرین برای چند ساعت در صبح و شب, طراح گرافیک, Jimena رویز سرش می دویم. نزدیکی به نرده های فرفورژه از پارک رتیرو هنوز بسته با یک زنجیره.

“من نمی توانم صبر کنید برای آن را,” او گفت: مشتاقانه. “من واقعا به دنبال به جلو به در حال اجرا حمام آفتاب و نشستن در کنار چشمه.”

اسپانیا در حال حاضر در ماه سوم از آن ملی اورژانس پس از تحمل یکی از بزرگترین سرانه مرگ و عوارض در جهان از کروناویروس که سخت ترین ضربه در مادرید.

13:04 GMT – ما آماده به ممنوعیت از سفر برزیل: کاخ سفید مشاور

ایالات متحده آماده است برای اعلام ممنوعیت سفر از coronavirus-آمار برزیل یک دستیار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“من فکر می کنم که ما باید یک سفر جدید تصمیم امروز با توجه به برزیل و فقط ما با انگلستان و اروپا و چین و ما امیدواریم که می تواند به طور موقت” رابرت اوبراین آمریکا مشاور امنیت ملی گفت: CBS.

“اما به دلیل وضعیت برزیل, ما در حال رفتن به هر مرحله لازم است حفاظت از مردم آمریکا,” او گفت:.

ما قبلا قطع سفر از چین و اروپا و انگلیس به عنوان ویروس رسید در آن کشور است.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از همکار من Mersiha Gadzo.


12:07 GMT – فیلیپین عمومی هشدار داد از ادعای ضد ویروسی داروی

فیلیپین وزارت بهداشت هشدار داده است مردم در برابر رسانه های اجتماعی پست های این ادعا که یک ضد ویروسی مواد مخدر طراحی و توسعه توسط یک فیلیپینی پزشک می تواند درمان و یا محافظت از مردم در برابر coronavirus.

غذا و داروی آمریکا (FDA) را صادر نموده است و بس-و-دست برداشتن از دستور مقابل استفاده از Fabunan ضد ویروسی تزریق میان گزارش می دهد که بیشتر مردم گرفتن دارو گفت: سلامت
معاون ماریا روساریو Vergeire.

“تا به امروز وجود نداشته است هر رکورد (Fabunan ضد ویروسی تزریق) با استفاده از FDA” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

“این بخش ادامه خواهد داد برای به روز رسانی مردم ما از هر علمی ثابت شده تحولات در مبارزه ما با COVID-19” آن اضافه شده است.

11:52 به وقت تهران – در عکس: عید فطر در زمان coronavirus

رام عید جشن برگزار می شود در سراسر جهان اسلام به عنوان بسیاری از مردم به علامت پایان ماه رمضان تحت مستند.

مشاهده گالری تصاویر اینجا.

Palestinians wearing face masks attend the Eid al-Fitr prayers outside a mosque in Gaza City, Sunday, May. 24, 2020. Millions of people in the world's largest Muslim nation are marking a muted and glo

فلسطینی شرکت در عید فطر نماز در خارج از مسجد در شهر غزه [خلیل همرا/AP]

11:40 GMT – تنهایی عید فطر کمتر از یک بزرگراه در جاکارتا

کارگران در اندونزی سرمایه مبارزه برای به دست آوردن یک زندگی و حمایت از خانواده های خود در میان coronavirus بیماری همه گیر. در مورد آن خوانده شده اینجا.

Jessica Washigton photos - Jakarta

قبل از همه گیر و مستند اسب کالسکه به کارگران در مورد به دست آورده $30-40 روز [جسیکا واشنگتن/الجزیره]

11:27 به وقت تهران – ایران: مرگ و میر نزدیک 7,500

ایران تایید کرده است 58 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز گذشته, آوردن مرگ و میر در سراسر کشور به 7,417.

یکی دیگر از 2,180 مردم آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش کلی تعداد به 135,701 سلامت سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت.

11:08 GMT – اولین نشانه اگر یک COVID-19 واکسن ممکن است در پاییز: GAVI

اولین نشانه از اثر بالقوه واکسن علیه coronavirus ممکن است در دسترس در پاییز سر GAVI واکسن داد تا به گفته سوئیس, روزنامه, پیش بینی یک راه طولانی از وجود گسترده ای در دسترس است.

“ما واقعا نمی دانیم که واکسن به کار خواهد کرد و چه خواهد بود وجود دارد در همه. اگر ما خوش شانس ما خواهید دریافت نشانه در پاییز به عنوان (بالقوه واکسن را) اثر” گاوی سر شیث برکلی گفت NZZ am Sonntag در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه.

“اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن از وجود دارد تا زمانی که مورد تایید ماده فعال موجود می شود در مقادیر زیاد برای جمعیت جهانی است.”

بیشتر:

11:04 GMT – لیون تماس های رئیس لیگ فرانسه را متوقف به لیگ دسته 1 ‘احمق’

Olympique Lyonnais جمهور Jean-Michel Aulas شدت انتقاد کرد در لیگ فوتبال برای پایان دادن به لیگ 1 فوتبال فصل زود هنگام تماس با تصمیم “احمق”.

Aulas صحبت کرد و پس از لالیگا در روز شنبه رو دولت اسپانیا را چراغ سبز به سر بازی. مسابقات خواهد شد به احتمال زیاد در ژوئن 12, با توجه به لیگ جمهور خاویر Tebas.

“در دو ماه گذشته مقامات اسپانیایی رعایت شده اند و کار با یوفا” Aulas گفت: l’equipe روز یکشنبه با اشاره به فوتبال اروپا را حاکم بر بدن است.

“آنچه که متناقض است که خاویر Tebas خاص با حضور همان جلسات به عنوان (لیگ فرانسه مدیر کل) Didier Quillot ویژه که از مارس 23.”

“در واقع آنچه گفته شد در آن جلسه با یوفا است ‘صبر’. وقتی ما می بینیم که مقامات ما با حضور در این جلسه و جلب نتیجه گیری های مختلف می تواند احساس آن است که ما واقعا بیش از حد احمقانه است.”

10:58 GMT – چینی وزارت امور خارجه می گوید: سیاسی ‘ویروس’ گسترش در سراسر آمریکا

چین وزارت امور خارجه گفت: ما سیاستمداران در حال گسترش “دروغ” و “تئوری های توطئه” در مورد پکن نقش مهمی در این بیماری همه گیر در حالی که تماس در دو کشور برای همکاری در مبارزه با ویروس.

“این تاسف بار است که در حالی که coronavirus است که هنوز هم در خارج وجود دارد, سیاسی, ویروس نیز در آمریکا و پریدن در هر فرصتی برای حمله و تهمت چین” وزیر امور خارجه وانگ یی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در حاشیه چین جلسه مجلس ملی.

وانگ افزود که برخی از سیاستمداران ایالات متحده “چشم پوشی از حقایق اساسی و بی شماری نهفته است و تئوری های توطئه در مورد چین”.

چین ملی با تمرکز بر بهبود اقتصادی

10:54 GMT – لوفت هانزا برای از سرگیری پروازها به 20 مقصد از اواسط ماه ژوئن

لوفت هانزا است که در مذاکرات با دولت آلمان بیش از نه میلیارد یورو ($9.8 میلیارد دلار) کمک مالی خواهد شد از سرگیری پروازها به 20 مقصد از اواسط ماه ژوئن از جمله برخی از تعطیلات نقاط داغ سخنگوی گفت.

مقصد شامل مایورکا کرت, رودز, Faro, ونیز, ایبیزا و مالاگا که سخنگوی اضافه کرد: پروازهای خواهد ترک از خطوط هوایی اصلی hub در فرانکفورت.

مقصد بیشتر خواهد بود پرده برداری در پایان هفته آینده, او گفت:.

10:51 GMT – UK PM جانسون مشاور کامینگز نمی خواهد استعفا کرد

نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد Dominic کامینگز که سوار 400km (250 مایل) در شمال انگلستان در حالی که coronavirus مستند اقدامات را در جای خود نمی خواهد استعفا, وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفته است.

“آیا او به استعفا؟” مجری بی بی سی Andrew Marr خواسته در طول مصاحبه.

“نه” Shapps گفت.

چند تن از قانونگذاران جانسون حزب محافظه کار به نام صبح یکشنبه کامینگز به ترک.

09:32 GMT – مالزی گزارش 60 جدید کروناویروس موارد

مالزی گزارش شده 60 کروناویروس جدید, موارد بالا بردن تعداد کل عفونت به 7,245 وزارت بهداشت گفته است.

تعداد مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 115 آن گفت.

09:31 GMT – انگلستان با هدف بازگشایی مدارس از ژوئن 1

بریتانیا دولت در نظر دارد به چوب با یک برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس ابتدایی برای برخی از دانش آموزان از ژوئن 1, حمل و نقل, وزیر, Grant Shapps گفته است.

“که قطعا قصد,” او گفت, اخبار آسمان.

دولت در برابر مخالفت با این طرح از برخی از معلمان و اتحادیه های کارگری.

9:00 GMT – هند گزارش 6,767 coronavirus موارد بالاترین پرش روزانه

هند گزارش کرده است 6,767 جدید کروناویروس موارد بالاترین روزانه پرش با در نظر گرفتن کل به 131,868 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

حداقل 147 coronavirus مربوط به مرگ و میر ثبت شد بیش از 24 ساعت گذشته بالا بردن تعداد کل مرگ و میر به 3,867.

با توجه به NDTV (دهلی نو تلویزیون) یکشنبه علائم سومین روز متوالی است که هند ثبت کرده است بیش از 6000 coronavirus موارد با یک رکورد تعداد بیماران جدید در هر روز است.

08:20 GMT – چین ‘باز’ به تلاش های بین المللی برای شناسایی ویروس منبع: FM

چین است که “باز” به همکاری های بین المللی برای شناسایی منبع coronavirus چین به وزیر امور خارجه گفته است.

اما هر بررسی باید “رایگان از دخالت سیاسی” وانگ یی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی انفجار آنچه که او به نام تلاش های سیاستمداران ایالات متحده به “ساخت شایعات” درباره پاتوژن ریشه و “stigmatise چین”.

او افزود که سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus انجام داده است یک کار خوب و کشورهای با نجابت را پشتیبانی بدن.

08:05 به وقت تهران – ایران 107 سال از بهبود از coronavirus

107-سال-زن ایرانی که با آلوده جدید کروناویروس بهبود است ایران در نیمه رسمی خبرگزاری فارس گزارش کرده است.

زن Saltanat اکبری بستری شد به Khansari بیمارستان در مرکز شهر اراک می باشد. او از بیمارستان مرخص شد. پس از گذراندن “برخی از زمان” در انزوا.

“او را شکست داد این ویروس با کمک پزشکان و پرستاران در بیمارستان” استان فارس گفت:.

بیشتر:

08:03 GMT – کسانی که می خواهند چین به پرداخت coronavirus جبران خسارت در حال خیال بافی: دیپلمات

کسانی که می خواهند به چین پرداخت غرامت برای شیوع کروناویروس در حال خیال بافی دولت چین دیپلمات ارشد وانگ یی گفته است.

07:54 GMT – روسیه سوابق 153 coronavirus مرگ و میر بیشترین روزانه تلفات هنوز

روسیه گزارش کرده 153 coronavirus مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته بیماری همه گیر بالاترین روزانه تلفات بالا بردن تعداد کل coronavirus و میر مربوط به 3,541 کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفته است.

آن همچنین گفت 8,599 جدید موارد مستند شده کمتر از قبلی بعد هل دادن تعداد کل عفونت به 344,481.

07:42 GMT – اورشلیم مقدس دفن بازگشایی

کلیسای قبر مقدس در اشغال بیت المقدس به بازگشایی به بازدید کنندگان پس از دو ماه تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مسیحی مقامات مدیریت سایت بسته آن را به بازدید کننده در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما رهبران مذهبی حفظ نماز در داخل توقیف کلیسا در طول بسته شدن آن است.

روز یکشنبه مقامات کلیسا محدود ورودی به 50 نفر در یک زمان و لازم است که کسانی که وارد کاورنو سایت حفظ فاصله اجتماعی و اجتناب از دست زدن به هر یک از کلیسا سنگ آیکون و یا مذهبی دیگر موارد.

07:38 GMT – UK PM مشاور کامینگز باید ترک بیش از مستند درایو: محافظه کار مجلس

بوریس جانسون مشاور ارشد Dominic کامینگز که سفر 400km (250 مایل) به شمال انگلستان در مستند حالی که همسر خود را نشان داد COVID-19 علائم باید استعفا دهد, یک نماینده مجلس از نخست وزیر حزب محافظه کار گفته است.

“این غیر قابل تحمل است که بوریس’ دولت است و از دست دادن خیلی سرمایه سیاسی” استیو بیکر در توییتر نوشت. “دومینیک کامینگز باید برود.”

کامینگز گفت: او تا به حال رفتار منطقی و در چارچوب قانون.

07:24 GMT – سنگاپور را تایید 548 موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت می گوید آن را تایید کرده است 548 بیشتر coronavirus موارد مصرف آن به طور کلی تعداد عفونت به 31,616.

اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به تازگی در حال کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه های این وزارتخانه در بیانیه ای گفت. سه نفر از آنها به اقامت دائم.

07:14 GMT – مسلمانان دعا در خارج از مسجد الاقصی

مسلمانان دعا در خارج از دروازه بسته شده منتهی به مسجد الاقصی در اشغال بیت المقدس به شهر به عنوان محل مقدس باقی مانده بسته میان coronavirus محدودیت بیش عید فطر تعطیلات.

پلیس اسرائیل در شورش دنده نگهبانی ورودی به ترکیب.

اکثر ویروس محدودیت برداشته شده است در بیت المقدس اما مسجد الاقصی ترکیب باقی می ماند بسته تا بعد از عید که نشانه پایان ماه رمضان.

Eid al-Fitr prayer in Jerusalem

پلیس اسرائیل ایستاده گارد در مقابل یکی از دروازه ها به مسجد الاقصی به مسلمانان فلسطینی جمع آوری به انجام نماز عید فطر در اشغال بیت المقدس [مصطفي Alkharouf/Anadolu Agency]

07:10 GMT – استرالیا PM هل مشاغل, Victoria, به, رزومه, گردشگری

استرالیا نخست وزیر بر نیاز به ایجاد شغل به عنوان یک راه برای به حداقل رساندن رفاه دولت صرف در حالی که کشور دوم پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا مجموعه ای از اقدامات برای از سرگیری گردشگری.

“این که آیا آن چه ما دسترسی به بازارهای چگونه ما تحویل کمک, که آیا آن را به bushfire جوامع آسیب دیده … چیزی که می شود از استرالیا بازگشت به جایی که ما می خواهیم به ساخت مشاغل” اسکات موریسون گفت.

این اولین دیدگاه از آنجا که وزارت خزانه داری پرچم در هفته گذشته که استرالیا تا به حال بسیار دست بالا هزینه های اولیه آن coronavirus یارانه دستمزد طرح.

06:30 GMT – Coronavirus کشته شدن بیش از 22,000 نفر در برزیل

برزیل تایید کرده است 22,013 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید پس از 965 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

با توجه به وزارت بهداشت داده تعداد موارد شروع به پریدن کرد به 347,398 با 16,508 موارد جدید ثبت شده است.

برزیل که بزرگترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در امریکا دومین کشور با بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده است.

06:15 GMT – تایلند سوابق هیچ مورد جدید برای چهارمین بار در این ماه

تایلند گزارش جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر نگه داشتن در مجموع در 3,040 مورد تأیید و 56 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد.

یکشنبه بود و روز چهارم در این ماه وجود نداشت جدید روزانه موارد گفت: Panprapa Yongtrakul سخنگوی دولت coronavirus گروه ضربت.

وجود دارد 2,921 بیمارانی که بهبود و بازگشت به خانه پس از شیوع این بیماری آغاز شده است.

This picture taken on May 22, 2020 shows people eating at tables with plastic dividers, as a preventive measure against the spread of the COVID-19 novel coronavirus, at the Srinagarindra Train Night M

مردم غذا خوردن در جداول پلاستیکی با تقسیم به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus در بانکوک [لیلیان Suwanrumpha/ خبرگزاری فرانسه]

06:00 GMT

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.

04:36 GMT – استرالیا با استفاده از نرم افزار برای ردیابی عفونت کروناویروس

مقامات دولتی می گویند شش میلیون استرالیایی دانلود یک برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی ردیابی عفونت کروناویروس.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: COVIDSafe برنامه پخش قوی نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر و چندین کشور ابراز علاقه به یادگیری از تجربه مثبت.

دولت گفت: حداقل 40 درصد از استرالیا 26 میلیون نفر نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد. وجود دارد حدود 17 میلیون گوشی تلفن همراه در استرالیا. اگر یک کاربر تشخیص داده می شود این برنامه با این نسخهها کار برای شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته.

03:38 GMT – چین تایید سه coronavirus موارد

چین روز یکشنبه گزارش جدید تایید موارد coronavirus با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

دو تا از این موارد تا به حال وارد شده از خارج از کشور و یکی شده بود به محلی منتقل می شود در شمال شرق استان جیلین که تا به حال تجربه جزئی شیوع.

جدید مرگ و میر گزارش شده و 79 نفر باقی می ماند در درمان با یکی دیگر از 380 تحت انزوا. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 COVID-19 مرگ و میر ناشی از 82,974 موارد است.

03:10 GMT – کره جنوبی گزارش 25 مورد جدید کل در 11,190

کره جنوبی گزارش 25 مورد از این کروناویروس جدید به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید برای آوردن توده عفونت به شب های سئول, district of Itaewon تحت کنترل Yonhap news agency گزارش.

تعداد کل موارد ثبت شده تا به امروز رسیده است 11,190 در حالی که آن تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 266 کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت.

هشت نفر از موارد جدید آمد از خارج از کشور و 17 محلی عفونت بیانیه ای گفت:. تعداد کل افراد آزاد شده از قرنطینه پس از ساخت کامل بهبود بود در 10,213 تا 19 از یک روز پیش از آن.

03:04 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 431 به 178,281

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته 431 به 178,281 داده ها از موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی نشان داد در روز یکشنبه.

شمارش نشان داد این گزارش مرگ و میر افزایش 31 به 8,247 رویترز خبر داد.

02:30 GMT – اندونزی علائم عید فطر در پایان ماه رمضان

مسلمانان در اندونزی در حال مارک خاموش تعطیلات عید فطر معمولا شادی سه روز جشن است که به طور قابل توجهی باب روز پایین به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد.

بزرگترین اکثریت مسلمان کشور با بیش از 240 میلیون نفر گزارش شده حدود 22,000 عفونت و 1,350 مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

به این معنی هیچ نماز جماعت در مساجد و زمینه باز هیچ هويدا هیچ بستگان تحمل هدیه برای کودکان.

Indonesia

اندونزی پس از عید فطر نماز به مناسبت ختم قرآن روزه ماه رمضان در میان گسترش COVID-19 در بکاسی در حومه پایتخت جاکارتا [ویلی Kurniawan/رویترز]

01:57 GMT – نیویورک تایمز در صفحه اول لیست قربانیان ویروس; ما مرگ و میر در نزدیکی 100,000

ما روزنامه نیویورک تایمز اختصاص داده شده خود را تمام صفحه در روز یکشنبه به یک لیست از اسامی افرادی که درگذشت در coronavirus بیماری همه گیر.

نام و شرح مختصری حذف شده از سراسر کشور اعلامیه پر کردن شش ستون تحت عنوان: “ما مرگ و میر در نزدیکی 100,000 یک نا معلوم از دست دادن” با زیر تیتر خواندن: “آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما است.”

تمام متن لیست طول می کشد محل معمول, مقالات, عکس ها و گرافیک در تلاش برای انتقال وسعت و تنوع زندگی از دست رفته با توجه به سیمون Landon, دستیار سردبیر گرافیک میز.

یک شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: بیش از 97,000 که مردم از COVID-19 در ایالات متحده در حالی که سایت Worldometers نشان داد بیش از 98,000 ما مرگ و میر.

01:35 GMT – مکزیک چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 65,856 coronavirus موارد مرگ و میر 7,179

مکزیکی, مقامات بهداشتی ثبت شده 3,329 موارد جدید از رمان coronavirus در کشور و 190 جدید, مرگ و میر, خبرگزاری رویترز گزارش به نقل از یک مقام بهداشتی. تعداد کل موارد در کشور آمار 65,856 با حداقل 7,179 مرگ و میر.

01:01 GMT – آکسفورد واکسن آزمایشی 50 درصد شانس موفقیت: گزارش

دانشگاه آکسفورد COVID-19 آزمایش واکسن تنها 50 درصد شانس موفقیت به عنوان coronavirus موارد جزر در انگلستان استاد شرکت-پیشرو در توسعه واکسن گفت: دیلی تلگراف روزنامه.

آدریان هیل مدیر آکسفورد Jenner موسسه که با همکاری شرکت داروسازی AstraZeneca Plc به توسعه واکسن ChAdOx1 گفت: آینده دادگاه مربوط 10,000 داوطلبان تهدید به بازگشت “بدون نتیجه” با توجه به کم COVID-19 انتقال در جامعه است.

“در حال حاضر وجود دارد 50 درصد شانس که ما هیچ نتیجه ای در همه” هیل گفته است ، آزمایش های انسانی این واکسن آغاز شده در ماه آوریل است.

00:40 GMT – یونان گزارش دو coronavirus مرگ و میر

دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در یونان طی دوره 24 ساعته آوردن تلفات به 171 AP گزارش خبرگزاری به نقل از مقامات بهداشت و درمان.

یکی دیگر از سه عفونت های ثبت شده از بعد از ظهر جمعه, بالا بردن کشور در مجموع به 2,876. تعداد بیماران در هواکش می ایستد, در 20, در حالی که 99 را ترک کرده اند مراقبت های ویژه.

مقامات یونانی می گویند که اداره 152,998 آزمون برای این بیماری است.

00:10 GMT – برزیل ثبت 965 جدید کروناویروس مرگ و میر موارد آمار 347,398

برزیل ثبت شده 965 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز شنبه با در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 22,013 وزارت بهداشت گفت.

این کشور در حال حاضر 347,398 مورد تأیید وزارت کشور تا 16,508 از روز جمعه هنگامی که آن پیشی گرفتن روسیه برای تبدیل شدن به جهان virus نقطه داغ پشت ما.

00:01 GMT – آرژانتین گسترش بوئنوس آیرس مستند تا ژوئن 7

آرژانتین تمدید اجباری مستند برای سرمایه بوئنوس آیرس تا ژوئن 7, رئیس جمهور آلبرتو فرناندز اعلام کرده است پس از این شهرستان شاهد افزایش مداوم از coronavirus موارد در روز های اخیر.

آرژانتین مستند بود که به دلیل منقضی روز یکشنبه در محل بوده است از مارس 20, هر چند مقامات آرام محدودیت در برخی از مناطق کشور.

______________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 23 اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>