گیلاس و حبوبات در مواجهه با بیماری و کاهش برداشت

گیلاس مقامات صنعت در اورگان و واشنگتن برآورد یک درخت عفونت قابل ملاحظه ای از تهی میوه برای برداشت محصول در این سال

پرتلند سنگ. — گیلاس مقامات صنعت در اورگان و واشنگتن برآورد یک درخت عفونت قابل ملاحظه ای از تهی میوه برای برداشت محصول در این سال.

عفونت شناخته شده به عنوان کوچک گیلاس بیماری است خرد شده و حدود 40 میلیون پوند (18 میلیون کیلوگرم) از گیلاس از آینده برداشت, اورگان, پخش عمومی گزارش روز شنبه.

شمال غربی برداشت محصول آغاز می شود در اطراف پایان ماه مه هر سال است.

نزدیک به 21 میلیون جعبه گیلاس وزن 20 پوند (9 کیلوگرم) در هر حال انتظار می رود برداشت می شود در اورگان و واشنگتن پایین حدود 20% از یک رکورد تنظیم 2017 محصول است.

این بیماری شامل phytoplasma شبیه به یک باکتری ها و جداگانه ویروس باعث علائم مشابه است که در حال گسترش توسط حشرات از جمله انواع حشرات و mealybugs, مقامات گفت.

شمال غربی گیلاس تولید کنندگان مجبور به قطع درختان آلوده برای جلوگیری از این بیماری از گسترش قبل از کل باغ به کاهش کرد.

کمی گیلاس بیماری را ویران کرده است تولید کنندگان در کالیفرنیا و کانادا است. شمال غربی کشاورزان می توانند درخواست آموزش از دانشگاه ایالتی واشنگتن فرمت کارکنان و یا به دست آوردن یک جزوه برای کمک به شناسایی میوه تحت تاثیر این بیماری است.

“آنها کوچک و رنگ پریده اما آنها یا شیرین و مطلوب و یا تلخ” گفت: تیانا DuPoint فرمت کارکنان در Wenatchee, واشنگتن. “به طوری که آنها نمی خواهد به شما صدمه دیده است اگر شما آنها را بخورند اما آنها نه قابل عرضه در بازار.”

B. J. Thurlby از شمال غربی گیلاس تولید کنندگان صنعت گروه گفت: این محصول کاهش خواهد یافت تا حد زیادی به دلیل کمی گیلاس بیماری و بهار فراست.

صادرات به چین خواهد بود اما ممکن است جبران صادرات به سایر نقاط آسیا و Thurlby گفت.

“ما انتظار حداقل دو میلیون جعبه فقط به (جنوب) کره و تایوان و ویتنام” Thurlby گفت. “به طوری که باید خوب صادرات معامله برای ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>