مرگ تقلب: چین در ووهان coronavirus بازماندگان یاد مصیبت

چنگدو چین – تخم مرغ نیمرو با گوجه فرنگی – که برای اولین بار ظرف coronavirus بازمانده یانگ یانگ ساخته شده برای خودش پس از مرخص شدن از شماره 7 بیمارستان در ووهان در استان هوبئی – به کانون شیوع بیماری در چین است.

“این اولین بار است که من فکر کردم تخم مرغ خیلی خوشمزه,” یانگ یانگ نوشت: در رسانه های اجتماعی. “همه دوستان دیگر که هنوز مبارزه در بیمارستان – من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه شما به زودی!”

بیشتر:

پس از فرار چه او را به عنوان نزدیک به مرگ, تجربه یانگ یانگ در حال حاضر یکی از برآورد 14,000 مردم در سرزمین اصلی چین است که مورد ضرب و شتم ویروس.

با وجود این تعدادی از عفونت های رسیدن به تقریبا 75,000 روز چهارشنبه برخی از اطمینان بخش اخبار است در نهایت در حال ظهور چین – که تعداد فزاینده ای از مردم می توانند از زنده ماندن این بیماری است.

“من امیدوارم که این روند به مردم ارائه می دهد مبارزه با این بیماری در سراسر کشور یک فانوس دریایی از امید و شجاعت به ادامه مبارزه” یانگ یانگ گفت.

هنوز هم وجود دارد یک ماموت شکاف بین نرخ بهبود در هوبئی در مقایسه با استان های دیگر ،

در دیگر استان های بازیابی رای شده است به طور پیوسته صعود به نزدیک به 40 درصد از روز شنبه در حالی که این نرخ برای هوبئی است که هنوز هم کمتر از 15 درصد است.

تبدیل دور

یانگ یانگ جاده به بازیابی مانند بسیاری از دیگران در ووهان چیزی بود اما صاف است.

بیش از دو هفته پیش در فوریه 2, او به خاطر ارسال درخواست برای کمک در Weibo در چین پلت فرم رسانه های اجتماعی.

هر دو Yangyang و پدرش بودند با این ویروس آلوده شده اما با توجه به کمبود شدید تخت بیمارستان تسهیلات تبدیل آنها هر دو دور در موارد متعدد.

“من درمانده! درمانده!” او نوشت: در رسانه های اجتماعی.

“هیچ RNA کیت های آزمایش در دسترس بودند در ابتدا و پس از تقریبا یک هفته من در نهایت در این آزمون و دریافت نتیجه مثبت و سپس بیمارستان گفت: من نیاز به دو دوره متوالی به نتایج مثبت کرد!”

“من نمی دانم چه باید بکنید! ما نمی خواهیم به مرگ!” او ادامه داد.

خوشبختانه پست خود مشغول به کار در نفع او. پس از او در پست های رسانه های اجتماعی گسترده دست آورد توجه او دریافت یک تماس تلفنی و آموزش خود را برای ادامه به ووهان, No 7 بیمارستان برای درمان است. دو روز بعد پدر او نیز اعتراف کرد.

سپاسگزار برای کمک

در طول درمان او گفت: بیمارستان شد کهنه به آبشش بنابراین او تا به حال برای به اشتراک گذاشتن این بخش با پنج بيمار ديگر. اما او گفت که او ذهن نیست.

“من فوق العاده بود-ممنون که من می تواند یک تخت در حال حاضر پس چرا من حتی شکایت در مورد بسته بندی شده بخش?” او گفت: Al Jazeera.

اما Yangyang نگران دیگران که بیمار بودند که نمی شد به عنوان خوش شانس خود را.

Patients - Wuhan

بیماران مبتلا به استراحت در تخت خود را در روز شنبه در داخل سالن ووهان مرکز کنوانسیون شده است که تبدیل به یک موقت بیمارستان [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

“من نمی توانم تصور کنید چه خواهد میرم اتفاق افتاده اگر من دریافت تماس تلفنی از من نماینده جامعه” او گفت:. “من مطمئن هستم که وجود دارد بارهای از مردم که شرایط بدتر شده به طور قابل توجهی قبل از آنها حتی می تواند یک پزشک را ببینید.”

کارشناسان از جمله دکتر زونگ اتباع دکتر که برای اولین بار تایید کرد-انسان به انسان انتقال مورد هشدار داده اند در مورد پیشرفت سریع این بیماری در برخی موارد.

“در مکان های خارج هوبئی مداخلات زود هنگام تا به حال ثابت شده است موثر در مهار این بیماری را پیشرفت. اما در هوبئی این بود که زمانی در آغاز راه است.”

زندگی یا مرگ وضعیت

Peng 34 سال است که ترجیح داده می شود که تنها با نام خانوادگی یکی از کسانی که دریافت درمان های اولیه به اندازه کافی.

او برای اولین بار توسعه یافته علائم در ژانویه 27, اما تنها بستری در بیمارستان و یک هفته بعد پس از نمایش مشکلات تنفسی.

هنگامی که او بررسی می شود به بخش او در واقع فکر او ممکن است آن را ندارد.

اما پس از گرفتن مراقبت های ویژه وضعیت او تثبیت شد. و دو هفته بعد او را مرخص شد – پس از آزمایش منفی برای این ویروس دو بار.

در یک مصاحبه تلفنی با الجزیره پنگ گفت که او در حال حاضر قرار داده و خودش تحت self-قرنطینه به مدت 14 روز با وجود اینکه خارج از بیمارستان.

“دیدن پرستاران با hazmat مناسب و سایر تجهیزات حفاظتی آینده در داخل و خارج از بخش سورئال در ابتدا” پنگ گفت.

چرا خود را قرنطینه

پنگ هنوز هم به یاد بیماران متصل به beeping ماشین آلات و او را belaboured تنفس از طریق یک ماسک اکسیژن ایجاد وقفه در سکوت وهم آور از اتاق بیمارستان.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است بیش از من می خواهد به هاربین بیمارستان برای گفتن “متشکرم” به تمام افرادی که در زمان مراقبت از من در فرد است. کسانی که پزشکی کارگران را به من داد من زندگی دوم.”

اکثر بیمارانی که تا کنون بهبود را توسعه داده اند نه هر گونه علائم شدید. برخی که نتونست به پذیرفته خواهد دریافت روزانه تزریق در مرکز.

وو Junkang یک زن 47 ساله از ووهان آزمایش مثبت برای این ویروس در 4 فوریه. عدم پیدا کردن یک تخت بیمارستان او خود تهدید و خود را بلافاصله.

“البته من پارانوئید هر روز” وو الجزیره گفت: توضیح در مورد چگونه او در زمان مراقبت از خود.

“من در درجه حرارت بدن بوده و نوسان خیلی غالبا پس از یک روز صبح من می خواهم 38.5 روز بعد 37.2 و سپس روز سوم 39.1 – من نمی توانستم به ذهن من این است.”

دوره نقاهت به تنهایی

در طول 14 روز در خانه او را به ووهان Hankou بیمارستان برای تزریق هر روز قبل از اینکه دکتر به او گفت که برای جلوگیری از رفتن او تا به حال مورد ضرب و شتم ویروس.

“من کمی شگفت زده در ابتدا از آنجا که با توجه به سی تی اسکن وجود دارد هنوز هم نشانه هایی از عفونت در ریه راست,” وو گفت.

“اما دکتر به من گفت که پس از من دیگر علائم و آزمایش منفی برای من ویروس RNA test, من می توانید به خانه بروید و اجازه دهید من خود به خود سیستم ایمنی بدن در مبارزه با عفونت است.”

تعدادی از افرادی که تا به حال بهبود الجزیره گفت: که پزشکان در هوبئی خواهد به طور معمول به نوبه خود کسانی که تنها به نمایش خفیف نشانه هایی از این بیماری دور.

Wuhan, Hubei

یک پزشک در ووهان نیش Cang موقت در بیمارستان حضور به بیمار در روز دوشنبه [چین کردن/سازمان حفاظت محیط زیست]

در پاسخ به الجزیره را به پرس و جو در مورد دست زدن به نفر یک پزشک در ووهان بیمارستان صلیب سرخ گفت: به منظور برای بیماران مبتلا به باقی مانده عفونت ریه به لایحه پاک سلامت آنها باید با دو معیار: آنها باید هر گونه علائمی از جمله تب یا سرفه و باید تصویب coronavirus آزمون دو بار.

دکتر که درخواست گمنامی نیز گفت: تمام بیماران که خود قرنطینه و بهبود حال باید در خانه بماند برای بیشتر از 14 روز. اما آنها ملزم به ارائه گزارش به دکتر بلافاصله باید هر گونه علائم بازگشت.

همانطور که برای Yangyang که موفق به بازیابی خود و بعد از آن تا به حال سی تی اسکن گفت: بررسی نشان داد او در ریه ها سالم بودند.

و در حال حاضر او می خواست به پرداخت کمک او دریافت کرده بود به جلو.

“من شنیده ام که پلاسما از کسانی که بهبود یافته اند از این ویروس می تواند بسیار مفید در درمان بیماران دیگر” یانگ یانگ گفت: با اشاره به بی رنگ مایع بخشی از خون است.

“من قصد دارم برای اهدا به عنوان به زودی به عنوان من پایان من 14 روز در قرنطینه – این است که حداقل من می توانید انجام دهید برای کمک به در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>