گوشت ارزان برای کشاورزان آلمانی به

گوشت ارزان تر شدن و ارزان تر در آلمان و در حالی که مشتریان سود از روند کشاورزان و محیط زیست عصبانی هستند بیش تخفیف قیمت سوپر مارکت. دولت می خواهد به صحبت با کشاورزان و خرده فروشان.

“آن را مانند داوود و جالوت که کشاورزان مذاکره با خرده فروشان” گفت: آلمان وزیر غذا و کشاورزی جولیا Klöckner حاکم اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU). بیش از گذشته چند ماه چندین کشاورزان تظاهرات کارگردانی در جدید حفاظت از محیط زیست قوانین و همچنین سیاست های قیمت گذاری در آلمان بزرگ مواد غذایی ارزان فروشان گرفتار وزیر توجه است.

Klöckner گفت که او می خواهد برای کمک به کشاورزان که احساس می کنید به طور فزاینده ای فشرده با آزادسازی قیمت ها در آلمان تخفیف فروشگاه های زنجیره ای مانند Aldi, Lidl, Netto و پنی.

مشکل جدید نیست دعوا بیش از قیمت عادلانه برای محصولات لبنی ساخته شده سرفصل های ملی پیش نیست. در آن زمان لبنی شکایت کشاورزان حاشیه سود خود را آنقدر باریک است که آنها اغلب به حال مشکل پوشش هزینه های تولید. است که چرا Klöckner در حال حاضر می خواهد به معرفی قواعد اتحادیه اروپا طراحی شده برای جلوگیری از “رقابت ناعادلانه” و آزادسازی قیمت ها به قانون آلمان — یک حرکت است که در حال مبارزه دندان و ناخن با تخفیف فروشندگان.

چند میلیارد یورو بازار گوشت

روز دوشنبه نمایندگان از بخش خرده فروشی و صنعت مواد غذایی خواهد شد نشستن در میز مذاکره در برلین صدارت و موارد خود را. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام قله به صحبت کردن با هر دو طرف در مورد “قیمت گذاری عادلانه.” Klöckner و وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier نیز شرکت در مذاکرات. در این جلسه تمرکز بر موضوع “چگونه قیمت های مناسب می توان به تاسیس برای با کیفیت بالا و مواد غذایی در بازار آلمان” با توجه به سخنگوی دولت Steffen Seibert.

اما سوال بزرگ این است که چگونه به آن را انجام دهد. آلمان چهار تا از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای تسلط بر بازار است. آنها حساب برای 85 درصد از بازار مواد غذایی و 70 درصد از گوشت آنها فروش ارائه شده است در تخفیف قرار می دهد که حتی بیشتر فشار بر تولید کنندگان.

بیشتر بخوانید: دولت آلمان رول طرح برای جلوگیری از ضایعات مواد غذایی

در سال 2018 آلمان بزرگترین تولید گوشت به فروش برخی از محصولات به ارزش €27 میلیارد (30 میلیارد دلار). در همان زمان پرورش دهندگان و کارگران کشتارگاه ها باقی مانده محزون می خوانی underpaid و حیوانات همچنان مجبور به همیشه در فضاهای کوچکتر در عظیم صنعتی کارخانه گوشت جایی که آنها به سرعت پرواری تا قبل از ذبح و فرآوری.

Pigs in a transport truck (picture-alliance/dpa/F.-P. Tschauner)

مردم در آلمان خوردن میلیون ها نفر از حیوانات در هر سال

ادامه مطلب: گوشت مالیات: به آلمانی, فرو کردن, بالاتر قیمت ؟

آلمان ها با هزینه های کمتر و کمتر در مواد غذایی

وجود تاریخی زمینه را برای آلمانی ها’ عشق از گوشت. یکی از آنها قطعا این واقعیت است که یکشنبه کباب شد نشانه ای از رشد رفاه در تکیه سال های پس از جنگ جهانی دوم است. با وجود گرایش به سمت گیاهی وگان و گیاهخواری, تغذیه, آلمان اشتها گوشت تزلزل ناپذیر باقی می ماند. مردم در آلمان بلعیدم تقریبا 30 میلیون خوک و گاو و گوسفند و بز در شش ماه اول سال 2019 به تنهایی از قرار دادن آن در بالای بین المللی به طور متوسط با توجه به آمار دولت.

مصرف کنندگان نیز رشد عادت کرده اند به این گوشت ارزان در ارائه در این کشور عظیم تخفیف سوپر مارکت ها. به طور متوسط اگر چه مردم در آلمان مصرف مواد غذایی بیشتر آنها صرف کمتر و کمتر در آن هر سال نسبت به همسایگان اروپایی خود. و که در حال حاضر کم هزینه بوده و در حال غرق شدن به طور مداوم در طول سال.

بیشتر بخوانید: زمانی که غذا می شود زباله

که می پردازد €15 به صورت ارگانیک رایگان-محدوده مرغ ؟

وجود دارد, البته, تولید گوشت و کسب و کار است که یک رویکرد متفاوت است. “خوب قصابی واقعا وجود دارد” را به عنوان وب سایت برای یورگ Erchinger را قصاب فروشگاه در برلین مجلل Prenzlauer Berg محله می خواند.

Erchinger با این نسخهها کار با کشاورزان منطقه ای و محصولات خود را عاری از مواد افزودنی. حیوانات مطرح شده تحت شرایط انسانی و Erchinger به طور منظم بازدیدکننده داشته است کشاورزان او اقدام به خرید از. اما این استاندارد باید یک قیمت. Erchinger گفت: کله پاچه مرغ او در حال حاضر ارائه “هزینه های €15 €16 کیلو ($7.55 به $8.05 در هر پوند), ارزان فروشان به فروش شما یک کیلو برای 2.99 €($1.35 در هر پوند).”

Fleischerei-Besitzer Jörg Erchinger aus Berlin (DW)

گوشت در Erchinger را قصابی هزینه های بیشتر از تخفیف در سوپر مارکت ها

به عبارت دیگر Erchinger فروش به مشتریان خاص است که — بر خلاف گسترده اکثریت مصرف کنندگان در آلمان — اماکن ارزش بالا در مواد غذایی با کیفیت و مایل به پرداخت بیشتر برای آن است.

“ما می بینیم که مشتریان ما فکر می کنم در مورد آنچه آنها می خواهند برای خرید و چه مقدار از آن را می خواهند قبل از آنها می آیند به مغازه” Erchinger گفت. “مشتریان ما بسیار با وجدان در مورد چگونه آنها نگاه کنید و گوشت را در مواد غذایی به طور کلی. ما مشتریان که تنها خوردن گوشت یک بار در هفته. مردم نیازی به خوردن یک استیک یک کتلت گوشت گوساله و یا گوشت های دیگر در هر روز است.”

Erchinger گفت که او می بیند خود را به عنوان یک سنتی صنعتگر و افزود که او احساس نمی کند به خوبی نشان داده شده توسط دولت: “ما نیاز به نشان می دهد سیاستمداران راه رو به جلو به طوری که آنها می تواند به دفاع از منافع ما در آلمان و در سراسر اروپا است. متاسفانه صنعتی صنعت گوشت لابی بسیار عظیم است که منافع آن ها دفاع کرد و نه از ما.”

ادامه مطلب: بازدید از وگان: می تواند به شما بدهد تا محصولات حیوانی برای یک هفته ؟

کیفیت گوشت یک بار در سال

کلاوس Gerlach, مدیر برلین قصابان’ انجمن صنفی موافقت کرد. وی با اشاره به یکی دیگر از دلایل کوچک قصاب مغازه کار با تولید کنندگان منطقه ای مشکل رقابت در بازار است. او گفت: DW کمتر و کمتر پخت و پز است که اتفاق می افتد در بسیاری از آلمانی, آشپزخانه, به خصوص که در آن هر دو طرف کار که اکثر خانواده ها تنها حاضر به پرداخت کمی بیشتر برای بالا و کیفیت گوشت در کریسمس و تعطیلات دیگر.

Steaks and sausages on a grill (picture-alliance/dpa/K.-J. Hildenbrand)

مگر اینکه آن را ویژه ocassion مردم در آلمان تمایل به طبخ ارزان گوشت

او همچنین تاسف بسیار تهاجمی سیاست های قیمت از آلمان تخفیف بزرگ سوپر مارکت ها. Gerlach گفت: ارزان فروشان قرار داده و آنقدر فشار بر تولید کنندگان کوچک که آنها اغلب رانده شده از بازار است. او همچنین اشاره کرد که قصاب مغازه های واقع در مراکز شهرستان نمی تواند ارائه پارکینگ — ساخت تدارکات دشوار است برای تحویل و مشتریان. Gerlach گفت که یکی از دلایلی برلین صنفی تنها در حال حاضر دارای 20 فقط اعضا نسبت به بیش از 100 فقط چند سال به عقب.

بالاتر مالیات بر فروش در ارزان گوشت ؟

یکی از تقاضا در حال حاضر در جدول این است که افزایش مالیات بر فروش در ارزان گوشت از 7 درصد به 19 درصد. کارشناسان تخمین می زنند که تولید برخی از €3.5 میلیارد دلار در درآمد — پول است که می تواند سرمایه گذاری در بهبود شرایط برای حیوانات. گروه زیست محیطی صلح سبز نیز نامیده می شود برای معرفی یک رفاه حیوانات مالیاتی و معافیت از آلی تولید که در حال حاضر به دنبال حیوانات-دوستانه شیوه از چنین مالیاتی.

بنابراین وجود خواهد داشت تعدادی از مسائل مربوط به آدرس در روز دوشنبه نشست. دولت در حال حاضر به دنبال تعدیل انتظارات اعلام کرد که این نشست است که به سادگی برای اولین بار از بسیاری از و آلمان بزرگ ارزان فروشان اعلام کرد که قیمت گذاری خواهد بود اولویت خود را.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>