‘هرج و مرج’ به عنوان دانشگاه ما ارسال دانش آموزان خانه بیش از coronavirus

دانشجویان دانشگاه هاروارد داده شد فقط پنج روز تا بسته ترک کمبریج, ماساچوست دانشگاه و دوباره تا پایان ترم در یک حرکت کشید که خشم از دانش آموزان که می گویند آنها گذاشته شده اند تکاپوی بین ساخت ترتیبات سفر کار مدرسه و کلاس.

اعلام شد که دانشگاه ها و کالج ها در سراسر ایالات متحده شروع لغو فرد در آموزش و حرکت به آموزش آنلاین دلیل افزایش نگرانی در مورد گسترش جدید کروناویروس.

مدارس و مکان های عبادت در سراسر کشور بسته اند و کنسرت, انتخابات, تظاهرات, رویدادهای ورزشی و همایش ها نامیده شده اند در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 1000 نفر در آمریکا و کشته شدن دست کم 28 با توجه به رسمی شمارش.

بیشتر:

دانشگاه هاروارد دانشجو تام Osborn گفت که او “شوکه” با اعلام این خبر بود که به خصوص ویرانگر برای دانش آموزان مجموعه ای به فارغ التحصیل در ماه ژوئن.

“این تقریبا مطلق هرج و مرج بسیاری در حال تلاش برای دیدن اگر آنها می توانید برنامه های افزودنی خود را در پایان نامه ارشد,” 24 ساله دانشجو از کنیا به الجزیره, “سالمندان در حال پریشان ما ممکن است شروع این سال ما ممکن است هر یک از دیگر در حالی که برای.”

این حرکت باعث دانشجویان دانشگاه هاروارد به ایجاد یک لیست تماس های اضطراری است که ارتباط دانش آموزان به دنبال موقت مسکن و حمل و نقل با کسانی که می توانید آن را فراهم. از صبح روز چهارشنبه بیش از 100 هیات علمی و دانشجویان ارائه شده اتاق مهمان یدکی تخت مبل و اتومبیل.

اما فوربس یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه هاروارد گفت: پدر و مادر او یک خانه در Attelboro ماساچوست با استفاده نشده اتاق در زیرزمین به عنوان به خوبی به عنوان دو اتومبیل است که می تواند کمک کند.

فوربس, 21 الجزیره گفت: که یکشنبه آخرین مهلت بود “امکان پذیر نیست برای همه به دلایل مختلف”.

او افزود: اندازه گیری فرض می شود که هر کس می تواند استطاعت برای رفتن به خانه است و خانه را به رفتن به در وهله اول.

“بسیاری از مردم هنوز هم که هنوز نمیفهمد که چگونه آنها در حال رفتن به رفتن به خانه و یا جایی که آنها در حال رفتن به, چرا برخی از مردم نمی باید یک صفحه اصلی برای رفتن به,” او گفت:.

Harvard student mask

یک دانش آموز که از سرطان رنج می برد با پوشیدن ماسک در پردیس دانشگاه هاروارد در کمبریج, ماساچوست, ایالات متحده [برایان اسنایدر/رویترز]

دانش آموزان دیگر به نام در دانشگاه هاروارد را به دانش آموزان ارائه پشتیبانی بیشتر و نوشت: نامه ای سرگشاده به دولت که محکوم به تصمیم گیری است که دانشجویان ترک دانشگاه در اطلاع کوتاه به عنوان آن را “اگزوز” منابع خود قرار داده و غیر منتظره فشار مالی بر خانواده های آنان است.

“ماهیت مبارزه مالی یکی از inaccess” نامه می خواند. “خواسته شده را به طور کامل حرکت می کند و کشتی ما اتاق دور با هیچ سیستم یارانه ها و در دانشگاه در دسترس ذخیره سازی باعث می شود این موضوع غیر قابل انکار است.”

دانشگاه هاروارد در خود وب سایت اصلی روز چهارشنبه گفت که دو تن از اعضای جامعه در حال حاضر در حال آزمایش این ویروس است که در حال حاضر وجود دارد هیچ تایید موارد در محوطه دانشگاه.

“اقدامات ما مطابق با توصیه های پیشرو مقامات بهداشت در مورد چگونگی محدود کردن گسترش COVID-19 و نیز سازگار با مشابه تصمیمات اتخاذ شده توسط تعدادی از ما نهادهای همکار” این دانشگاه گفت: در روز سه شنبه. “پردیس باز باقی خواهد ماند و عملیات خود ادامه خواهد داد و با اقدامات مناسب برای حفاظت از سلامت جامعه است.”

هنگامی که تماس به صورت نظر, Jason نیوتن دانشیار مدیر روابط رسانه و ارتباطات در دانشگاه هاروارد با اشاره الجزیره به وب سایت دانشگاه گفت: “آن است که به طور مداوم به روز با آخرین اطلاعات و راهنمایی های ما برای به اشتراک گذاشتن.”

این دانشگاه گفت: آن را می داند وجود دارد “خواهد بود شرایط تخفیف برای دانش آموزانی که نمی توانند ترک دانشگاه توسط مارس 23”.

آن اضافه شده است که اگر دانش آموزان در این گونه موارد می تواند باقی می ماند در محوطه دانشگاه خود را آموزش خواهد بود از راه دور.

برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه کلمبیا و پرینستون اعلام کرده اند که آنها را لغو کلاس های حضوری برای چند روز یا چند هفته در حالی که دانشگاه کرنل دانشگاه استنفورد و پرینستون و دانشگاه ییل در میان دیگران گفته اند آنها خواهد بود برگزاری دور کلاس ها تا پایان ترم.

دانش آموزان در پرینستون و استنفورد نیز نامه های نوشته شده به دولت های خود اصرار آنها را در برابر بسته شدن دانشگاه و به نام خود به دانشگاه به یارانه سفر برای دانش آموزانی که نیاز به آن جبران دانشجو کارگران برای دستمزد از دست رفته و ارائه تجهیزات ذخیره سازی.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 که سرچشمه در ووهان, چین یک “بیماری همه گیر” روز چهارشنبه پس از آن آلوده بیش از 120,000 نفر کشته و بیش از 4000 نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>