رئیس اسرائیل ید و شم بعد از 27 سال

رئیس اسرائیل ید و شم هولوکاست موزه و بنای یادبود می گوید: او از پله پایین پس از 27 سال

بیت المقدس — رئیس اسرائیل ید و شم هولوکاست موزه و یادبود روز یکشنبه گفت که او را پله پایین پس از 27 سال.

Avner Shalev, 81 گفت: در نامه ای به ید و شم کارکنان که او تصمیم به ترک موقعیت پس از نزدیک به سه دهه پس از “کامل خودآزمایی.” او گفته بود پله پایین تا پایان سال و به هیچ جزئیات بیشتر در مورد دلایل خود را برای ترک.

Shalev هدایت یک دوره تحول چشمگیر در یکی از مهمترین هولوکاست یاد موسسات. در طول تصدی خود در این سایت شامل گسترش براق جدید موزه محور است که تساوی صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان از یک سال و جدی سالن از نام یک مجموعه ای از 4.8 میلیون نفر قربانیان هولوکاست است که یک عامل اصلی در طول بازديد از مقامات خارجی به اسرائیل است.

او همچنین نظارت ایجاد یک مدرسه بین المللی برای مطالعات هولوکاست و یک موسسه هولوکاست تحقیق.

با توجه به نامه یک جانشین است نه تعیین شده است.

ید و شم تقریبا مقدس موسسه در اسرائیل که در آن دانش آموزان سربازان و شرکت تور گردش منظم و که در آن کشور نگه می دارد سالانه خود را روز یادبود هولوکاست در مراسم.

هنوز هم در Shalev مدت آن وزن در تعدادی از مجادلات.

در سال 2015 ید و شم به چالش کشیده صحت ادعای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر نشان می دهد که جنگ جهانی دوم دوران رهبر فلسطینی را متقاعد نازی ها به اتخاذ آنها راه حل نهایی برای نابودی 6 میلیون یهودی.

آن را مورد اسرائیل-لهستانی سازش بیش از یک هولوکاست سخنرانی نفرت قانون گفت: بیانیه مشترک نخست وزیران این دو کشور موجود “قبر خطا و فریب” بیش از لهستان نقش در هولوکاست.

آن را نیز بیرون آمد و در برابر طرح دولت در سال 2018 به اخراج دهها هزار نفر از مهاجران آفریقایی گفت: دیدم این موضوع به عنوان یک “ملی و بین المللی چالش است که نیاز به همدلی و محبت و رحمت است.”

“تجربه مردم یهودی بیش از نسل های افزایش مییابد این تعهد ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>