مدیر عامل شرکت در میان متهم برای قیمت مرغ تثبیت

مدیر عامل زائر غرور یکی از چهار فعلی و سابق مرغ مدیران شرکت که تحت تعقیب به اتهام تثبیت قیمت

WHEAT RIDGE Colo. — مدیر عامل زائر غرور یکی از چهار فعلی و سابق مرغ مدیران شرکت متهم روز شنبه به اتهام تثبیت قیمت.

وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: یک هیئت منصفه فدرال در کلرادو نشان داد که مدیران از گریلی کلرادو بر اساس زائر غرور و Claxton, گرجستان بر اساس Claxton مزارع مرغ توطئه برای تثبیت قیمت و دکل مناقصه برای جوجه های گوشتی از حداقل 2012 تا 2017.

زائر غرور رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Jayson پن متهم شد همراه با سابق زائر غرور معاون رئیس جمهور راجر Austin. Claxton مرغ جمهور Mikell سیب زمینی سرخ کرده و معاون رئیس جمهور Scott Brady نیز متهم شدند.

تمام چهار مردان برنامه ریزی شده به نظر می رسد قبل از یک قاضی قاضی در دنور دادگاه فدرال پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به اسناد دادگاه. آسوشیتد پرس در سمت چپ گوشی و پیام های ایمیل به دنبال نظر با زائر غرور و افتخار است. یک سخنگوی Claxton مرغ گفت: این شرکت تا به حال هیچ نظر.

اتهامات آمده میان سوال در مورد قیمت بالای گوشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماه گذشته به طور کلی وکیل برای 11 ایالات غرب میانه خواست وزارت دادگستری به منظور بررسی پتانسیل تثبیت قیمت توسط meatpackers. و در مارس جیر, کشاورزی, وزیر سانی Perdue تایید کرد که وزارت جهاد کشاورزی بررسی شد چرا دامداران در حال کم شدن قیمت گاو در حالی که مصرف کنندگان ایالات متحده پرداخت رکورد قیمت برای گوشت گاو.

چهارشنبه اتهامات عنوان شده برای اولین بار در یک مدت طولانی در حال اجرا بررسی به تثبیت قیمت در صنعت مرغ. جوجه جوجه جوجه جوجه های مطرح شده برای مصرف انسان و فروش به فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها.

با توجه به دادستان مردان در ارتباط برقرار کردن خود را در مورد قیمت و مذاکره برای رفع تثبیت و افزایش قیمت. کیفرخواست به نقل از تعدادی از اتهام تماس های تلفنی و متنی مبادلات بین آنها است.

در یک متن ارز بردی گفته گفت سیب زمینی سرخ شده در Nov. 13, 2012 که او صحبت کرده بود به آستین و متوجه شدم که زائر غرور شد و 3 سنت بالاتر در هشت قطعه استخوان در جوجه های گوشتی. بردی گفت: Austin می خواستم Claxton به افزایش قیمت آن است.

“به او بگویید که ما در حال تلاش!” سیب زمینی سرخ کرده پاسخ داد: با توجه به کیفرخواست.

در نوامبر 2014, پن فرستاده گفته یک سری از ایمیل ها در مورد یک رقیب بود که فروش آن در جوجه های کمتر و پرسید: برای خرید پرندگان از زائر برای پوشش کمبود در مواد غذایی قرارداد. پن گفته گفت: این شرکت باید به پرداخت برای بودن قادر به ارائه وعده داده شده تعدادی از جوجه ها.

“آن را هزینه برای آنها را به پر کردن سفارشات برای آنها که نمی باید به جوجه. آنها اضافه شده است سهم بازار و هنوز هم در تلاش برای انجام فروش مرغ ارزان و کوتاه بودن. معنا ندارد. ما را قادر می سازد در این شهر مست او آبجو برای شکرگزاری به جای راه رفتن او را به یک AA نشست” پن نوشت: با توجه به کیفرخواست.

زائر غرور و افتخار است که یک بخش از JBS, ایالات متحده آمریکا شرکت تابعه از برزیل گوشت تولید لوله JBS SA. زائر غرور بیش از 54,000 کارکنان و 36 امکانات تولید در ایالات متحده و خارج از کشور. این شرکت می گوید این فرآیند یکی از هر پنج جوجه ها در ایالات متحده Claxton مرغ 2000 کارمند و تامین 300 میلیون پوند مرغ در هر سال به مشتریان شامل Chick-fil-A.

وزارت دادگستری نشان داد که تحقیقات در حال انجام در تابستان گذشته وقتی که می خواست برای یک توقف موقت در کشف رسیدگی در یک پرونده جداگانه متهم زائر غرور تایسون مواد غذایی و دیگران از تثبیت قیمت مرغ. در آن زمان وزارت دادگستری گفت: می خواستم آن را به محافظت مداوم هیئت منصفه بررسی است.

که با توجه به ثبت نیویورک-بر اساس Maplevale مزارع گفت: شرکت های مشترک اطلاعات از طریق یک شخص ثالث شرکت اطلاعات و محدود عرضه با از بین بردن مرغهای مادر در موارد متعدد. این یکی از نزدیک به 40 پرونده های حقوقی ثبت شده توسط فروشنده رستوران ها و دیگران ادعا تثبیت قیمت است. Kroger خارج شده و Darden رستوران ها — که صاحب باغ زیتون — در میان کسانی که شکایت کرد.

دفتر تحقیقات فدرال و وزارت بازرگانی کمک در تحقیقات وزارت دادگستری گفت.

“به خصوص در زمان بحران جهانی کار (وزارت دادگستری ضد تراست) بخش باقی می ماند متعهد به تعقیب جرایم در نظر گرفته شده برای افزایش قیمت آمریکایی پرداخت هزینه برای مواد غذایی” دستیار دادستان کل ماکان Delrahim در بیانیه ای گفت.

مدیران می تواند هر 10 سال در زندان و 1 میلیون دلار خوب است.

زائر غرور و افتخار پارسیان سهام سقوط بیش از 12% شنبه ، Tyson Foods, Inc. سهام به پایان رسید پایین تقریبا 4 درصد.

Durbin گزارش از Ann Arbor, Michigan.

این داستان تغییر کرده است درست است که سیب زمینی سرخ کرده نمی بردی گفت: “به او بگویید که ما در حال تلاش!” در یک متن ارز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>