بانک مرکزی پول چاپ شناور سهام اما برای چه مدت?

در تلاش برای حمایت از بازار سهام خود را در میان شیوع کروناویروس چین قطع معکوس مخزن و نرخ تزریق گسترده نقدینگی. هیچ یک از این کمک چینی ها در بازار سهام از تار و مار. اما این رو بازار سهام در ایالات متحده آمریکا

انتظاراتی وجود دارد که چین می خواهد تزریق پول و حتی بیشتر را به سیستم مالی است. اگر که نیست به اندازه کافی وجود دارد گمانه زنی ها بیشتر از چاپ پول توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان است. وجود دارد و حتی صحبت از بهره نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده.

می تواند پول چاپ معکوس آسیب اقتصادی از coronavirus? می توانید چاپ پول ادامه به سهام جدید به اوج? بیایید اکتشاف با کمک دو نمودار.

بخوانید: چین برای تزریق $173 میلیارد دلار به اقتصاد به کوسن انتظار سهام شوک

دو نمودار

لطفا اینجا را کلیک کنید برای یک نمودار نشان دادن فدرال رزرو دارایی.

لطفا اینجا را کلیک کنید برای ترسیم نمودار میانگین صنعتی داو جونز ETF DIA +1.61%, که در آهنگ های میانگین صنعتی داو جونز DJIA +1.63%.

به خاطر شفافیت هر دو نمودار قبلا منتشر شده و هیچ چیز تغییر کرده است پس از انتشار.

نکات زیر توجه کنید:

• اولین نمودار نشان می دهد یک افزایش چشمگیر در فدرال رزرو دارایی از سال گذشته است.

• از آنجا که فدرال رزرو شروع به چاپ پول بیشتر بازار سهام ایالات متحده افزایش یافته است در قدم اهسته با تغذیه ترازنامه.

• نتیجه گیری بی تردید است که پول فدرال ریزرو است چاپ در حال رفتن به سهام به خصوص در بزرگ کلاه سهام مانند اپل AAPL +3.26%, آمازون AMZN, +1.40% و مایکروسافت MSFT, +3.26%.

• نمودار دوم نشان می دهد که پشتیبانی منطقه در بازار سهام است.

• نمودار دوم نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) واگرایی. به زبان ساده این به این معنی است که داخلی حرکت بازار سهام شد و در حالی که کاهش قیمت بودند ، چنین توسعه اغلب پیشرو به کاهش در بازار سهام است.

• نمودار دوم نشان می دهد که Arora سیگنال به جمع آوری پول نقد و هجز برای محافظت از تا 63 درصد بلند مدت اوراق بهادار داده شده قبل از کاهش اخیر در بازار سهام است.

• نمودار همچنین نشان می دهد یک سیگنال کوتاه-فروش Nasdaq 100 ETF QQQ, +2.02% برای کوتاه مدت تجارت داده شده قبل از کاهش اخیر در بازار سهام است. برای کسانی که نمی تواند یک سیگنال داده شد برای خرید معکوس ETF SQQQ, -6.12% این ETF می رود تا زمانی که بازار سهام پایین می رود.

• مهم ترین نکته را توجه داشته باشید در نمودار دوم است پشتیبانی منطقه. در تئوری بازار سهام باید کاهش یافته و به حمایت از منطقه در اخبار از coronavirus. اما بازار سهام برگزار کرده است تا به دلیل باور عمومی است که بانک مرکزی در چاپ پول بیشتر و یا شرکت در راه های دیگر برای تزریق نقدینگی در بازار.

• نیمه هادی ها شده اند یک شاخص پیشرو. اینها نشانه های اولیه از دست دادن حرکت در محبوب نیمه هادی سهام مانند AMD AMD +2.42%, میکرون تکنولوژی MU +3.62% و کارت گرافیک Nvidia NVDA, +2.83%.

• در تجزیه و تحلیل ما در Arora گزارش چین با استفاده از انرژی ممکن است کاهش حدود 20% در کوتاه مدت. ما در زمان یک موقعیت کوتاه در روغن ETF USO, +1.24% قبل از رها کردن. برای کسانی که نمی تواند یک سیگنال داده شد برای خرید معکوس نفت ETF DWT -3.41%. وضعیت منفی است برای محبوب سهام نفت مانند آپاچی APA +2.83%, اکسون XOM, +0.21% و شورون CVX, +1.25%.

درخواست Arora: Nigam Arora پاسخ سوالات خود را در مورد سرمایه گذاری در سهام ETFs در اوراق قرضه طلا و نقره و نفت و ارز. یک سوال ؟ ارسال آن به Nigam Arora.

کروناویروس و سارس

من تعداد زیادی از ایمیل ها از سرمایه گذاران که در حال مقایسه coronavirus به سارس (سندرم حاد تنفسی). سارس در سال 2003 رخ داده است و نه تاثیر چندانی بر بازار سهام است. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشید که اختلاف معنی داری وجود دارد بین سال های 2003 و در حال حاضر.

• Coronavirus است که رخ می دهد پس از 10 سال بازار گاو نر. سارس رخ داده است زمانی که بازار شروع به بهبود می یابند از 2000 سقوط.

• Coronavirus است که اتفاق می افتد زمانی که بازار سهام بسیار برد. این مورد با سارس.

• اقتصاد چین بسیار کوچکتر در سال 2003.

• سفر به طور چشمگیری افزایش یافته و از سال 2003.

• در طول چند سال گذشته بوده است و کشور چین موتور رشد جهانی.

• قبل از coronavirus اقتصاد چین در حال رشد بود در کمترین رای در 29 سال.

• در تجزیه و تحلیل ما, چین, تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد شد به احتمال زیاد حداقل 1% رسید.

چه می کند این همه چیست ؟

Coronavirus است رمان. به اندازه کافی شناخته شده است در مورد اینکه چگونه این ویروس جهش ژنتیکی, بازتولید و گسترش می یابد. آن است که به سادگی محتاطانه به دقت و توجه و تکیه در مقایسه با سارس. در تجزیه و تحلیل ما در Arora, گزارش, پول چاپ محدودیت های آن است. اگر virus اسپرد چاپ پول ممکن است به عنوان موثر به عنوان به طور کلی اعتقاد بر این توسط سرمایه گذاران.

احتیاط به این معنا نیست فروش خوبی در دراز مدت موقعیت. ما در حال ارائه دقیق سطوح نقدی هجز که موقعیت های تر و تمیز و جدید فرصت طلب کوتاه مدت معاملات. موارد فوق ترکیب محتاطانه بر اساس آنچه که تا کنون شناخته شده است.

افشا: مشترکین به Arora گزارش ممکن است موقعیت خود را در اوراق بهادار ذکر شده در این مقاله و یا ممکن است موقعیت خود را در هر زمان. Nigam Arora است که یک سرمایه گذار و مهندس و فیزیکدان هسته ای با پس زمینه که در دهکده, دو, Inc. 500 سریعترین رشد شرکت. او بنیانگذار Arora گزارش که منتشر چهار خبرنامه. Nigam را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>