گورستان سرریز در عدن به عنوان COVID-19 مرگ و میر سنبله در یمن

احاطه شده توسط ردیف تازه حفر گورهای محمد complete egypt می گوید او هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

“این عجیب و غریب است. این هرگز اتفاق افتاده در گورستان در تمام سال های گذشته به این اعداد مرده گفت:”قبرکن در یمن به شهر جنوبی عدن.

بیشتر:

“بسیاری از مردم به ارمغان آورده اند مرده خود را به ما از همه گیر باران و بیماری و از این معضل که به ما آمده” complete egypt اضافه شده است. “ما حتی نمی دانند که آنچه در آن است و به همین دلیل آن کشته شدن بسیاری از.”

گورستان در عدن هستند پر از گور نشان می دهد که تعداد افراد کشته شده توسط جدید کروناویروس بالاتر از رسمی شمارش.

تا به امروز مقامات در افغانستان جنگ زده کشور گزارش داده اند 222 تایید عفونت و 42 مربوط به مرگ و میر.

اما اعداد حقیقی هستند سخت برای ایجاد توجه به این کشور را بسیار محدود تست ظرفیت. با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط کمیته بین المللی نجات یمن دارای یکی از پایین ترین تست نرخ حتی در مقایسه با دیگر درگیری-آمار کشور در 31 آزمون به ازای هر یک میلیون نفر از شهروندان.

در بیانیه ای در مه 14, نجات کودکان گفت: نزدیک به 400 نفر در عدن شد اند از coronavirus مانند علائم فقط در یک هفته. این خیریه بین المللی هشدار داد که چند بیمارستان در این شهر به حال تعطیل و کارکنان پزشکی بودند امتناع از رفتن به محل کار برای عدم مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

“تیم ما بر روی زمین در حال دیدن چگونه مردم در حال ارسال به دور از بیمارستان تنفس به شدت و یا حتی سقوط. مردم در حال مرگ هستند چون آنها نمی توانند به درمان است که به طور معمول زندگی خود را نجات دهد” گفت: محمد Alshamaa, نجات کودکان, مدیر برنامه های در یمن.

“وجود دارد بیمارانی که از بیمارستان به بیمارستان و در عین حال نمی توانند اعتراف کرد. ما در حال شنیدن از خانواده هایی که از دست داده اند و دو یا سه عزیزان در چند هفته گذشته.”

‘آن را بسیار دلخراش’

عدن شده است موقت صندلی ایران در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت پس از تصرف پایتخت یمن توسط حوثی ها را در اواخر 2014.

این درگیری تشدید 2015 در زمانی که همسایه عربستان سعودی و متحدان آن مداخله برای معکوس کردن شورشیان دستاوردهای ارضی و بازگرداندن دولت از رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی ،

جنگ زدگان یمن تقسیم شده است بین ایران مستقر در عدن و آن دشمن ایران تراز گروه حوثی در شمال.

این جنگ به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم عمدتا غیرنظامیان تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر را در آستانه قحطی. به عنوان یک نتیجه کشور دچار سوء تغذیه جمعیت اتحاد میان جهان پایین ترین سطح ایمنی به بیماری

سال از جنگ نیز در هم شکسته بهداشت و درمان کشور و نظام به نقطه ای که سازمان ملل متحد هشدار داد در روز جمعه که آن را “در اثر فرو ریخت”.

“ما در حال غرق گفت:” کارولین سیگوین یمن مدیر عملیات برای پزشکان بدون مرز (Medecins Sans Frontieres یا MSF) اجرا می شود که تنها اختصاص داده شده coronavirus تسهیلات در جنوب یمن.

“ما موظف به امتناع بیماران از آنجا که ما نمی باید به اندازه کافی اکسیژن و کادر پزشکی قادر به درمان این بیماران است. بنابراین آن را بسیار دلخراش است.”

سازمان مظنون که 40 از کارکنان آن را نیز آلوده شده است اما وجود دارد هیچ آزمایش برای بررسی. همچنین معتقد است که در عدن حدود 70 نفر در حال مرگ هستند از coronavirus در خانه های خود را هر روز.

در همین حال سازمان ملل متحد خواستار برقراری آتش بس در طول همه گیر را تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

“ساکنان جنوب یمن و در سراسر کشور واقع شده اند پس از بحران در حال ظهور در سراسر جهان هستند و به درستی نگران” گفت: Fatima al-Asrar غیر مقیم محقق در خاورمیانه موسسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>