افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti محکوم نایک اخاذی مورد

او چهره اضافی اتهامات فدرال در نیویورک و لس آنجلس است.

یک هیئت منصفه فدرال در منهتن است محکوم وکیل مایکل Avenatti از تلاش برای گرفتن نایک.

Avenatti کالیفرنیا وکیل که به دست آورده شهرت به نمایندگی بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels داشت گناه بعد از ظهر جمعه از خدمات صادقانه سیم تقلب و اخاذی و انتقال یک تهدید در یک بزرگراه بین ایالتی ارتباطات اتهامات عنوان شده علیه.

او می تواند تا 42 سال در زندان است.

در طول دو هفته محاکمه منصفه شنیده مکالمات تلفن Avenatti تا به حال با نایک در مارس 2019 که او در آن خواستار میلیون دلار در پرداخت و تهدید به انتشار اتهام آسیب رساندن به اطلاعات در مورد شرکت کفش.

“در حالی که متهم ممکن است تلاش کرده اند تا به لحاظ قانونی و یک دست کت و شلوار و کراوات داوران به وضوح دیدم که این متهم در طرح برای آنچه در آن بود — قدیمی از مد افتاده تجزیه,” ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی جفری برمن در بیانیه ای گفت.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, کون به نام Avenatti اعتقاد یک “فقط نتیجه است.”

“متاسفانه به نظر می رسد آنچه که مایکل Avenatti به من بود و فقط نوک یک کوه یخ از فریب” Daniels’ بیانیه بخوانید. “من تعجب نیست که او نادرستی شده است نشان داد در مقیاس بزرگ. او متکبر جعلی و بیش از حد پرخاشگرانه رفتار آنقدر فراگیر است که داوران در بر داشت شخصیت واقعی او. اگر چه به وضوح فقط نتیجه من احساس غم خود را برای کودکان و احمقانه برای باور کردن دروغ خود را برای مدت طولانی است.”

اف بی آی گفت: Avenatti “استفاده تهدیدات اقتصادی و اعتباری آسیب به گرفتن نایک” با تهدید به برگزاری یک کنفرانس خبری در آستانه شرکت در سه ماهه درآمد تماس و اعلام اتهامات سوء رفتار.

Avenatti به صراحت گفت: به نایک او “نه f—-ing اطراف” دادستان گفت.

او خواستار 1.5 میلیون دلار پرداخت به مشتری خود را Gary فرانکلین که فرار جوانان لیگ بسکتبال در لس آنجلس که نایک متوقف شده بود حمایت. سوابق دادگاه همچنین نشان می دهد او همچنین خواستار $22 میلیون پرداخت برای خودش.

“مرحله بعدی این است که صدور حکم و درخواست تجدید نظر. او دو موارد دیگر اما Avenatti است Avenatti او یک مرد قوی و بدیهی است که او را نا امید کرد اما او یک مبارز گفت:” اسکات Srebnick یک وکیل برای Avenatti.

Avenatti برنامه ریزی شده است برای محاکمه در همان فدرال منهتن در دادگاه آوریل به اتهام او defrauded ساله که نام واقعی است استفانی کلیفورد از 300.000 دلار از کتاب او رسیدگی کند. پس از آن پرونده به اتمام است Avenatti برنامه ریزی شده است برای محاکمه در لس آنجلس در ماه مه به اتهام او defrauded مشتریان متعدد.

Avenatti باقی مانده در زندان فدرال در مشکل شهری مرکز تادیبی پس از, دادستان, گیر افتاد, او را در حال حرکت در اطراف در نقض شرایط آزادی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>