CDU سیاستمداران مقرر و Laschet اعلام پیشنهادات خود را به رهبری آلمان و حزب حاکم

پس از هفته ها گمانه زنی های مختلفی با مشخصات بالا آورد سیاستمداران پرتاب کلاه خود را در حلقه به سر آنجلا مرکل بحرانزده ، دو تا از رقبای اصلی جای تعجب تیمی.

اوایل روز سه شنبه وزارت امور خارجه نخست وزیر ایالت نوردراین وستفالن آرمین Laschet به طور رسمی اعلام کرد که او اجرا خواهد شد برای رهبری آلمان و اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) در روز سه شنبه در برلین راه خود را برای امکان کاندیداتوری برای تبدیل شدن به آلمان صدراعظم بعدی.

صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر بهداشت ینس Spahn, Laschet و گفت: در حال حاضر خود را پیدا کرد “در بزرگترین بحران در تاریخ ما است.”

Spahn که تا به حال نیز در نظر گرفته شده است ممکن است مدعی سپس گفت: او را نمی خواهد اجرا خواهد شد و به جای خدمت به عنوان Laschet معاون صندلی.

رهبر سابق این CDU گروه پارلمانی فریدریش Merz همچنین اعلام کرد نامزدی خود را اعلام تبدیل شدن به سومین CDU سیاستمدار به انجام این کار.

سابق وزیر محیط زیست نوربرت Röttgen برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را به اجرا برای CDU کار بالا در اوایل این ماه.

این حزب شده است تلاش برای پیدا کردن جدید رهبری پس از آنجلا مرکل جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد که او را گام پایین در اوایل این ماه.

kp/rg (dpa رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>