CDU سیاستمداران مقرر و Laschet اعلام پیشنهادات خود را به رهبری آلمان بزرگترین حزب

پس از هفته ها گمانه زنی های مختلفی با مشخصات بالا آورد سیاستمداران پرتاب کلاه خود را در حلقه به سر آنجلا مرکل بحرانزده ، دو تا از رقبای اصلی جای تعجب تیمی.

رهبر سابق این CDU گروه پارلمانی فریدریش Merz روز سه شنبه اعلام کرد که او اجرا خواهد شد برای رهبری آلمان و اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) تنظیم خود را برای امکان کاندیداتوری برای تبدیل شدن به آلمان صدراعظم بعدی.

“این تصمیم گیری است و تصمیم گیری در مورد جهت برای CDU” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین. “این است که نه با گذشته اما یک شروع و یک تجدید برای آینده است. دست آورد در حال حاضر باید به آینده نگاه کرد.”

مقرر دراز مدت رقیب آنگلا مرکل سوم CDU سیاستمدار به اعلام نامزدی خود را برای حزب رئیس. به طور سنتی, CDU صندلی نیز به عنوان نامزد حزب برای ریاست.

ادامه مطلب: CDU مبارزه با بحران هویت در پی AKK خروج

قبل از آن که در همان روز دولت, نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع آرمین Laschet نیز به طور رسمی گفت که او اجرا می شود.

زبان آلمانی در کنار وزیر بهداشت ینس Spahn در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین Laschet و گفت: در حال حاضر خود را پیدا کرد “در بزرگترین بحران در تاریخ ما است.”

Spahn که تا به حال نیز در نظر گرفته شده است ممکن است مدعی سپس گفت: او را نمی خواهد اجرا خواهد شد و به جای خدمت به عنوان Laschet معاون صندلی.

سابق وزیر محیط زیست نوربرت Röttgen برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را به اجرا برای CDU کار بالا در اوایل این ماه.

این حزب شده است تلاش برای پیدا کردن جدید رهبری پس از برگزاری انتخابات جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد که او را گام پایین در اوایل این ماه.

رهبری رای خود را در یک حزب کنگره در آوریل 25.

kp/rg (dpa رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>