CDC منتشر ‘استیضاح’ در دستورالعمل های تست

سی دی سی می گوید: “شما به یک آزمایش نیاز دارید” اگر با کسی با COVID-19 تماس داشته اید.

به به اشتراک گذاری به

مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها راهنمایی های خود را در مورد اینکه چه کسی باید برای ویروسی که باعث COVID-19 می شود آزمایش شود به روز کرده است و مشخص می کند که افراد بدون علامتی که با یک فرد آلوده در تماس بوده اند باید به مدت 14 روز آزمایش و قرنطینه شوند — هدایت معکوس که ماه گذشته منتشر شد و گفت آزمایش ممکن است برای افراد بدون علائم لازم نیست.

راهنمایی های قبلی باعث زنگ خطر در جامعه بهداشت عمومی شد که داده ها تصویر ناقصی از شیوع بیماری ها در سراسر کشور خواهند داد و نیویورک تایمز این هفته گزارش داد که توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی بدون تأیید کارشناسان در CDC منتشر شده است.

گفته می شود که اگر فردی با کسی که به ویروس آلوده شده است در تماس باشد که باعث COVID-19 می شود «شما لزوماً نیاز به آزمایش نداشتید» اگر هیچ نشانه ای از خود نشان ندهید، اما مسئولان بهداشت عمومی محلی یا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است هنوز یکی را توصیه کنند.

تغییری که روز جمعه منتشر شد، آن زبان را معکوس می کند و مستقیماً می گوید اگر کسی با فردی با عفونت COVID-19 در ارتباط نزدیک بوده باشد «شما به آزمون نیاز دارید» و به مدت ۱۴ روز خود منزوی شود، حتی اگر آزمایش منفی باشد.

برت ژیرویر، مقام ارشد وزارت بهداشت و خدمات انسانی، روز جمعه در گزارش تایمز عقب رانده شد.

او در مصاحبه ای در شبکه ای بی سی در “صبح بخیر آمریکا” گفت: «این یک سند CDC بود و ما به روشن شدن ادامه خواهیم داد زیرا من می خواهم مردم بدانند که اگر شما بدون نشانه هستید هنوز می توانید ویروس را گسترش دهید و ما می خواهیم آنها آزمایش شوند.»

این یک داستان در حال توسعه است. لطفا ً به روز رسانی ها را بررسی کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>