CDC مسائل ریش و سبیل راهنمای coronavirus اپیدمی

به عنوان ماسک صورت پرواز کردن قفسه دلیل افزایش ترس بیش از COVID-19 بیماری فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و موسسه ملی برای اشغال ایمنی و سلامت را فقط با صدور یک راهنمای که در مورد انواع ریش و سبیل را به کسانی که ماسک کمتر موثر است و آن خوب خواهد بود.

کامل ریش هستند و به عنوان هر نوع از کلش. خط پایین: ترین ریش و چند سبیل, جلوگیری از, ماسک از ساخت کامل مهر و موم بر روی پوست.

بنابراین بیش از حد هستند کسانی که “گوشت گوسفند ریز ریز کردن” سبیل که محبوب در عصر ویکتوریا به همراه “امپریال” مینی ریش — یک نوع از “روح پچ” در این روز از czars — و سه تفنگدار-سبک “فرانسه چنگال” ریش. طولانی پژمرده “فو مانچو” سبیل است بدون هیچ عنوان به خوبی.

قدیمی از مد افتاده انبوه شیرماهی, سبیل, مداد سبیل جاودانه توسط Jimmy Buffett و بی باک یکی از فرسوده توسط زورو. و در حالی که فو مانچو است CDC می گوید شما خوب باشد اگر شما به نوبه خود می رسد طولانی به سمت بالا. که به نوبه خود ریش به یک “Dali” نام پس از نقاش سورئالیست سالوادور دالی و آن را نمی خواهد از تداخل با یک ماسک صورت.

ماسک های فروش شده اند از ترس در مورد کوروناویروس شروع فزاینده بیش از آخر هفته و آنها رتبه شماره 1 در میان پرفروشترین محصولات خانگی در آمازون AMZN, +0.35%. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC گفت: این مرکز انتظار دارد coronavirus به گسترش بیشتر به طور گسترده ای در ایالات متحده است که آمریکایی ها باید آماده سازی خود را برای همه گیر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>