CBS تعلیق تولید ‘مسابقه شگفت انگیز’ میان coronavirus نگرانی

یک نماینده آن را به نام یک “اقدام احتیاطی.”

فردا به حالت تعلیق در تولید این سری تلویزیون “مسابقه شگفت انگیز” بیش از coronavirus نگرانی یک نماینده برای شبکه ABC گفت اخبار.

با توجه به بیانیه ای از تولید این مجموعه در حال حاضر در آن 33 فصل شده است تعطیل “به طور موقت” و تنها به عنوان یک “اقدام احتیاطی.”

هیچ کس درگیر با نشان دادن است قرارداد این ویروس و یا نشان داده شده علائم این بیماری این بیانیه ادامه می دهد و “همه شرکت کنندگان و کارکنان تولید در حال بازگشت به خانه.”

“از فراوانی از احتیاط هر کس درگیر در نشان می دهد ادامه خواهد داد تا زمانی که تحت نظارت آنها در بازگشت به خانه” در این بیانیه به این نتیجه رسیدند. “سلامت و رفاه روروک مخصوص بچه ها و تیم تولید اولویت های ما هستند.”

تنها سه قسمت تا به حال فیلم برداری شده است هنگامی که تولید متوقف شد و شرکت کنندگان تا به حال تنها بازدید انگلستان و اسکاتلند یک منبع اضافه شده است. جدید تاریخ شروع اعلام شده است.

رمان coronavirus یا COVID-19 آلوده ده ها تن از آمریکایی ها و هزاران نفر در سراسر جهان در کشورهایی از جمله چین و کره جنوبی و ایتالیا. در اوایل این هفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که آمریکایی ها باید آماده برای یک “اختلال قابل توجهی” از ویروس.

“در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در این کشور” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری.

R. schultze ، اضافه شده است که آمریکایی ها باید آماده شدن برای ورود به آن و شستن دست های خود و ماندن در خانه هنگامی که بیمار برای جلوگیری از امکان پیمانکاری و یا گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>