فاجعه بار جاری شدن سیل به بخش هایی از میانه جدید طوفان برف آورد به غرب

فقط در 48 ساعت بخش هایی از میشیگان کردم با آمار بیش از هشت اینچ از بارش باران.

فقط در 48 ساعت بخش هایی از اواسط میشیگان کردم ضربه با بیش از 8 اینچ از بارش باران مجبور رودخانه های محلی به سطح رکورد ترکیدن سد و تولید فاجعه بار جاری شدن سیل.

Tittabawassee رودخانه یافت به طوری که سانفورد و Edenville سدها شکست خورده باعث جاری شدن سیل به بیشتر شهرهای پایین دست.

Secord و Smallwood سدهای بالا جریان آب و نیز در حال تماشای از نزدیک این صبح ممکن است سرریز.

همچنین ایلینوی رودخانه در ایالت ایلینوی است که در عمده جاری شدن سیل در این لحظه و در برخی از نقاط رودخانه ها همچنان رو به افزایش است.

در نهایت همان طوفان سیستم نیز به ارمغان آورد بیش از نیمی از باران دیروز به غرب کارولینای شمالی که در آن جاری شدن سیل شد.

نگاهی به تمام نقاط قرمز بر روی نقشه, این همه سیل هشدارهای در رودخانه ها و نهرها در غرب و بخش هایی از جنوب از آرکانزاس به میشیگان و به Carolinas.

سیل دیده بان همچنان از اوهایو به Carolinas این صبح است.

لجبازی طوفان سیستم آورده است که همه باران به دریاچه های بزرگ را به آرامی اسلاید و جنوب شرقی بیش از چند روز آینده و بارش شدید باران و انتظار می رود که برای کارولینای شمالی و ویرجینیا که در آن سیل فلش امکان پذیر است.

در ضمن یک طوفان جدید سیستم ضربه زدن به غرب و غربی دشت با آب و هوایی شدید و برف.

امروز شدید آب و هوا خواهد کشش از مونتانا به تگزاس با آسیب رساندن به باد و تگرگ که بزرگترین تهدید و جدا شده گردباد را نمی توان رد کرد.

علاوه بر این تا 14 اینچ از برف خواهد بود و ممکن است در رشته کوه های راکی بیش از 48 ساعت آینده.

همچنین در بخش هایی از آیداهو واشنگتن و اورگان تا 2 اینچ اضافی باران می تواند سقوط و تولید سیل. سیل تماشای صادر شده برای این منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>