موارد سنبله در ایالات متحده متحده در بازگشایی: به روز رسانی زنده

  • ترکیه گزارش کرده است بیش از 200 ، 000 coronavirus موارد با 1,192 موارد جدید تشخیص داده شده در روز گذشته وزارت بهداشت داده ها را نشان می دهد.
  • اتحادیه اروپا به بازگشایی مرزهای خود به بازدید کنندگان از 15 کشور حذف شدند اما ایالات متحده که در آن مرگ و میر خونتان یک بار دیگر.
  • بیش از 10.5 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با coronavirus حدود 5.4 میلیون نفر بهبود یافته اند و حداقل 512,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

چهار شنبه, جولای 1

21:45 به وقت تهران برزیل – تحویل کارگران برای بارگذاری دیگر برنامه های اعتراض

بیش از یک هزار غذایی deliverymen در موتور سیکلت های جمع آوری شده در سائو پائولو به اعتراض کار خود را با شرایط تعیین شده توسط Uber و برنامه های دیگر را با خدمات خود را در تقاضای بالا با توجه به کروناویروس مستندات.

رانندگان به دنبال پرداخت بهتر و بهبود سلامت اقدامات با برزیل در حال حاضر یک coronavirus کانون و تحویل کارگران روبرو قرار گرفتن در معرض ویروس.

رانندگان رژه سائو پائولو را پولیستا خیابان های اصلی شهر به شاهراه مسدود کردن ترافیک و همچنین اعتراض در دیگر شهرستانها برزیل.

اینجا بیشتر بخوانید.

21:30 GMT – موارد سنبله در Sunbelt کشورهای دیگر عقب نشینی در بازگشایی

آریزونا ثبت شده بیشتر coronavirus مرگ و میر و عفونت بستری شدن در بیمارستان و اورژانس-اتاق بازدیدکننده در یک روز تنها تر از همیشه قبل از در یک بحران جمعه سراسر Sunbelt که با ارسال میلرزد از طریق سایر نقاط کشور و رهبری دور متحده را بازگشایی برنامه در خود نگه دارد.

در فلوریدا بيمارستان آماده برای هجوم بیماران با بزرگترین مرکز پزشکی در فلوریدا ترین-آمار شهرستان میامی جکسون سیستم بهداشت و درمان پوسته پوسته شدن پشت اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر به اتاق را برای قربانیان تجدید حیات جریان در سراسر جنوب و غرب است.

florida coronavirus

مردم در انتظار در خط در یک ماسک توزیع رویداد در یک COVID-19 کانون در هاوانا کمی محله میامی فلوریدا [Wilfredo لی/AP Photo]

معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی برای بازدید آریزونا که در آن موارد مشخصی پس از اقامت در خانه سفارشات تمام شده در اواسط ماه مه. آریزونا گزارش رکورد تک-روز اوج تقریبا 4,900 جدید COVID-19 موارد جدید 88, مرگ و میر نزدیک به 1300 ER بازديد و در حال اجرا در مجموع نزدیک به از 2900 نفر در بیمارستان است.

20:42 GMT – امارات متحده عربی می گوید ساکنان و شهروندان می توانند سفر خارج از کشور برای گردشگری و در عین حال

امارات متحده عربی مقامات گفته اند که ساکنان و شهروندان هنوز مجاز به سفر به خارج از کشور برای گردشگری و تفریح اهداف و مسافرت خارج از کشور نیاز به مجوز.

یک سخنگوی اورژانس ملی بحران و مدیریت بحران سازمان (NCEMA) گفت: سفر, خارج از کشور تنها مجاز است در حال حاضر برای مطالعه, پزشکی, درمان, ماموریت های دیپلماتیک کسب و کار و ساکنان که می خواهید به بازدید و یا بازگشت به کشورهای خود.

20:12 به وقت تهران – میانه در آستانه بحرانی’ از coronavirus شد

خاورمیانه چهره یک “آستانه بحرانی” در میان آرامش از coronavirus اقدامات پس از افزایش موارد در منطقه سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است.

جهانی سلامت بدن تایید وجود بیش از یک میلیون نفر از COVID-19 بیماری در سراسر 22 کشور که چه کسی مدیترانه شرقی منطقه را پوشش می دهد کشش از مراکش تا پاکستان.

اینجا بیشتر بخوانید.

Egypt mosque reopening

مصریان دعا داخل صلاح ال Din مسجد پس از ماه از COVID-19 مستند [محمد Abd el-Ghany/رویترز]

19:38 GMT – اسرائیل تصویب موقت ردیابی تلفن همراه از COVID-19 حامل

اسرائیل در مجلس رای به اجازه می دهد این کشور اطلاعاتی داخلی آژانس برای پیگیری تلفن های همراه از coronavirus حامل برای سه هفته در میان یک تجدید حیات در موارد جدید.

قانون جدید اجازه می دهد تا شین بت برای دسترسی به حامل تلفن محل داده ها برای 14 روز قبل از آنها تشخیص داده شد. که داده ها استفاده شده است برای شناسایی هر کسی که آنها را به تماس با آن طرفداران می گویند بسیار مهم است برای شناسایی موارد جدید.

19:20 به وقت تهران – کالیفرنیا بسته میله, رستوران ها در بسیاری از دولت

فعالیت های داخلی در, میله, رستوران ها, سینما و امکانات دیگر ممنوع خواهد شد در بسیاری از کالیفرنیا برای حداقل سه هفته به عنوان COVID-19 عفونت افزایش فرماندار گاوین Newsom گفته است.

19:10 به وقت تهران – بانک جهانی رئیس می گوید: pandemic گسترش نابرابری و شکاف

رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفته است که همه گیر است و تشدید نابرابری در سراسر جهان با هدف قرار دادن سخت ترین کسانی که بدون یک شبکه امنیت اجتماعی در کشورهای در حال توسعه در حالی که بانک مرکزی میزان برنامۀ خرید سرمایه را در کشورهای پیشرفته به نفع ثروتمندترین.

Malpass گفت: پخش رویداد به میزبانی شورای آمریکا همه گیر شد یک “فاجعه” برای کشورهای در حال توسعه است که می تواند در دراز مدت آسیب و اقتصادی جهانی در خروجی خواهد بازیابی نیست به آن قبل از همه گیر در سطح سال است.

18:25 GMT – ما موارد افزایش 43,644 به 2,624,873

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گزارش کرده است 2,624,873 موارد coronavirus افزایش 43,644 موارد از آن قبلی تعداد و گفت که تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 560 به 127,299.

بیشتر ایالات آمریکا قدم به عقب از بازگشایی به عنوان COVID-19 مورد افزایش

18:15 GMT – ما تاخیر دیپلمات های آمریکایی’ بازگشت به چین

آمریکا به تعویق افتاد پرواز برای ده ها تن از دیپلمات های آمریکایی که در حال برنامه ریزی برای بازگشت به چین در اواخر این ماه پس از ناکامی در رسیدن به توافق با پکن بیش از مسائل از جمله COVID-19 تست و قرنطینه.

17:58 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد بزرگتر پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او از دور دیگری از محرک اقتصادی است و می خواهد به ارائه بزرگتر پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و همچنین به عنوان مشوق به کار به بخشی از آن.

“ما می خواهیم برای ایجاد یک انگیزه بزرگ به کار می کنند. بنابراین ما در حال کار بر روی آن و من مطمئن هستم که همه ما را به گرد هم می آیند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای با شبکه فاکس کسب و کار.

“من می خواهم پول به مردم به عنوان بزرگتر به طوری که آنها می توانید آن را صرف. من می خواهم پول به دست آوردن وجود دارد به سرعت و در غیر پیچیده مد.”

17:48 GMT – مرگ و میر در فرانسه افزایش 18 تا 29,861

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در فرانسه افزایش یافته است 18 از روز قبل به ایستادن در 29,861 کشور در بخش بهداشت و درمان گفته است.

این رقم در خط با میانگین روزانه 18 دیده در هفته گذشته. در ماه مه فرانسه, شمارش 143 اضافی مرگ و میر در هر روز به طور متوسط.

17:45 GMT – ترکیه مجموع موارد افزایش بیش از 200,000: وزارت بهداشت

ترکیه گزارش کرده است بیش از 200 ، 000 coronavirus موارد با 1,192 موارد جدید تشخیص داده شده در روز گذشته وزارت بهداشت داده ها را نشان می دهد.

مرگ و میر در کشور رسیده است 5,150 با توجه به داده ها.

Medical workers of the Bakirkoy District Health Directorate wearing protective suits arrive at a building during an antibody testing program following the coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in I

پزشکی کارگران از Bakirkoy بهداشت منطقه اداره می رسند در یک ساختمان در طول یک آنتی بادی تست برنامه در استانبول ترکیه [Murad Sezer/رویترز]

16:32 GMT – مکزیک وزیر مالیه می گوید که او در حال بهبود است رضایت بخش

مکزیکی وزیر دارایی Arturo Herrera گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر است که او در خانه است و دوره نقاهت را “رضایت بخش” و پس از او مبتلا به کروناویروس چند روز پیش.

16:25 GMT – شورای امنیت سازمان ملل در تصویب قطعنامه برای توقف همه درگیری

شورای امنیت سازمان ملل به اتفاق آرا قطعنامه اصرار 90-روز جهانی آتش بس برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

این قطعنامه پس از گذشت ماه از مذاکرات بی ثمر از زمان شروع این بیماری همه گیر و خواستار “یک قطع فوری جنگ در همه شرایط”.

اولین تماس برای جهانی آتش بس اعلام شد در مارس 23 توسط دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.

پیش نویس قطعنامه تهیه شده توسط فرانسه و تونس را شامل نمی شود مبارزه علیه داعش القاعده النصره ادغام و افراد و گروه های مرتبط با آن سازمان.

16:06 GMT – ترکیه می خواهد اتحادیه اروپا برای اصلاح ‘اشتباه’ از سفر لیست ممنوعه

ترکیه گفته است که نا امید شده توسط اتحادیه اروپا تصمیم به حذف آن از فهرست کشورهای توصیه می شود برای غیر ضروری سفر و به نام در بلوک برای اصلاح این “اشتباه” را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“اقدامات ترکیه گرفته شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان او تلاش و موفقیت در این رابطه مشهود” سخنگوی وزارت همی Aksoy در بیانیه ای گفت:.

“ما انتظار اصلاح این اشتباه در مورد محدودیت های مسافرتی برای شهروندان ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

شده اند وجود دارد تقریبا 200,000 موارد coronavirus در ترکیه, با مرگ و میر بیش از 5,100 جدید و روزانه موارد در حال حاضر در حال اجرا در حدود 1,300.

15:55 GMT – هشدار در برخی از کشورها هنوز هم چهره ‘سخت’ نبرد

سازمان ملل که موفق به استفاده از تمام مکانیزم های موجود برای مبارزه با کروناویروس را در تلاش برای ضرب و شتم آن سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است.

“برخی از کشورهای … گرفته اند تکه تکه رویکرد است. این کشورها به صورت یک راه سخت پیش رو” مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی جلسه از که دفتر مرکزی آن در ژنو است.

15:32 GMT – کرانه تحت مستند به عنوان موارد افزایش می یابد: رسمی

تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرده است پنج روز مستند در سراسر کرانه بعد از یک افزایش در تایید coronavirus موارد است.

“شروع از جمعه صبح همه استان کرانه شهرها و روستاها بسته خواهد شد برای یک دوره پنج روز” سخنگوی دولت ابراهیم Melhem, گفت:, و اضافه کرد که داروخانه ها, نانوایی و سوپر مارکت ها معاف شدند.

Coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Hebron in the Israeli-occupied West Bank

یک پسر فلسطینی هل یک سبد به عنوان یک کامیون اسپری های ضد عفونی کننده در یک خیابان در میان شیوع کروناویروس در حبرون (الخلیل) در اسرائیل-کرانه [Mussa Qawasma/رویترز]

15:27 GMT – انگلستان اضطراری remdesivir منابع کافی برای درمان COVID-19: رسمی

بریتانیا کافی منابع جلعاد را remdesivir اضطراری استفاده برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: هر چند او هشدار داد از مشکلات بالقوه تامین آینده منابع.

جاناتان ون-Tam معاون افسر ارشد پزشکی و منجر به وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: جلسه مجلس که داروهای جدید مانند remdesivir بودند به احتمال زیاد در “عرضه نسبتا کوتاه در وهله اول” در مقایسه با موجود generic آنهایی که استفاده می شود مانند دگزامتازون.

15:15 GMT – انگلستان تلفات توسط 176 به 43,906

انگلستان مرگ و میر از تایید موارد coronavirus افزایش یافته است 176 به 43,906 دولت آمار و ارقام نشان می دهد.

15:10 به وقت تهران – دانشگاه آکسفورد دیده است ” حق نوع پاسخ ایمنی در بالقوه واکسن آزمایشی: دانشمند

یک دانشمند پیشرو در پشت دانشگاه آکسفورد بالقوه COVID-19 واکسن گفت: این تیم دیده می شود مرتب کردن بر اساس حق پاسخ ایمنی در آزمایش های که وارد فاز سوم مرحله بالینی.

صحبت کردن در یک جلسه مجلس سارا گیلبرت استاد vaccinology در این دانشگاه گفت: این دادگاه به ثبت نام 8,000 داوطلبان برای فاز سوم آن دادگاه به واکسن AZD1222 بود که مجوز به AstraZeneca.

او گفت که او نمی تواند به یک جدول زمانی برای زمانی که ممکن است واکسن آماده می شود به عنوان آن بستگی به نتایج حاصل از آزمایش.

Fauci می گوید: “هیچ تضمینی وجود ندارد’ ما موثر COVID-19 واکسن

14:50 GMT – نیویورک تاخیر در از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفته است که او به تأخیر انداختن برنامه ریزی شده سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها از ترس این امر باعث افزایش عفونت کروناویروس.

شهردار دموکرات گفت که او نگران بود که اگر شهر مورد استقبال شام, بازگشت به فضاهای محصور از رستوران خود را ممکن است تجربه همان افزایش بیماری در حال حاضر دیده می شود در کشورهای دیگر.

“راستش حتی یک هفته پیش من امیدوار ما می تواند. اما اخبار ما بدست از سراسر کشور بدتر می شود و بدتر از همه” د Blasio گفت.

فضای باز ناهار خوری در رستوران ها آغاز شده است که حدود دو هفته پیش را می توانید در ادامه او گفت:.

Fauci در coronavirus: ‘ما در مجموع کنترل’

14:45 GMT – زیمبابوه بازگشایی حیات وحش و پارک ها و رستوران ها در آرامش

زیمبابوه است و بازگشایی آن در پارک های ملی و مجاز رستوران ها برای خدمت به مواد غذایی در محل خود.

تصمیم دولت اعلام شده توسط وزیر اطلاعات مونیکا Mutsvangwa آمد در میان اعتراض از پارک های ملی و خصوصی صفری است که در ادامه مستند بود به خطر انداختن هر دو کسب و کار و تلاش های حفاظت.

رستوران ها اجازه خواهد داشت برای خدمت به وعده های غذایی برای نشستن مشتریان تنها با تعداد محدود Mutsvangwa گفت.

14:15 GMT – بیش از 40 ، 000 نفر به زور بیرون کردند در شرق آفریقا

بیش از 40 ، 000 نفر در سراسر شرق آفریقا شده اند به زور اخراج از خانه های خود را از ماه مارس قرار دادن آنها در معرض خطر ابتلا به کروناویروس جدید, موسسات خیریه گفته اند که خواستار یک مهلت قانونی برای همه اخراج در طول بیماری همه گیر.

نروژی پناهندگان شورای (NRC) در بر داشت که جوامع در حال حاضر آواره خشونت خشکسالی و سیل در سومالی شد بدترین آمار در حالی که در کنیا و اتیوپی زندگی مردم در سکونتگاه های غیررسمی نیز دیده می شود خانه های خود تخریب.

“اخراج معرض آسیب پذیر مردم را به خطر بیشتری از عفونت به عنوان آنها مجبور به شلوغ تر و شرایط غیر بهداشتی” گفت: ساناز Aero NRC حقوقی کمک مشاور منطقه ای در شرق آفریقا.

14:00 GMT – سوئیس به قرنطینه مسافران از در معرض خطر COVID کشور

دولت سوئیس را اعمال قرنطینه مورد نیاز برای افراد در بازگشت به کشور از مناطق در معرض خطر بالا برای coronavirus وزیران گفته اند.

اداره فدرال بهداشت عمومی را حفظ و به روز رسانی یک لیست در معرض خطر کشورهای که از آن مسافران از بازگشت به سوئیس خواهد بود موضوع را به خود انزوا وزیر بهداشت آلن Berset یک کنفرانس خبری گفت ارائه سوئد به عنوان مثال از یک کشور است که ممکن است در حال حاضر در حال سقوط در لیست.

دولت نیز گفت: این امر اعمال یک ماسک-پوشیدن نیاز برای افراد سفر در حمل و نقل عمومی از شنبه.

13:55 به وقت تهران

سلام این Mersiha Gadzo در تورنتو مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من الیزابت Melimopoulos در دوحه.

12:40 GMT – US خصوصی استخدام ریباند اضافه کردن 2.4 میلیون شغل در ماه ژوئن: ADP

صنایع ضربه سخت coronavirus همه گیر نشان داد نشانه هایی از زندگی در ماه ژوئن استخدام 2.4 میلیون نفر از کارگران, حقوق و دستمزد, خدمات شرکت ADP گفت.

با سه میلیون استخدام در ممکن است, این بدان معناست که بیش از پنج میلیون از 20 میلیون نفر از مردم که شغل خود را از دست در مارس و آوریل به پشت در محل کار.

بخش قابل توجهی از hirings شد به حساب برای کسب و کارهای کوچک کمتر از 50 کارگر که اضافه شده 937,000 شغل در ماه داده ها نشان داد در حالی که 961,000 بودند و در اوقات فراغت و مهمان نوازی – بخش تقریبا به طور کامل تعطیل با تلاش برای مهار COVID-19.

Fauci می گوید: “هیچ تضمینی وجود ندارد’ ما موثر COVID-19 واکسن

12:30 GMT – آلمان در حال حاضر به اندازه کافی remdesivir برای COVID-19 درمانی – دولت

آلمان در حال حاضر امن به اندازه کافی منابع remdesivir است که برای تبدیل شدن به اولین COVID-19 درمان در اروپا تایید شده است و در بانک توسعه دهنده جلعاد برای دیدار با نیازهای آینده کشور وزارت بهداشت گفت.

“دولت فدرال در اوایل امن remdesivir برای درمان coronavirus بیماران.

در حال حاضر هنوز هم وجود ذخایر کافی” وزارت گفت: ایسنا در بیانیه نوشته شده است.

11:50 GMT – اسپانیا و پرتغال بازگشایی خود را در مرز مشترک

اسپانیا و پرتغال دوباره باز شده اند خود را به مرز مشترک که بسته شده است از تاریخ 16 مارس به عنوان لیسبون به دنبال حفاظت از خود را از موارد جدید که انفجار در سراسر اسپانیا.

با آن تنها مرز زمینی بسته برای بیش از سه ماه پرتغال دارای اب و هوای این بیماری همه گیر بهتر از همسایه خود – 1,576 مرگ و میر ناشی از 42,141 موارد در مقایسه با اسپانیا 28,355 مرگ و میر ناشی از تقریبا 250,000 موارد است.

11:30 GMT – قطر در استرالیا بیشتر coronavirus محدودیت به عنوان “قله عبور’

قطر است و کاهش بیشتر آن coronavirus محدودیت اجازه می دهد بخشی از بازگشایی از رستوران ها مساجد و سواحل و پارک ها.

شروع از شنبه, موزه ها و کتابخانه ها نیز مجاز به کار در یک ظرفیت محدود و تحت محدود ساعات کار این کشور کمیته عالی برای مدیریت بحران در بیانیه ای گفت.

Doha skyline, Qatar [Sorin/ Furcoi/Al Jazeera]

قطر اجازه داده است مردم به ورزش در خارج از منزل بدون ماسک صورت [فایل: Sorin/ Furcoi/الجزیره]

11:10 به وقت تهران – Infographic: چگونه coronavirus در سراسر هند

تعداد coronavirus موارد در هند بیش از دو برابر بیش از 20 روز گذشته با بیش از دو سوم از کل موارد گزارش شده در ماه ژوئن به تنهایی.

این افزایش ناگهانی گرفته شده هند از هفتم ترین متاثر کشور دنیا در پایان مارس به چهارم و امروز. فقط در روسیه (653,479) برزیل (1.4 میلیون دلار) و آمریکا (2.6 میلیون دلار) بیشتر موارد تایید شده.

اینجا بیشتر بخوانید.

Made with Flourish target=”_top”> Made with Flourish
Made with Flourish

10:45 GMT – اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خود به خارج از بازدید کنندگان

اتحادیه اروپا به بازگشایی مرزهای خود به بازدید کنندگان از 15 کشور حذف شدند اما ایالات متحده که در آن مرگ و میر خونتان یک بار دیگر و یک مقام بهداشتی هشدار داد این کشور به عنوان در “مسیر اشتباه”.

لیست نهایی از سازمان ملل به اندازه کافی امن به ساکنان اجازه می دهد برای ورود به اتحادیه اروپا را شامل نمی شود, روسیه, برزیل یا آمریکا که در آن روزانه مرگ و میر گذشت 1,000 روز سه شنبه برای اولین بار پس از 10 ژوئن.

Made with Flourish

منبع: الجزیره

10:30 GMT – مصر بازگشایی فرودگاه و موزه ها جیزه اهرام مصر

مصر بازگشایی آن فرودگاه موزه مصر و مشهور جیزه اهرام مصر برای اولین بار در بیش از سه ماه پس از coronavirus بسته شدن.

ملی حامل EgyptAir گفت: حدود 2000 مسافر چپ فرودگاه بین المللی قاهره در 14 پروازهای بین المللی در روز چهارشنبه.

دو پرواز حمل بیش از 350 گردشگران اوکراین فرود در دریای سرخ رفت و آمد مکرر از غردقه و عمده رفت و آمد مکرر و ساحل مقصد شرم الشیخ در جنوب شبه جزیره سینا.

Egypt

مصر بازگشایی آن فرودگاه موزه مصر و مشهور جیزه اهرام در قاهره [فایل: امیلیو Morenatti/ آسوشیتد پرس]

10:15 GMT – کره شمالی بازگشایی مدارس باقی می ماند اما در محافظت در برابر COVID-19 تهدید: که

کره شمالی بازگشایی مدارس, اما نگه داشته است ممنوعیت تجمعات عمومی و ساخته شده آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به عنوان بخشی از پاسخ خود را به کروناویروس تهدید های سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت.

در حالی که کره شمالی تایید نشده هر گونه عفونت آن وزارت بهداشت شده است های به روز رسانی هفتگی با این که در مراحل آن است که مصرف به دفع کردن بیماری همه گیر گفت: Edwin سالوادور, آژانس نماینده به درجا کشور است.

در آخرین به روز رسانی ارائه شده در ژوئن 19, وزارت گفت: تمام موسسات آموزشی در حال حاضر باز با کودکان نیاز به پوشیدن ماسک و شستن ایستگاه نصب شده است.

Coronavirus North Korea

مدرسه ابتدایی کودکان با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک محافظ اندازه گیری در برابر COVID-19 حضور در کلاس حصین مدرسه ابتدایی [فایل: کیم وون جین / خبرگزاری فرانسه]

10:00 GMT – اسلواکی روزانه coronavirus موارد jump back to 20

تعداد coronavirus عفونت در اسلواکی شروع به پریدن کرد به بالا و به 20 بالاترین روزانه رقم از یک هفته پیش و دوم بالاترین سطح از اواخر ماه آوریل است.

این کشور در میان اولین برای اجرای اقدامات سختگیرانه علیه COVID-19 بیماری در ماه مارس که کمک به آن را به نگه داشتن تعداد مورد کم است. بسیاری از این اقدامات در حال حاضر کاسته شده است.

09:45 GMT – ایرباس برای کاهش 15,000 شغل برای زنده ماندن coronavirus بحران

ایرباس است برش 15,000 شغل ظرف یک سال از جمله 900 در حال حاضر اختصاص داده شده در آلمان گفت: آینده خود را در خطر است پس از coronavirus شیوع فلج مسافرت هوایی.

ایرباس در حال حرکت است به سرعت برای مقابله با آسیب های ناشی از 40 درصد رکود در آن 55 میلیارد یورو ($61.8 میلیارد دلار) جت کسب و کار پس از همه گیر متعادل کننده تسمه سفت در برابر کمک های ارائه شده توسط دولت های اروپایی و آینده اولویت است.

09:30 GMT – اردوغان می گوید اتحادیه اروپا را درمان ترکیه بیش از coronavirus سیاسی است

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفته است که اتحادیه اروپا تحت درمان ترکیه در یک محدود کننده راه بیش از coronavirus همه گیر در آنچه او گفته بود یک موضع سیاسی.

او از ارائه جزئیات بیشتر, اما نظرات خود را پس از اتحادیه اروپا حذف شدند ترکیه همراه با ایالات متحده و کشورهای دیگر از آن اولیه “لیست امن” از کشورهایی که از آن بلوک اجازه خواهد داد که غیر ضروری در سفر, از شنبه.

Turkish President Tayyip Erdogan speaks during a news conference in Istanbul

ترکیه بازگشایی رستوران ها و کافه ها در علاوه بر این به بسیاری از دیگر مناطق عمومی به عنوان دولت برطرف coronavirus محدودیت [فایل: مهر]

09:15 GMT – اتریش مسائل هشدار سفر به کشورهای بالکان غربی

اتریش صادر کرده است هشدار سفر به کشورهای بالکان غربی است که بخشی از اتحادیه اروپا به دلیل افزایش coronavirus عفونت وجود دارد, وزیر امور خارجه الکساندر Schallenberg و وزارت او گفت:.

Schallenberg گفت: اندازه گیری شود به شش کشور جهان است. وزارت او گفت در توییتر کسانی هستند آلبانی و بوسنی کوزوو مونته نگرو شمال مقدونیه و صربستان.

09:00 GMT – استرالیا به قفل کردن 300,000 در حومه ملبورن

استرالیا دارای شانس بهتر از بسیاری از کشورهای در گیر با حدود 7,920 موارد 104 مرگ و میر و کمتر از 400 فعال موارد اما پرش های اخیر دامن زده است ترس از موج دوم COVID-19 انعکاس نگرانی های بیان شده در کشورهای دیگر است.

در سطح جهانی coronavirus موارد بیش از 10 میلیون دلار در روز یکشنبه را به عنوان نقطه عطفی در گسترش یک بیماری است که به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در هفت ماه.

Melbourne

ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرد مستندات برای ساکنان حومه ملبورن به عنوان COVID-19 نقاط زیر سنبله در موارد جدید [دانیل Pockett/گتی ایماژ]

08:45 GMT – بازگشایی فرودگاه بیروت به پرواز در خارج از کشور

لبنان تنها فرودگاه بین المللی اتحاد بازگشایی پس از بیش از سه ماه تعطیلی به عنوان بخشی از کشور را مستند به جلوگیری از گسترش coronavirus.

فرودگاه را به کار گیرند در 10 درصد ظرفیت در آوردن در حدود 2000 نفر از مسافران در روز است.

اولین پرواز وارد شد و امارات از دبی. دیگران برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه از, عربستان سعودی, قطر, کویت, لندن و پاریس.

Lebanon

یک مسافر با پوشیدن محافظ ماسک صورت هل یک چرخ در فرودگاه بین المللی بیروت در بازگشایی روز [Aziz Taher/ رویترز]

08:30 GMT – یونان بازگشایی سلیمان به پرواز در تلاش برای صرفه جویی در گردشگری نجومی

یونان آماده است برای استقبال از پروازهای توریستی به مقصد جزیره برای اولین بار در ماه آن را به عنوان مسابقه برای نجات یک فصل گردشگری خرد شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 100 پرواز از دیگر اتحادیه اروپا سازمان ملل و یک گروه را انتخاب کنید از کشورهای غیر اتحادیه اروپا انتظار می رود در 14 فرودگاه منطقه ای از جمله کورفو, Santorini, Mykonos رودس و کرت فرودگاه اپراتور Fraport گفت.

پرواز های از انگلستان یکی از پرسود ترین بازار سفر نیست با توجه به راه اندازی مجدد تا 15 ژوئیه در اولین, در خط با اتحادیه اروپا توصیه. همین امر به ایالات متحده و روسیه و ترکیه و سوئد.

Greece

میکونوس امید برای نجات آن فصل توریستی یونان برطرف محدودیت های مسافرتی [گتی ایماژ]

08:15 به وقت تهران روسیه – گزارش 6,556 coronavirus موارد

روسیه گزارش کرده است 6,556 موارد جدید از رمان coronavirus مصرف آن در سراسر کشور شمارش به 654,405.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 216 نفر بر اثر این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 9,536.

08:00 GMT – بروندی تغییر رویه به عنوان رئیس جمهور اعلام COVID-19 ‘بزرگترین دشمن’

بوروندی جمهور جدید Evariste Ndayishimiye اعلام کرده است coronavirus این کشور را “بزرگترین دشمن” در عمده مورد به نوبه خود برای یک ملت است که تا حد زیادی نادیده گرفته و خطرات ناشی از ویروس است.

رئیس جمهور سابق Pierre Nkurunziza که ماه گذشته و حتی Ndayishimiye خود را تا به حال تا به حال عنوان جاذبه همه گیر و گفت خدا در امان بروندی از آن نابسامانی.

بروندی برگزار شد تمام عیار انتخاباتی پیش از مارس انتخابات و بر خلاف همسایگان خود گرفته است چند اقدامات برای مبارزه با گسترش ویروس.

Burundi

صلیب سرخ کارگر می ایستد در میان حامیان بوروندی رئیس جمهور منتخب Evariste Ndayishimiye به عنوان آنها حضور خود را در مراسم [فایل: مهر]

07:45 به وقت تهران – پکن آسانسور برخی مستندات به عنوان ویروس موارد رها

پکن برداشته شده چندین مستندات اعمال شده برای کنترل یک تازه شیوع کروناویروس و گزارش فقط سه مورد جدید در این شهرستان بالا بردن امیدوار است که خوشه ای بوده و تحت کنترل در آورد.

چینی پایتخت تا به حال بسته کردن ده ها تن از مسکونی ترکیبات و انجام تست توده ماه گذشته پس از صدها عفونت مطرح ترس از ویروس تجدید حیات.

اما پنج جوامع مسکونی است که تا به حال هیچ ویروس جدید موارد در طول یک کنترل دوره منتشر شد از مستند در روز سه شنبه رسانه های دولتی گزارش داد که شهر آرام محدودیت.

07:30 GMT – تایلند برطرف محدودیت بازگشایی مدارس

تایلند بیشتر کاسته COVID-19 محدودیت امکان بازگشایی مدارس و مکانهای تفریحی مانند رستوران ها و ماساژ سرو که بسته شده بود از اواسط ماه مارس.

آن را نیز اجازه می دهد در بازدید کنندگان خارجی در کنترل اساس محدود کردن ورود به آن با موجود خانواده و یا روابط کار و دانش فنی کارشناسان و سرمایه گذاران. برنامه ریزی مسافر پرواز به تایلند متوقف شد در اوایل ماه آوریل.

تعداد بازدید کنندگان خارجی اجازه ورود به کشور در هر روز محدود است به 200 و آنها قرار است به سفر در پروازهای بازگشت آوردن شهروندان تایلندی خانه.

Schools in Thailand reopen amid the spread of the coronavirus disease (COVID-19)

دانش آموزان از سام Khok مدرسه در تایلند با پوشیدن ماسک صورت و چهره سپر نشستن در داخل پیر صندوق های رای repurposed به پارتیشن بندی آنها به عنوان شرکت در یک کلاس [ایسنا]

07:15 به وقت تهران – توکیو دیزنی لند بازگشایی

توکیو دیزنی لند و DisneySea بازگشایی پس از بسته بودن به مدت چهار ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دو پارک باید دستورالعمل های جدید از جمله محدود کردن تعداد کسانی که در سه شیفت اجتماعی را حفظ فاصله. هیچ handshakes بغل کردن و یا عکس های گرفته شده با میکی موس و شخصیت های دیگر مجاز است.

Disney Tokyo

بازدید کنندگان را به یک عکس پس از بازگشایی توکیو دیزنی لند همراه با توکیو DisneySea [ایسنا]

07:00 GMT – El Al هواپیمایی آمار در سه ماهه اول توسط coronavirus بحران

El Al اسرائیل هواپیمایی گزارش کرده است اول از دست دادن سه ماهه در شیب کاهش در درآمد و گفت: آن را تا به حال به رها کردن برخی از ناوگان خود و انتشار بسیاری از نیروی کار خود را در مرخصی بدون حقوق به رقابت با شیوع کروناویروس.

اسرائیل پرچم حامل است که به دنبال دولت-حمایت وام برای کمک به آن را از طریق بحران به خارجی ها منع از ورود به کشور و ورودی اسرائیلی ها باید وارد قرنطینه.

دولت معتقد است که هواپیمایی مشکلاتی از جمله نفخ نیروی کار حقوق بالا و ضعیف ترازنامه آغاز شد و قبل از همه گیر.

06:00 GMT – توکیو تایید 67 موارد جدید

توکیو تایید کرده است 67 موارد جدید عفونت کروناویروس بالاترین روزانه شمارش در پایتخت ژاپن پس وضعیت اضطراری برداشته شد در اواخر ماه مه پخش عمومی NHK گزارش شده است.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:00 GMT – برزیل coronavirus مرگ و میر رسیدن به حدود 60000

برزیل گزارش کرده است 1,271 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت آوردن آن در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر به 59,656.

این کشور بدترین آسیب دیده در جهان پس از ایالات متحده آمریکا با بیش از 1.4 میلیون نفر تایید موارد این ویروس به تاریخ.

04:15 GMT – Google تاخیر در بازگشایی دفاتر در ایالات متحده

گوگل گفته است: “به تعویق انداختن افتتاح دفاتر خود در آمریکا به دلیل افزایش coronavirus موارد وجود دارد.

سخنگوی کاترین ویلیامز به رویترز گفت این غول تکنولوژی دفاتر باقی خواهد ماند بسته حداقل تا 7 سپتامبر با کارکنان همچنان به کار از خانه.

گوگل در حال برنامه ریزی برای باز کردن در 10 درصد ظرفیت 6 جولای افزایش به 30 درصد در ماه سپتامبر بسته به شرایط.

04:00 GMT – عربستان سعودی سه برابر مالیات بر ارزش افزوده به عنوان بخشی از coronavirus-ریاضت درایو

مردم در عربستان سعودی شده اند در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در اجرا تا سه برابر مالیات بر ارزش افزوده در روز چهارشنبه.

خرده فروشان می گویند خرید و فروش, الکترونیک, طلا, خودرو و مصالح ساختمانی را به طرز محسوسی افزایش یافته است.

پادشاهی اعلام کرد در ماه مه آن را سه برابر نرخ مالیات بر ارزش افزوده تا 15 درصد و نصف هزینه زندگی کمک هزینه داده شده به شهروندان به عنوان بخشی از یک بسته از اقدامات ریاضت آن را به عنوان احساس فشار کاهش قیمت نفت و coronavirus بیماری همه گیر.

03:20 GMT – قاضی در برزیل را رد منظور Bolsonaro به پوشیدن ماسک

یک قاضی در برزیل را رد کرد و حکم دادگاه که نیاز به رئیس جمهور Jair Bolsonaro به پوشیدن ماسک هنگامی که در عمومی.

قاضی دانیل Maranhao کاستاریکا گفت: حکم لازم نیست زیرا ماسک در حال حاضر اجباری در برازیلیا پایتخت فدرال.

Bolsonaro است که بی اعتنا از این ویروس حتی به عنوان تلفات صعود کرده به طور منظم شکسته, فیزیکی, فاصله, اقدامات, دست دادن, گرفتن عکس های سلفی و بغل کردن و یا حامیان در طول تظاهرات.

02:30 به وقت تهران – با ما سوابق بزرگترین افزایش روزانه در موارد

ایالات متحده ثبت بیش از 47,000 موارد coronavirus روز سه شنبه – بزرگترین-بعد سنبله پس از همه گیر آغاز شد – با توجه به انتخاب تعداد.

برخی از 1,199 مردم نیز درگذشت از COVID-19 روز سه شنبه برای نخستین بار از زمان مرگ و میر بیش از 1000 نفر از ژوئن 10.

01:30 GMT – موارد در 14 ایالت آمریکا بیش از دو برابر در ماه ژوئن

هشدار دهنده دیتا از ما نشان می دهد که coronavirus موارد در 14 متحده بیش از دو برابر در ماه ژوئن با آریزونا گزارش 294 درصد افزایش دهد.

آریزونا نیز دارای بالاترین نرخ افراد آزمایش مثبت برای این ویروس در 24 درصد در طول هفته گذشته. این که نظر مثبت تست نرخ بالاتر از 5 درصد یک نگرانی است.

ما در مورد افزایش در ماه ژوئن:

  • آریزونا – 294 درصد
  • کارولینای جنوبی – 200 درصد
  • آرکانزاس – 179 درصد

01:15 GMT – کره جنوبی آغاز می شود با استفاده از remdesivir درمان

کره جنوبی آغاز شده است و با استفاده از remdesivir یک داروی آزمایشی در اصل برای ابولا برای درمان آن به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

Yonhap news agency میگه کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری امضا توافق نامه با Gilead Sciences, که دارای یک ثبت اختراع برای مواد مخدر است. آن را فاش نمی کند مقدار remdesivir آن را خواهد خرید یا قیمت.

01:00 GMT – کره شمالی آزمایش کرده است 922 نفر

چه کسی گفته است NK خبری که کره شمالی آزمایش کرده فقط 922 مردم برای COVID-19.

این اولین به روز رسانی در coronavirus وضعیت در کره شمالی برای دو ماه.

“هر به روز رسانی دریافت در ژوئن 19 922 نفر آزمایش شده است برای COVID-19 و تمام آزمایش منفی” که نماینده کره شمالی ادوین سالوادور گفت: انتشار.

وی افزود: 443 مردم شده بود به قرنطینه از مه 7 و که به عنوان بسیاری از 255 باقی می ماند تحت قرنطینه. همه گزارش کره شمالی اتباع.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (30 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>