کری لام می گوید امنیت و قوانین را نمی خواهد تحت تاثیر قرار هنگ کنگ آزادی

چین برنامه ای برای اعمال امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ را “تنها هدف یک تعداد انگشت شماری از lawbreakers” این شهر را رهبر است گفت: به عنوان او تلاش برای اطمینان بخشیدن به شهروندان و سرمایه گذاران و کسب و کار لرزاند پیشنهاد.

کری لام نظرات در جمعه آمد در میان گسترده نگرانی پکن قصد دارد قانون با هدف مقابله با “تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی” در نیمه خودمختار هنگ کنگ.

بیشتر:

آن می تواند همچنین چینی سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه در این شهرستان است.

بسیاری از هنگ Kongers کسب و کار گروه ها و کشورهای غربی از ترس این پیشنهاد می تواند یک ناقوس مرگ به شهرستان را ارزشمند آزادی و آشر در پایان به خاک عبور قوانین خاص خود را دارد.

اعلام برنامه جدید قانون – که خواهد بود نوشته شده توسط پکن و دور زدن هنگ کنگ مقننه – برانگیخته بزرگترین افت در این شهر بورس در پنج سال در روز جمعه. و در روز یکشنبه هزاران نفر از معترضان thronged خیابان در صحنه که برانگیخته خاطرات سال گذشته را طرفدار دموکراسی تظاهرات.

بسیاری شعار می دادند: “هنگ کنگ استقلال, تنها راه است.” پلیس با شلیک گاز اشک آور و توپ آب برای متفرق کردن جمعیت و دستگیر تقریبا 200 نفر است.

‘بدون نیاز به نگرانی’

اما لام گفت: ترس شهر را آزادی بودند در معرض خطر بودند “کاملا بی اساس”.

“هنگ کنگ آزادی حفظ خواهد شد و هنگ کنگ طراوت و چالاکی و ارزش های اصلی از نظر حاکمیت قانون و استقلال قوه قضائیه مختلف حقوق و آزادی لذت می برد توسط مردم ادامه خواهد داد وجود دارد,” او گفت.

قانون پیشنهادی او گفت: “تنها هدف یک تعداد انگشت شماری از lawbreakers… از آن محافظت اکثریت قریب به اتفاق مطیع قانون و صلح و محبت ساکنان”.

هنگ کنگ است که اداره تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که حداقل تضمین های مردم این شهر حقوق و آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی چین از جمله آزادی بیان و حق اعتراض.

لام گفت: کسانی که نگران قانون پیشنهادی نیاز به صبر برای جزئیات آن است.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای ما به نگرانی نیست چرا که بارها و بارها در 23 سال گذشته هر زمان که مردم نگران هنگ کنگ آزادی بیان و آزادی از عبارات و اعتراض به زمان و دوباره هنگ کنگ ثابت کرده است که ما با رعایت و حفظ آن ارزش ها,” او گفت:.

“من فکر می کنم این بهترین چیزی است که برای دیدن این قانون در مقابل ما و به درک که چرا در این نقطه در زمان هنگ کنگ نیاز به این قطعه از قانون برای بزرگتر نفع اکثریت بزرگی از هنگ کنگ به مردم است.”

به طور جداگانه فرمانده چین پادگان نظامی در هنگ کنگ گفت: در یک مصاحبه نادر که پادگان بصورتی پایدار و محکم حمایت از قانون امنیت.

چن Doaxing گفت: چینی تلویزیون دولتی این پادگان به حال عزم و توانایی حفاظت از چین حاکمیت ملی و بلند مدت رفاه و امنیت شهرستان است.

چین نظامی باقی مانده در بازداشتگاه ها در هنگ کنگ در طول سال گذشته از ترک هنگ کنگ پلیس برای مقابله با معترضان.

‘تخیل’

بیشتر انتظار می رود که تظاهرات در هنگ کنگ روز چهارشنبه هنگامی که این شهر مقننه است که با توجه به بحث در مورد یکی دیگر از قانون بحث برانگیز در سرود ملی.

پرسیده شده توسط یک خبرنگار که آیا امنیتی جدید قانون اجازه می دهد سرزمین اصلی پلیس برای دستگیری معترضان در هنگ کنگ لام را رد کرد و این سوال که “تخیل”.

او گفت: تظاهرات ضد دولتی ادامه خواهد داد اجازه داده می شود “اگر آن را انجام شده است در یک راه قانونی” اما نداد در مورد آنچه که تحت قانون جدید است.

ایالات متحده آمریکا, استرالیا, بریتانیا, کانادا و دیگران و ابراز نگرانی در مورد قانون.

واشنگتن با توجه به اینکه برای حفظ هنگ کنگ وضعیت ویژه در آمریکا قانون کمک کرده است که در آن حفظ موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی جهانی. آن را نیز مطرح تهدید به تحریم در برابر هنگ کنگ و چین است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo پیشنهاد کرده است به نام “یک ناقوس مرگ برای درجه بالایی از خودمختاری” که پکن وعده داده شده این مستعمره سابق بریتانیا بود که آن را بازگشت به چین در سال 1997.

Chris Patten, آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ اظهار تاسف آنچه که او به نام “جدید چینی دیکتاتوری است.”

“من فکر می کنم در هنگ کنگ مردم خیانت شده اند چین که بار دیگر ثابت کرد که شما نمی توانید به آن اعتماد بیشتر از شما می توانید پرتاب آن” Patten در مصاحبه با گفت: این بار در لندن است.

Patten رهبری یک ائتلاف از حداقل 204 بین المللی قانونگذاران و سیاستگذاران که محکوم این قوانین هستند. در بیانیه این ائتلاف نام آن را “نقض آشکار” از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک یک سال 1984 پیمان که وعده داده شده هنگ کنگ درجه بالایی از خودمختاری و حتی پس از تحویل به چین است.

پکن را رد کرد و آن نگرانی.

صحبت در جریان کنفرانس خبری در قانون گذاری, جلسه وزیر امور خارجه چین وانگ یی روز یکشنبه گفت که دلار هنگ کنگ امور بودند یک موضوع داخلی برای چین و این که “هیچ دخالت خارجی تحمل نخواهد شد”.

“بیش از حد غیر قانونی دخالت خارجی در هنگ کنگ امور قرار داده است چین امنیت ملی در معرض خطر جدی” وانگ افزود که این قانون پیشنهادی “تاثیر نمی گذارد درجه بالایی از خودمختاری در هنگ کنگ”.

“آن تاثیر نمی گذارد حقوق و آزادی لذت می برد توسط هنگ کنگ از ساکنان. و آن تاثیر نمی گذارد و حقوق مشروع و منافع سرمایه گذاران خارجی در هنگ کنگ,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>