کارولین فلک دوست پسر دل شکسته با مرگ او

دوست پسر کارولین فلک, یک, انگلیسی, مجری تلویزیونی که مرده است در 40 روز یکشنبه اعلام کردند که خود را “قلب شکسته” را به عنوان انتقاد دارای عقاید در درمان او توسط برخی از رسانه های بریتانیا

لندن — دوست پسر کارولین فلک, بریتانیا میزبان تلویزیون برای بحث واقعیت نشان می دهد “عشق جزیره” روز یکشنبه گفت که “قلب شکسته” در مرگ او به عنوان انتقاد دارای عقاید در درمان او توسط برخی از رسانه های بریتانیا.

Flack, 40 مرده پیدا شد روز شنبه در خانه اش در شرق لندن پس از مصرف زندگی خود را با توجه به یک وکیل خانواده. فلک به میزبانی “جزیره عشق” از راه اندازی آن در سال 2015 قبل از پله به پایین در سال گذشته پس از متهم شدن به آزار او 27 ساله و پسر لوئیس برتون.

فلک را رد اتهام و محاکمه در ماه آینده. او همچنین مجاز به هر گونه تماس با برتون. اعتراض او به قید وثیقه محدودیت و نمی خواهید بریتانیا تاج دادستان خدمات به جلو بروید با دادگاه است.

در طول چند ماه گذشته Flack شده است تمرکز از چند منفی مقالات و trolled در سراسر رسانه های اجتماعی برای حمله به شارژ. پنج داستان از خودکشی تحت سلطه جبهه صفحات انگلیسی, روزنامه ها.

در کنار یک عکس از آنها را با هم برتون گفت: در Instagram که او در “درد بسیار است.”

او افزود: “من قول می دهم من را بپرسید به شما می خواستم و من به همه پاسخ هیچ چیز تو را اما من سعی خواهد کرد شما را با افتخار روزمره است.”

بریتانیا ITV شبکه که پخش “عشق جزیره” در بیانیه ای گفت که “همه در” جزیره عشق ” و ITV است شوکه و غمگین این به شدت به اخبار غم انگیز.”

فصل ششم نشان می دهد در حال حاضر در حال پخش. یک “جزیره عشق” سایه روشن قسمت با عنوان “نهان بیت” کشیده شد از آن برنامه ریزی شده پخش شنبه شب در ITV2 پس از Flack مرگ اعلام شد.

بعدی جدید “جزیره عشق” قسمت برنامه ریزی شده است به هوا یکشنبه. شبکه را نشان نمی دهد اگر آن را هنوز هم پخش آن است.

“جزیره عشق” قرار می دهد جوان جذاب شرکت کنندگان در یک بهشت گرمسیری که در آن آنها باید جفت و یا در معرض خطر تبعید. منتقدان ادعا می کنند برنامه مکان های آسیب پذیر افراد جوان تحت موشکافی شدید و فشار است که بزرگ شده با پتو پوشش نشان می دهد شایعات و تلویزیون بحث را نشان می دهد. دو سابق “جزیره عشق” و مسابقه سوفی Gradon و مایک Thalassitis درگذشت خودکشی در سال 2018 و 2019.

تا زمانی که او را بازداشت فلک برد شهاب سنگی حرفه ای افزایش پس از شرکت میزبانی صبح روز شنبه تلویزیون کودکان را نشان می دهد. او همچنین میزبان همراه را نشان می دهد به محبوب ITV برنامه “من یک هنرمند مشهور … من از اینجا!” و “X-Factor.”

Flack حرفه ای شکوفا بیشتر برنده بی بی سی نشان می دهد “Strictly Come Dancing” در سال 2014 این نسخه از “رقص با ستاره ها.” در حالی که میزبانی “عشق جزیره” فلک ساخته خود غرب پایان اولین مرحله در سال 2018, بازی, Roxie هارت در موزیکال “شیکاگو است.”

مرگ او منجر به سیل مراسم تجلیل از همکار تلویزیون میزبان و انتقاد از درمان او توسط رسانه ها. خورشید تلخیص برای مثال حذف منفی آنلاین مقالات در مورد او به زودی پس از مرگ او اعلام شد.

استعداد عامل Jonathan شالیت گفت: رادیو بی بی سی که فلک دریافت “بیشتر فشار منفی از یک تروریست یا یک کودک آزار” در دادگاه.

“این افراد ممکن است, معروف, اما آنها هنوز هم آسیب پذیر افراد” شالیت گفت.

جیل بی قانون کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>