کارولین Baum: تغذیه راضی; بازار اوراق قرضه است

وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید و بازده اوراق قرضه سقوط شده است برای بیش از یک ماه به سطح گذشته دیده می شود در ماه اکتبر.

در سطح آن به نظر می رسد که وقایع خارجی ممکن است کاتالیزور برای عجله به فوق العاده امن خزانه ارسال منحنی عملکرد نسبت وارون دوباره.

برای اولین بار در ایالات متحده قتل ژنرال قاسم سلیمانی رئیس سپاه قدس در Jan. 3 فرستاده سهام و اوراق قرضه به سرمایه گذاران آن را بازی امن در حالی که آنها منتظر برای دیدن اگر وجود دارد خواهد بود یک تشدید خصومت بین دو کشور.

سپس این هفته بازار واکنش نشان داد و تا حدودی دیر به شیوع کروناویروس در چین که گسترش به کشورهای دیگر است. به تاریخ وجود داشته است بیش از 6000 موارد تایید شده در سراسر جهان و 132, مرگ و میر, فانینگ ترس از همه گیر ممکن است.

چه بد بود برای سهام خوب بود برای اوراق قرضه. به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.04% و استاندارد & ضعیف است 500 Index SPX -0.09% دچار بدترین ضرر و زیان از اکتبر روز دوشنبه به عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, -4.73% سقوط به 1.58% در خط با نرخ وجوه فدرال محدوده 1.5 درصد به 1.75%.

سهام را منعکس; بازده اوراق قرضه ندارد.

این اتفاق می افتد در زمانی که سیاست گذاران در فدرال رزرو فکر می کنم اقتصاد “در یک جای خوب” و زمان موضع سیاست پولی است “مناسب است.” بازار اوراق قرضه است که شروع به چالش کشیدن این فرض.

همچنین بخوانید: مسطح آمریکا عملکرد منحنی نقطه به نقطه مطرح نگرانی در مورد اقتصاد جهانی بهداشت

فدرال رزرو در سمت چپ صندوق های رای دادن بدون تغییر در آن جلسه چهارشنبه و ساخته شده و ویژگی های رو به بالا تنظیم به آن نرخ بهره در ذخایر به 1.6% با ارنج زدن به صندوق های رای به وسط هدف آن محدوده است.

در پست خود-جلسه کنفرانس مطبوعاتی تغذیه صندلی Jay Powell خود را تکرار کرد خوش بین نمایش در ایالات متحده و ابراز “خوشبینی محتاطانه” درباره اقتصاد جهانی کاهش تجارت تنش ها و نشانه هایی که تولید ممکن است ظرف.

این منحنی بازدهی نزدیک به معکوس دوباره اما تغذیه می گوید همه چیز خوب است.

فقط به روکش: عملکرد منحنی است در آستانه معکوس دوباره و تغذیه راحت با این ایده که سیاست محل اقامت مناسب است.

غیر طبیعی امور در سال گذشته با سیاست نرخ بالای بلند مدت خزانه داری نرخ righted خود را در ماه اکتبر بر روی پاشنه از تغذیه سه از کاهش نرخ بهره. “ماموریت انجام شد” فدرال رزرو پیام است و چه سیاست گذاران فکر بودند که اقدامات کافی برای جبران خطرات ناشی از آهسته رشد جهانی تجارت اصطکاک و زیر هدف تورم است.

سام بل: که جودی شلتون را تغذیه کنید ؟ استاندارد طلا, مدافع یا تهمت مدافع?

یا نه coronavirus نگرانی مسئول کاهش سود اوراق قرضه وجود دارد به اقتصاد کلان اثر از ویروس و قرنطينه در دومین اقتصاد بزرگ جهان است که محدود کردن فعالیت های اقتصادی و فشار بر نرخ بهره است.

گردشگری و سفر در حال محدود به عنوان بسیاری از شرکت های هواپیمایی لغو پرواز. مصرف کنندگان صرف خواهد شد افسرده به آنها جلوگیری از اماکن عمومی. کسب و کار در حال بسته شدن فروشگاه در چین سازندگان: گیاهان و دوباره مسیریابی زنجیره تامین. با ملت تحت مستند شرکت بعید است که به کشتی سوار در سرمایه گذاری های جدید حداقل تا زمانی که این ویروس را تحت کنترل است.

حتی قبل از coronavirus چین در حال حاضر دچار کمترین رشد در تقریبا سه دهه با تولید ناخالص داخلی واقعی افزایش 6 درصد سال گذشته است.

پیامدهای از این ویروس را به طور موقت دمپر در رشد جهانی فقط زمانی که یک تجارت بس بین ایالات متحده و چین بود و انتظار می رود به سهولت کسب و کار عدم اطمینان و تحریک سرمایه گذاری های جدید.

Breaking: تغذیه برگ کلیدی نرخ بهره بدون تغییر و نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی coronavirus

افسوس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط گسترش فولاد و آلومینیوم تعرفه اعمال شده تحت پوشش امنیت ملی شامل محصولات ساخته شده از فولاد و آلومینیوم.

هزینه بالاتر از وارداتی فولاد و آلومینیوم قرار داده است تولید کننده محصولات فلزی مانند ناخن سیم و ماشین ضربه گیر در یک نقطه ضعف رقابتی تشویق کسب و کار به واردات آن دسته از اقلام است. این یک مثال دیگر از “آبشاری حمایت از تولیدات داخلی” با توجه به چاد Bown, یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد.

مطالعات متعددی نشان داده اند که وقتی که می آید به بخش تولید — هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه بود برای ایجاد کارخانه شغل در آمریکا و تولید بیشتر کالا برای صادرات — هزینه تعرفه ها از جمله تلافی جویانه تعرفه سنگین تر بودن از مزایای. نتیجه این است که قیمت های بالاتر و کاهش اشتغال است.

اروپا هنوز در گیر آهسته رشد حالت اثرات Brexit در Jan. 31 را هم به خود را آشکار و با وجود قوی مصرف کننده ایالات متحده کسب و کار ممکن است آهسته را انتخاب کنید تا توپ در محیط فعلی است.

فدرال ریزرو سیاست گذاران به نظر می رسد دغدغه با مشکل مدیریت ذخایر و اطمینان آنها را به ابزاری برای مبارزه بعدی رکود اقتصادی که به احتمال زیاد خواهد رسید در زمانی که وجود دارد ناکافی مهمات در صندوق های رای به ارائه محرک لازم.

که همه به خوبی و خوب است اما آنها باید نه از دست دادن بینایی از زمان نیروهای در محل کار در حالی که آنها در حال ارزیابی مجدد پول خود را-چارچوب سیاست.

اگر این کاهش در نرخ بلند مدت همچنان ادامه دارد, معکوس منحنی و ارسال پیام است که نرخ بهره را بیش از حد بالا است و سیاست بیش از حد تنگ, فدرال رزرو ممکن است مجبور به جدول آن مباحث نظری و پیاده سازی برخی از خوب قدیمی از مد افتاده محرک در اینجا و در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>