کارولین Baum: آیا اپل بود قناری در معدن زغال سنگ برای coronavirus?


گتی ایماژ

یک نقاب کارمند نشسته به تنهایی در یک فروشگاه اپل در پکن که بسته شد به دلیل coronavirus تهدید.

در روز دوشنبه اپل تبدیل به یکی از اولین شرکت های ایالات متحده هشدار می دهند که آن را از دست آن زمان-درآمد سه ماهه هدف به عنوان یک نتیجه از کروناویروس که محدود آیفون تولید و محدود و تقاضا برای محصولات خود در چین است.

تا به حال حداقل بر اساس بازار سهام را “آنچه مرا نگران” نگرش این بیماری در حال حاضر تعیین شده COVID-19 شد دندانه سه ماهه اول رشد نه تنها در چین بلکه در کشورهای در سراسر آسیا و اروپا و در ایالات متحده به دنبال یک سریع به گزاف گویی در سه ماهه دوم.

اما با گذشت زمان تعداد افراد آلوده و مرگ و میر مانت سطح عدم اطمینان از صحت اطلاعات ناشی از چین مرکزی کنترل می شود اقتصاد رشد می کند و وسعت این اثر جهانی عرضه و تقاضا آشکار می شود ممکن است که در بازار بیش از حد خوش بینانه در مورد آمار به رشد از coronavirus و احتمال سویفت دوباره بجای اول برگشتن.

آن را تنها در هفته گذشته که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.56% استاندارد & ضعیف است 500 Index SPX -0.29% و نزدک کامپوزیت COMP +0.02% تمام سوابق. بله بازار سهام تا به حال تعداد انگشت شماری از بد روز در اخبار مربوط به گسترش coronavirus اما پس از آن رفت و برگشت در مورد کسب و کار خود را.

هیچ رئیس بخار

شور و شوق کنجکاو است به حداقل می گویند. آن را به عنوان اگر اقتصاد جهانی خمرهای شکل به سه ماهه اول سال 2020 با یک سر از بخار. منطقه یورو رشد اندک 0.1% (و نه رشد) در سه ماهه چهارم. آلمان و اروپا در نیروگاه تولید شده بدون رشد است. این ویروس بیشتر صدمه دیده است صادرات آلمان که در حال حاضر ساخته با تجارت تنش های سال گذشته است.

ژاپن و جهان و سومین اقتصاد بزرگ اروپا پس از ایالات متحده و چین فقط گزارش سالانه 6.3 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه چهارم whacked توسط یک سه گانه whammy از افزایش مالیات بر فروش که پس از گردباد Hagibis و تجارت تنش است.

اضافه کردن به که این آمار از coronavirus به صادرات آن به چین, چینی, گردشگری در ژاپن و تولید خروجی از یک کمبود در بخش های چینی و ژاپن می تواند به دنبال در یک ملال انگیز سه ماهه اول.

برخی از تحلیلگران حتی انتظار آشکار کاهش در سه ماهه اول رشد تولید ناخالص داخلی در چین با وجود آنچه گزارش می شود. (تولید ناخالص داخلی چین اعداد شده اند از لحاظ تاریخی به چالش کشیده بر دقت خود را.)

کارخانه خودرو در چین آهسته بوده است به راه اندازی مجدد تولید. کارگران در ووهان هنوز هم تحت قرنطینه. خودرو سازان در کشورهای دیگر در حال محدود اختلال در زنجیره تامین و کمبود قطعات از چین است.

تا به امروز بیش از 70,000 آلوده شده اند با کروناویروس در حالی که بیش از 1800 نفر در سراسر جهان است. بسیاری از مرگ و میر شده است در هوبئی استان منبع شیوع اعتقاد به سرچشمه گرفته و در یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان.

بیش از نیمی از جمعیت چین در حال حاضر برخی از 780 میلیون نفر — نوعی از محدودیت ها در آن رفت و آمد. پس از چین است که یک منبع اصلی از هر دو جهان عرضه — همه چیز را از اتومبیل به کامپیوتر به لباس و جهان تقاضا (مصرف کنندگان چینی تبدیل شده اند spenders بزرگ) آن است که قدرت را به تحمیل دو whammy در رشد جهانی.

در حالی که شرکت ها شده اند و تمایلی به کمیت مورد انتظار اثر از coronavirus خود درآمد وال استریت تحلیلگران شروع به علامت گذاری پایین درآمد خود را پیش بینی ها برای سه ماهه اول تقویم سال 2020 و برای کل سال را بر نگرانی در مورد تامین-زنجیره اختلالات با توجه به جیم بیانکو جمهور بیانکو پژوهش است.

اپل به شدت وابسته به چین به عنوان یک تامین کننده از محصولات خود را به جهان و به عنوان یک مصرف کننده از این محصولات. بنابراین اثر در شرکت های دیگر ممکن است کوچکتر از آن است که در اپل.

اما از آن است که احتمال دارد به عنوان جزئی به عنوان بازار سهام پیش بینی داده می شود چین و گسترده شاخکهای.

زمان خواهد شد بگویید ، بانک خلق چین در حال حاضر کاسته سیاست های پولی با کاهش نرخ بهره ارائه وام میان مدت به وام دهندگان تجاری و تزریق ذخایر به سیستم بانکی. دولت چین آمادگی خود را برای انجام بیشتر برای کمک به کسب و کار از سرگیری عملیات.

چین سعی در تطهیر جدیت ویروس, همه, همراه, با استفاده از تبلیغات و کنترل دولت را به سکوت و کسانی که صحبت می کنند حقیقت است.

در همان زمان پزشکان و دانشمندان خارج از چین هشدار در مورد افزایش خطر ابتلا به بقیه جهان.

دکتر رابرت Redfield, مدیر متحده آمریکا مرکز کنترل بیماری گفت: این ویروس می تواند در اطراف برای حداقل یک سال دیگر. و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آن را حداقل یک سال قبل از یک واکسن برای جلوگیری از COVID-19 می در دسترس خواهد بود.

ایالات متحده ممکن است بزرگترین اقتصاد جهان اما coronavirus روشن ساخته است که چین energizer bunny وقتی که می آید به ساخت و تولید, حسابداری برای بیش از یک چهارم تولید جهانی. آن را نیز تبدیل به یک افزایش منبع تقاضا به لطف رشد طبقه متوسط است.

به عبارت دیگر آنچه اتفاق می افتد در چین نمی ماند در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>