جشن های کارناوال به نام کردن در کلن دوسلدورف به دلیل طوفان یولیا

لغو با توجه به ورود طوفان یولیا ترک کرده اند بیش از 250 ، 000 بازدید کنندگان نا امید کرد. روز یکشنبه جشن در کلن دوم محبوب ترین رویداد در کنار افزایش یافت دوشنبه رژه.

جشن های کارناوال در سراسر آلمان از جمله راهپیمایی در کلن و دوسلدورف لغو شد با توجه به بادهای قوی از طوفان یولیا روز یکشنبه رسانه های محلی گزارش.

این Schull – و Veedelszöch یا [مدرسه و منطقه] جشن در کلن به جذب بیش از 250 ، 000 شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با توجه به Tagesschau the newsroom آلمان پخش عمومی چیست ؟

این دومین کارناوال رژه بعدی به Rosenmontag [رز دوشنبه] رژه در کلن.

ادامه مطلب: ‘شالوم Alaaf’: ادکلن کارناوال موسیقی در حال تبدیل شدن بیشتر سیاسی

مشخصه Schull – و Veedelszöch جشن ها, رنگارنگ, لباس های غیر معمول و رژه شناور طراحی شده اند که توسط مدارس و گروه های جامعه محلی از بیشتر ادکلن منطقه است.

در اصل این رویداد آورده شده است به جلو چند ساعت و مسیر کوتاه شد اما باد نیروی باد و قوی بارش باران زده بودند غربی آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در صبح روز یکشنبه وادار به لغو آن.

ساکنان گفت: برای ماندن در خانه

مقامات در این شهرستان هشدار داد به سرمایه گذاری در خارج با توجه به خطر آسیب.

و همچنین به عنوان کلن, دوسلدورف به نام خود Kö-afro caribbean style رژه می بیند که نوازندگان مردم در لباس بالماسکه و خانواده ها با هم می آیند به حرکت را از طریق مرکز شهرستان.

“ما نمی تصمیم به آرامی گفت:” کارناوال دوسلدورف کمیته سخنگوی این تصمیم که در رابطه با پلیس آتش نشانی و نظارتی ،

چندین رویداد در کوچکتر آلمانی شهرها و شهرستانها نیز لغو شد.

مرکزی و جنوب آلمان نیز انتظار می رود به توان نهفته در آب و هوایی شدید.

بیشتر بخوانید: جرقه الهیات — بتهوون می رود کارناوال

آرامتر آب و هوا انتظار می رود که روز دوشنبه پس از افزایش دوشنبه رژه می رود که در ادامه به صورت عادی. کارناوال است و شش روز جشنواره جشن بین اواخر فوریه و آغاز ماه مارس مارک دوره قبل از روزه. در آلمان آن را اغلب جشن در غرب ایالت نوردراین-وستفالن.

ادامه مطلب: Catherrine Leclery: ‘ما همه میکشد’

lc/mm (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>