قتل عام در وال استریت در میان coronavirus نگرانی: به روز رسانی زنده

معاملات در وال استریت متوقف, فقط لحظه های سهام ایالات متحده پس از سقوط بیشتر در تعمیق اقتصادی درد از coronavirus قبل از از سرگیری مدت کوتاهی پس از روز پنج شنبه. داو جونز پایین بود 8.2 درصد در یک نقطه.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر ایتالیا سخت تر آن سخت قرنطینه و آمریکا ممنوعیت پرواز به اروپا است.

بیش از 4,600 نفر کشته شده اند و بیش از 126,000 آلوده در سطح جهانی با توجه به این که. در مورد 68,000 قربانیان را بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی ویروس.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 12

16:25 GMT – تام هنکس پسر می دهد به روز رسانی در پدر و مادر coronavirus تشخیص: آنها نگران نیست’

چت هنکس به یک به روز رسانی در چهارشنبه خود را در مورد پدر و مادر تام هنکس و ریتا ویلسون سلامت پس از سالمند هنکس نشان داد در Instagram که او و همسرش مبتلا به این ویروس جدید است.

“آنها هر دو خوب هستند. آنها حتی نمی که بیمار است. آنها نگران آن است. آنها در حال انجام است اما آنها در حال رفتن را از طریق لازم است اقدامات احتیاطی سلامت بدیهی است که” Chet گفت.

“من فکر نمی کنم آن را هر چیزی بیش از حد نگران. من از همه نگرانی ها و آرزوهای خوب,” او اضافه شده است.

16:15 GMT – کانادا جاستین ترودو در انزوا پس از همسر نشان می دهد علائم

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید او و همسرش سوفی Gregoire ترودو خواهد بود خود را با قرار دادن خود در انزوا پس از شروع به برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف یک بیانیه رسمی گفت.

“مشاوره دکتر را به نخست وزیر این است که برای ادامه فعالیت های روزانه در حالی که خود نظارت او داده است که برگزاری نمایشگاه هیچ علائم خود را. اما از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت سوفی نتایج” این بیانیه را بخوانید.

16:00 GMT – برزیلی که ملاقات تهمت تست مثبت برای COVID-19

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات رئیس که ملاقات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک مقام رسمی آخر هفته سفر به ایران را به فلوریدا رفت و آمد مکرر دارای آزمایش مثبت برای جدید coronavirus دولت گفت.

رئیس جمهور برزیل را “گرفته شده است و در نظر گرفتن همه لازم است اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از سلامت رئیس جمهور و همه کارکنان که در سفر با او به ایالات متحده” آخرین شنبه تا سه شنبه از آن گفت: در بیانیه ای تایید راست دولت سخنگوی رئیس فابیو Wajngarten حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

15:25 GMT – بحرین نتانیاهو ‘زیستی پرخاشگری’

بحرین متهم کرد ایران از “بیولوژیکی تجاوز” توسط پوشش تا گسترش coronavirus و عدم تمبر گذرنامه بحرین مسافران است.

بسیاری از ثبت عفونت در سراسر منطقه خلیج فارس مرتبط, برای سفر به ایران که میزبان چند مهم عالیات و زیارت سایت برای مسلمانان. هیچ کشور عرب خلیج فارس تا کنون گزارش coronavirus مرگ است.

“با این رفتار ایران اجازه داده است این بیماری به خارج از کشور سفر و در برآورد من این به منزله یک شکل زیستی پرخاشگری است که criminalised توسط قانون بین المللی آن را به عنوان در معرض خطر قرار داده ما ایمنی و سلامت و دیگران” وزیر کشور بحرین عمومی شیخ راشد بن Abdulla Al Khalifa گفت در توییتر.

بحرین گزارش شده 77 عفونت های جدید در میان شهروندان تخلیه از ایران. دوم دولت-اجاره بازگشت پرواز برنامه ریزی شده است برای سه شنبه.

14:40 به وقت تهران – ایران صندوق بین المللی پول می پرسد برای $5bn بودجه اضطراری برای مبارزه با کروناویروس

ایران خواسته است تا صندوق بین المللی پول برای بودجه اضطراری برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس است که آمار جمهوری اسلامی سخت وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت.

افزایش شیوع در ایران – بدترین آسیب دیده کشور در خاورمیانه – کشته شدن 429 مردم و آلوده 10,075. آن را آسیب دیده ایران در کسب و کار است و محدود به آمار آن صادرات غیر نفتی پس از بسیاری از کشورهای همسایه و شرکای تجاری بسته مرزهای خود را.

بیشتر بخوانید اینجا

14:27 GMT – فیلیپین’ Duterte اعلام کرد ‘مستند’ از مانیل

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte اعلام کرد توقف داخلی زمین, سفر به و از مانیل به عنوان به خوبی به عنوان جامعه قرنطینه و اقدامات آن را “مستند” پایتخت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

Duterte تصویب یک قطعنامه اجازه می دهد تا قایق از مهار اقدامات از جمله ممنوعیت تجمع جرم یک ماه از تعطیلی مدارس و quarantining در جوامع که در آن موارد شناسایی شده و همچنین توقف مسافرت داخلی در داخل و خارج از مانیل.

Rodrigo Duterte

تصمیم می آید پس از فیلیپین گزارش آن را برای اولین بار داخلی انتقال coronavirus [فایل: Eloisa لوپز/رویترز]

14:16 GMT – Coronavirus باعث می شود ایران خطرناک تر است: ما به طور کلی

یک ژنرال آمریکایی گفت: ایران به طور قابل توجهی underreporting تعداد آن coronavirus موارد و در حال ساخت تهران خطرناک تر, یک روز پس از یک حمله در عراق که به کشته شدن ما و سربازان انگلیسی.

“من فکر می کنم آن است که با داشتن یک اثر در چگونه آنها تصمیم گیری من فکر می کنم آن را کند می کند آنها را… من اعتقاد دارم که این شماره ها احتمالا به طور قابل توجهی underreported” ما دریایی به طور کلی کنت مکنزی رئیس فرماندهی مرکزی گفت:.

مکنزی گفت: در حالی که او نمی دانم برای مطمئن شوید که چه تاثیر این ویروس داشتن “رژیم های اقتدارگرا” معمولا در واکنش به فشار شدید با نگاه به تهدیدات خارجی.

“من فکر می کنم احتمالا باعث می شود آنها را در شرایط تصمیم گیری خطرناک تر و نه کمتر خطرناک” مکنزی گفت.

13:48 GMT – وال استریت مکث معاملات سهام پس از نزول داو پایین 7.2%

معاملات در وال استریت متوقف شد فقط لحظه های سهام ایالات متحده پس از سقوط بیشتر در تعمیق اقتصادی درد از coronavirus.

تجارت متوقف شد بعد از S&P 500 با کاهش 7.0 درصد به 2,549 فتح.05 تحریک خودکار 15 دقیقه تعلیق.

میانگین صنعتی داو جونز فرو 7.2 درصد به 21,856.91.

بیشتر بخوانید اینجا

Wall Street Bear Market

فناوری غنی شاخص Nasdaq Composite با سقوط 7.0 درصد به 7,393.25 [Andrew Kelly/رویترز]

13:35 GMT – COVID-19 ‘کنترل بیماری همه گیر’: که

جدید شیوع کروناویروس “یک کنترل همه گیر” اگر کشورهای گام تا اقدامات لازم برای مقابله با آن, رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اذعان یکشنبه جهانی شیوع کروناویروس جدید در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر — یک بیماری فعالانه در حال گسترش در سطح جهان است.

اما او گفته دیپلمات ها در ژنو که توصیف شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر باید این معنا نیست که کشورها به مبارزه برای جلوگیری از گسترش بیشتر است.

“این است که یک کنترل همه گیر” او گفت:.


این است Usaid صدیقی مصرف بیش از collegue Tamila Varshalomidze.

13:00 GMT – ارمنستان به جای استفاده از اسکناس با امکانات جدید

ارمنستان بانک مرکزی گفت: این امر به تدریج جایگزین استفاده می شود اسکناس جدید با آنهایی که سعی کنید برای جلوگیری از گسترش coronavirus و به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از ساخت پرداخت های نقدی که در آن ممکن است.

در یک پست رسمی خود را در Facebook صفحه: بانک مرکزی همچنین به مردم توصیه می شود به استفاده از خدمات بانکداری آنلاین در اولویت به نقدی که در آن ممکن است.

ارمنستان ثبت کرده است چهار مورد از coronavirus با توجه به وزارت بهداشت.

12:36 GMT – اسپانیا coronavirus تلفات شیوع جهش 84

اسپانیا deathtoll از coronavirus افزایش یافته است-84 روز پنج شنبه از 47 روز چهارشنبه وزارت بهداشت گفت.

وزارت گزارش تعداد موارد افزایش به 2,968 تا از 2,140 در روز چهارشنبه.

12:00 GMT – سنگاپور برای بستن مساجد برای جلوگیری از گسترش coronavirus

سنگاپور را در تمام مساجد حداقل به مدت پنج روز برای تمیز کردن عمیق برای جلوگیری از گسترش coronavirus پس از تعدادی از عبادت در شهر-دولت با حضور در یک کنفرانس اسلامی در کشور همسایه مالزی مرتبط با عفونت.

مذهبی اسلامی شورای سنگاپور گفت: تعطیلی خواهد اثر را در روز جمعه و مقامات در حال تلاش برای پیگیری کردن حدود 90 سنگاپور که با حضور سه روز رویداد مذهبی در مالزی کوالالامپور پایتخت.

تعدادی دیگر از گروه های مذهبی باید لغو فیزیکی تجمعات در سنگاپور در هفته های اخیر را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش ویروس است که آلوده 178 نفر در شهرستان دولت.

11:55 GMT – خشم و سردرگمی در اروپا به عنوان تهمت مسائل مربوط به ممنوعیت سفر

سفر به آمریکا از اروپا معلق خواهد شد به مدت 30 روز آغاز روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد با استناد به یک نیاز برای مبارزه با گسترش coronavirus.

بیشتر بخوانید اینجا

11:40 GMT – رئال مادرید فوتبالیست قرنطینه

رئال مادرید فرستاده است همه اعضای آن فوتبال و تیم بسکتبال خانه به قرنطینه پس از یکی از باشگاه های ورزشی بسکتبال بازیکنان آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید این باشگاه اسپانیایی در بیانیه ای گفت.

“رئال مادرید اعلام کرد که یک بازیکن از ما به تیم بسکتبال دارای آزمایش مثبت پس از تحت آزمایشات coronavirus COVID-19” گفت: این بیانیه در باشگاه وب سایت رسمی.

“از هم اکنون این باشگاه به دنبال توصیه از قرار دادن بسکتبال و تیم های فوتبال به قرنطینه به عنوان دو جوخه های به اشتراک گذاری امکانات در باشگاه آموزش زمین.

“ما نیز تصمیم گرفتیم به ما نزدیک زمین آموزش و توصیه می شود که تمام کارکنان است که در مرکز باقی می ماند در قرنطینه.”

همه لیگ ملی بسکتبال بازی نیز به تعویق افتاد, واقعی, بیانیه اضافه شده است.

11:35 GMT – مک لارن خارج از استرالیا GP پس از عضو آزمایشات مثبت

تیم مک لارن مسابقه خارج شده از آخر این هفته در استرالیا جایزه بزرگ پس از یک عضو تیم آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“این عضو تیم مورد آزمایش قرار گرفت و از خود جدا به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به نشان دادن علائم و خواهد شد در حال حاضر تحت درمان با مراقبت های بهداشتی محلی مقامات” مک لارن در بیانیه ای گفت.

11:31 GMT – اسپانیا پرواز معلق برای حداقل دو هفته: لالیگا

تمام مسابقات فوتبال در اسپانیا بخش بالا لالیگا شده اند به حالت تعلیق به مدت دو هفته بیش از ترس از گسترش coronavirus لیگ سازماندهی بدن در بیانیه ای گفت.

لیگ بیانیه ای گفت: این تصمیم پس از رئال مادرید قرار دادن آن تیم ملی به قرنطینه و آن را تا به حال به اطلاع باشگاه ها به فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) و ورزش های ملی وزارت تعویق.

EIBAR, SPAIN - MARCH 10: A general view inside the empty stadium as fans cannot attend the match due to the medical emergency Covid-19 (Coronavirus) prior to the Liga match between SD Eibar SAD and Re

این Liga مسابقه بین SD ایبر غمگین و رئال سوسیداد [Juan Manuel Serrano آرک/گتی ایماژ]

11:27 GMT – که Tedros خواستار جهانی به ‘دو’ در برابر ویروس همه گیر

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) خواست همه کشورها به “دو برابر کردن” در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Tedros Adhanom Ghebreyesus زبان به دیپلمات ها در ژنو یک روز پس از characterising COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر نیز گفت: “برای توصیف این به عنوان یک بیماری همه گیر به این معنا نیست که کشورها باید بدهد. ایده این است که کشورها باید تغییر از مهار به کاهش است اشتباه و خطرناک است.”

او گفت که در حالی که حفظ یک استراتژی مهار همه کشورها باید “اعتصاب تعادل خوب بین حفاظت از سلامت و پیشگیری از اقتصادی و اجتماعی اختلال و احترام به حقوق بشر” با توجه به سخنان در دسترس ساخته شده توسط آژانس.

11:22 GMT – لهستان گزارش اولین مرگ ناشی از کوروناویروس

لهستان توانسته تا مرگ از coronavirus مقامات محلی در شهر پوزنان گفت: همانطور که در گزارش های خصوصی پخش TVN24.

تا کنون 47 مورد از coronavirus تایید شده است.

10:45 به وقت تهران – رم برای خاموش Ciampino فرودگاه, نزدیک ترمینال در فیومیچینو

مقامات اعلام کرد که رم فرودگاه Ciampino خواهد بسته از شب جمعه با یک ترمینال بسته شدن در اصلی در شهرستان فیومیچینو تسهیلات در هفته آینده به عنوان شرکت های هواپیمایی بریده بریده پرواز به ایتالیا به دلیل شیوع کروناویروس.

Ciampino را در نیمه شب روز جمعه سخنگوی این شرکت اجرا می شود که هر دو فرودگاه گفت: AFP news agency, با ترمینال 1 در فیومیچینو بسته شدن در روز سه شنبه.

10:35 به وقت تهران – ایران reportes موارد جدید مرگ و میر می رسد 429

ایران گزارش 75 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: آوردن تلفات وجود دارد به 429.

“ما را شناسایی کرده اند 1,075 جدید تایید موارد COVID-19 در 24 ساعت گذشته به این معنی است که وجود دارد 10,075 افراد آلوده در کشور است. مرگ و میر است 429,” بهداشت و سلامت سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی.

10:20 به وقت تهران – الجزایر ثبت اولین coronavirus مرگ

الجزایر است ثبت نام خود را برای اولین بار مرگ از رمان coronavirus وزارت بهداشت اعلام کرد بدون ارائه جزئیات بیشتر در مورد مرگ است.

یکی دیگر از پنج مورد جدید از COVID-19 ثبت شده, آوردن تعداد موارد تایید شده در الجزایر خاک به 24 وزارت اضافه شده است.

از پنج مورد جدید اعلام کرد روز پنج شنبه دو الجزایری که در فرانسه.

Medics walk outside a clinic where the flight crew as well as several people who were in contact with an Italian man who tested positive for COVID-19 went in for tests, in Algeria, Wednesday, Feb. 26,

الجزایر است ثبت نام خود را برای اولین بار مرگ از رمان coronavirus [Anis Belghoul/AP Photo]

10:07 GMT – اتریش گزارش اولین coronavirus مرگ

69-سال-پیرمرد مرده است در وین پس از ابتلا به کروناویروس جدید, اتریش اولین مرگ در به سرعت در حال گسترش اپیدمی, شهرستان, مقامات گفت.

اتریش تایید کرده 302 تا کنون موارد و چهار نفر بهبود یافته اند.

10:05 GMT – اسپانیایی وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus

اسپانیا برابری وزیر ایرنه مونترو تشخیص داده شد با کروناویروس جدید. کشور معاون نخست وزیر پابلو ایگلسیاس قرنطینه شد.

اسپانیایی, جلسه هیئت دولت روز پنجشنبه خواهد بود و تنها با حضور وزیران که presense مورد نیاز است به تصویب جدید کروناویروس اقدامات است.

تمام جلسات دیگر از نخست وزیر این کشور را برگزار خواهد شد از طریق یک ویدئو کنفرانس.

09:55 GMT – قطر و طول می کشد تا اقدامات بیشتری برای مهار ویروس

قطر کتابخانه ملی بود که به روی عموم بسته شده تا اطلاع ثانوی. همچنین در دوحه Muaither سلامت مرکز مراقبت های بهداشتی اولیه شرکت تبدیل شده بود به COVID-19 تست و نگهداری تاسیسات.

09:45 GMT – لوئیس همیلتون سوالات F1 شروع

فرمول یک و قهرمان جهان لوئیس همیلتون سوال ورزش برای ادامه به صورت عادی با فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ در روز یکشنبه با وجود تاثیر جهانی از coronavirus.

“من بسیار شگفت زده ما در اینجا” مرسدس راننده یک کنفرانس خبری گفت. “این فوق العاده ما نژادها اما تکان دهنده است ما در حال نشستن در این اتاق است.”

همیلتون با اشاره به تحولات اخیر در جهان بیشتر مانند بسکتبال NBA را متوقف فصل آن و ایالات متحده در بستن مرز خود را به مسافران از اروپا است.

“این بسیار دشوار است داشتن یک قضاوت عادلانه انجام دادم ولی متوجه بسیاری از مسابقات ورزشی دریافت لغو و آن را منصفانه به این سوال که چرا شما در اینجا هستید” فراری سباستین Vettel گفت.

09:30 به وقت تهران – دولت اسپانیا با توجه به قفل کردن مادرید

رئیس مادرید منطقه ایزابل دیاز Ayuso گفت که دولت اسپانیا بود و با توجه به قفل کردن مادرید به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از coronavirus گسترش در کشور است.

دولت اسپانیا را تکذیب کرد روز چهارشنبه که آن را به حال هیچ برنامه ای برای چنین یک مستند.

“از آنچه که ما در گذشته دیده می شود ساعت امکان بسته شدن پایین مادرید تحت نظر” دیاز Ayuso گفت: Tele 5 local TV channel.

09:27 GMT – چین coronavirus مشاور انتظار جهانی از همه گیر می شود بیش از در ماه ژوئن

جهانی coronavirus همه گیر است به احتمال زیاد بیش از ماه ژوئن زونگ اتباع دولت چین ارشد پزشکی, مشاور گفت.

بسیاری از وارداتی موارد به چین بدون علامت بیماران و عفونت مجدد نرخ در میان بهبود بیماران کم است زونگ یک زن 83 ساله اپیدمیولوژی مشهور برای کمک به مبارزه با شیوع سارس در سال 2003 در یک کنفرانس خبری گفت.

09:05 به وقت تهران – ایران صندوق بین المللی پول می پرسد برای $5bn بودجه اضطراری

ایران خواسته است تا صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) برای بودجه اضطراری برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس که ضربه زدن به جمهوری اسلامی سخت وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: در یک صدای جیر جیر.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva, “اعلام کرده است که کشورهای تحت تاثیر #COVID19 خواهد بود پشتیبانی سریع از طریق ابزار مالی. ما از بانک مرکزی درخواست دسترسی به این مرکز بلافاصله” ظریف گفت.

بانک مرکزی ایران رئیس Abdolnaser همتی خود نوشت Instagram صفحه است که “در نامه ای خطاب به رئیس صندوق بین المللی پول از من درخواست کرده اند $5bn از RFI صندوق اضطراری برای کمک به ما در مبارزه با کروناویروس”.

08:32 GMT – کالیفرنیا ممنوعیت تجمع جرم به سرعت گسترش coronavirus

کالیفرنیا ممنوعیت تجمع جمعی از 250 نفر یا بیشتر تا پایان ماه مارس در واکنش به شیوع کروناویروس دفتر فرماندار گاوین Newsom گفت.

کارشناسان بهداشت و درمان در دولت توصیه می شود که کوچکتر حوادث برگزار می شود اگر برگزارکنندگان اجرا اجتماعی فاصله شش پا (دو متر) برای هر نفر در دفتر فرماندار در بیانیه ای گفت.

Worker in protective suit sprays disinfectant inside a classroom of a primary school, as students’ return has been delayed, in Donghai county of Lianyungang, Jiangsu

یک کارگر در دست کت و شلوار محافظ اسپری ضد عفونی کننده داخل یک کلاس درس در چین [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

08:26 GMT – آفریقای جنوبی گزارش اولین مورد انتقال محلی

آفریقای جنوبی را به وزارت بهداشت گزارش اولین مورد از محلی coronavirus انتقال و گفت: 32 سال بود قرارداد آن را پس از آمدن به تماس با یک تاجر چینی.

“همه دیگران (موارد) بوده است توسط بیمارانی که در حال سفر در خارج از کشور” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که تعداد موارد تایید شده بود افزایش یافته است از 13 تا 17 روز چهارشنبه.

08:14 GMT – سه آلوده انگلیسی ها در کروز در کامبوج مکونگ

کامبوج پیدا کرده است سه شهروند بریتانیایی مبتلا به کروناویروس در گردشگری با قایق در رودخانه مکونگ آوردن آن شمارش از موارد به پنج وزارت بهداشت گفت.

73 ساله انگلیسی, توریست او 69 سال و 65 سال بودند وایکینگ کروز سفر لنگر انداخت در کمپنگ چام استان شمال پایتخت پنوم وزارت گفت.

همچنین گفت: 61 نفر از کشتی تا به حال آزمایش منفی و قرار داده شده است در انزوا در زمین و تحت نظر قرار گرفتند.

08:02 GMT – جمهوری چک معرفی کنترل در آلمان, اتریش مرز

جمهوری چک معرفی کنترل بر مرزهای خود با آلمان و اتریش و ممنوعیت عبور و دور از مرز رسمی پست مرزی برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus وزیر کشور Jan Hamacek گفت.

این کشور که بخشی از اتحادیه اروپا به منطقه شنگن خواهد شد شروع به چک روز جمعه آژانس خبری CTK گزارش شده است.

07:20 GMT – چین می گوید که گذشت, اوج بیماری کروناویروس

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: این کشور به تصویب اوج coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus: ما ممنوعیت تمام سفر از اروپا

06:55 به وقت تهران – توکیو رئیس: لغو بازی های المپیک ‘ممکن’

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: لغو بازی های المپیک تابستانی بود که “غیر ممکن است” گفت: ژاپن بود “نه به فکر تغییر جهت و تغییر برنامه در همه”.

Koike گفت: توکیو شد هماهنگی و همکاری نزدیک با بحث در کمیته بین المللی المپیک (IOC) و سازمان “در راستای برگزاری بازی ها”.

رئیس توکیو 2020 سازماندهی کمیته گفت که او دریافت کرده بود عذرخواهی از یک عضو هیئت اجرایی که گفت این بازی باید با تاخیر یک سال به دو دلیل از coronavirus.

06:15 به وقت تهران

من دست زدن به بیش از این وبلاگ به همکار من Tamila Varshalomidze در دوحه در مدت کوتاهی.

در اینجا یک خلاصه سریع از صبح امروز تحولات:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد آمریکایی ها زودتر از کاخ سفید اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر و یک سری از اقدامات برای مقابله با این ویروس.دموکرات ها در کنگره نیز کشیده شده تا یک لایحه که هدف آنها به تصویب بعد در روز پنج شنبه برای ارائه به بیمار پرداخت حمایت مالی و دیگر مزایای به کسانی که تحت تاثیر این ویروس.

NBA است به حالت تعلیق در فصل بسکتبال در حالی که برنده جایزه اسکار بازیگر هالیوود تام هنکس و ریتا ویلسون باید هر دو در بیمارستان بستری شده است در استرالیا با این ویروس.

در فیلیپین وجود دارد در حال رشد است اضطراب در محافل سیاسی با رئیس جمهور رودریگو Duterte در حال آزمایش و مجلس مهر و موم شده برای ضد عفونی پس از یک حمل و نقل رسمی تشخیص داده شد با COVID-19. بانک توسعه آسیایی که مقر آن در مانیل نیز بسته شده است برای تمیز کردن عمیق.

در ضمن در چین تعداد موارد جدید کاهش یافت و به کمترین میزان از شیوع آغاز شد.

06:10 به وقت تهران – دانشگاه جانز هاپکینز تغییرات تایوان تعیین و پس از اعتراض

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه تغییر کرده است راه آن را اشاره به تایوان بر روی یک نقشه جزئیات گسترش جدید coronavirus پس از این موسسه آغاز شد و با اشاره به خود حکومت جزیره به عنوان بخشی از چین باعث اعتراض از دولت از خود حکومت جزیره است.

پکن که ادعای تایوان را به عنوان خود بوده و اعمال فشار بر شرکت های خارجی و سازمان ها برای شناسایی خاک به عنوان بخشی از چین و اغلب به نام آن به عنوان یک استان.

تایوان به اعتراض گفت: آن است که یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را که هرگز بخشی از جمهوری خلق چین است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) لیست تایوان coronavirus مورد اعداد زیر چین با اشاره به این جزیره به عنوان “تایپه و حومه”.

که همان طراحی به نظر می رسد در دانشگاه جانز هاپکینز نقشه های تعاملی در اوایل این هفته, اما در حال حاضر واگردانی به تماس با جزیره “تایوان”.

05:50 GMT – قزاقستان تعلیق تمام وقایع عمومی

قزاقستان تعلیق تمام وقایع عمومی و در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه به دلیل coronavirus رئیس Kassym-Jomart Tokayev در توییتر نوشت در روز پنج شنبه.

به طور جداگانه به آژانس خبری اینترفاکس به نقل از معاون نخست وزیر Alikhan Smailov عنوان کرد و گفت که سازمان تجارت جهانی کنفرانس وزرای خارجه که قرار بود به اتفاق در قزاقستان در ماه ژوئن لغو شده بود به دلیل شیوع.

05:40 GMT – سنگاپور مالزی ردیابی افرادی که با حضور جمع آوری مذهبی

مقامات بهداشتی در مالزی و سنگاپور در حال تلاش برای ردیابی هزاران نفر از مردم که با حضور جمعی مذهبی جمع آوری در مالزی پس از تعدادی از شرکت کنندگان تایید شد با COVID-19.

مالزی مدیر کل سلامت دکتر نور هشام عبدالله می گوید: حدود 10 ، 000 نفر از مردم تصور می گرفته اند در این مراسم در یک مسجد در حومه شهر کوالالامپور از جمله یک مرد از برونئی که بعدها تایید کرد که آزمایش مثبت برای coronavirus.

وزارت ردیابی مالزی که حاضر بودند و اصرار آنها را به تماس با مقامات. سنگاپور در ضمن به دنبال 95 نفر از شهرستان دولت بودند که در این رویداد محلی Straits Times گزارش شده است.

با این که تعیین یک بیماری همه گیر مالزی همچنین مشاوره که همه تجمع جرم و رویدادهای شود به تعویق افتاد.

04:40 GMT – عربستان سعودی تعلیق سفر به اتحادیه اروپا و چند کشور دیگر

عربستان سعودی به طور موقت به حالت تعلیق سفر شهروندان و ساکنان و متوقف پرواز با چند کشور دولت خبرگزاری آبگرم گفت: در روز پنج شنبه با استناد به یک منبع رسمی در وزارت کشور.

این ممنوعیت شامل اتحادیه اروپا و سوئیس و هند و پاکستان و سریلانکا و فیلیپین و سودان و اتیوپی و جنوب سودان اریتره و کنیا و جیبوتی و سومالی, این منبع اضافه کرد و گفت: این پادشاهی نیز به حالت تعلیق در ورود به کسانی که در آینده از این کشور است.

این تصمیم مانع سلامت کارگران از فیلیپین و هند و تخلیه و حمل و نقل و تجارت سفر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم.

Saudi

ظهر نماز در خارج از مسجد در اسلام شهر مقدس مکه در عربستان سعودی است که گسترش یک سفر بان کی مون برای مقابله با کروناویروس [Amr Nabil/AP Photo]

04:35 GMT – تایلند گزارش 11 مورد جدید آوردن مجموع به 70

تایلند گزارش 11 جدید کروناویروس موارد در پنجشنبه آوردن تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به 70, سلامت, مقامات گفت.

همه بيماران به حال socialised و نوشیدنی, بهداشت مقامات گفت که یک توریست از هنگ کنگ بوده است منبع عفونت است.

“هنگ کنگ گردشگری به تنهایی آمد و در حال حاضر رفت و برگشت. 11 آلوده هستند تمام تایلندی” گفت: Sopon Iamsirithawon مدیر کل واگير وزارت.

04:30 GMT – یونان گزارش مرگ برای اولین بار از COVID-19

یونان توانسته مرگ و میر از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

وزارت بهداشت می گوید مردی که مرده بود 67 بود و به تازگی از یک مذهبی زیارت به اسرائیل و مصر است. او همچنین زمینه مسائل مربوط به سلامت.

04:15 GMT – ما خانه رهبران پرده coronavirus لایحه

دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه به رونمایی از گسترده بسته پیشنهادی برای کمک به آمریکایی ها تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

این قانون که رهبران دموکرات هدف از طریق فشار در پنجشنبه خواهد اعطای کارگران 14 روز پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی, ترک, خلاصه ای از این لایحه را نشان می دهد.

مقررات دیگر در 124 صفحه “خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” معرفی اواخر روز چهارشنبه شامل بیمه بیکاری صدها میلیون دلار برای تغذیه برنامه ها و کمک به زنان باردار است.

آن را نیز تضمین رایگان coronavirus تست برای هر کسی که نیاز به آن, از جمله کسانی که بیمه بهداشت و درمان.

04:00 GMT – ژاپن باید برنامه ریزی برای المپیک لغو خطر

ژاپن باید برنامه برای هر گونه تعویق یا لغو توکیو بازی های المپیک, حتی اگر آن بعید به نظر می رسد Shigeru Ishiba یک حزب حاکم سنگین وزن دیده می شود به عنوان یک نامزد پیشرو به نخست وزیر بعدی به رویترز گفت.

Ishiba یک منتقد صریح نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه گفت: سرنوشت بازی های تابستان شد و تصمیم گیری در بهترین سمت چپ به کمیته بین المللی المپیک (IOC). او کاهش یافته است به نظر آنچه را که بهترین حرکت ممکن است.

“نه فکر کردن در مورد بدترین سناریو نمی خواهد از بین بردن خطر از آنها materialising,” Ishiba گفت.

“دولت باید شروع به فکر کردن در حال حاضر در مورد آنچه به انجام” در مورد بازی های المپیک بازی ها لغو شده است و یا به تعویق افتاد او اضافه شده است.

Japan Koike

توکیو فرماندار Yuriko Koike می گوید شده است وجود دارد هیچ تغییر در برنامه بازی های المپیک با وجود این که اعلام یک بیماری همه گیر [جیجی پرس/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: در روز پنج شنبه شده است وجود دارد هیچ تغییر برنامه ای برای این بازی که قرار است برای شروع در جولای 24.

03:10 به وقت تهران – وزارت امور خارجه خواستار شهروندان ایالات متحده به تجدید نظر در تمام سفر در خارج از کشور

وزارت امور خارجه است که خواسته همه ما شهروندان به تجدید نظر در سفر خارج از کشور در میان تعمیق شیوع کروناویروس.

02:50 GMT – نیویورک به تعویق انداختن سالانه St patrick’s Day parade

نیویورک سالانه رژه سنت پاتریک به تعویق افتاده است زیرا از coronavirus فرماندار اندرو کومو گفت.

صدها نفر از هزاران نفر معمولا خط خیابان های منهتن برای رژه بود که با توجه به محل در 17 مارس این سال است.

02:40 GMT – هنکس و ریتا ویلسون در انزوا در Gold Coast, بیمارستان

تام هنکس و ریتا ویلسون در انزوا در یک بیمارستان در استرالیا, Gold Coast پس از تایید به کروناویروس, Queensland, دولت بهداشت و درمان, مقامات گفت.

هنکس و ویلسون که هر دو 63 در استرالیا به ساقه الویس پریسلی biopic. کار بر روی فیلم در حال حاضر معلق شده است.

اینجا بیشتر بخوانید.

02:30 GMT – کره جنوبی ابراز نگرانی از موارد در سئول مرکز تماس

مقامات در کره جنوبی هشدار داد جدید خوشه ای از موارد در سئول مرکز تماس می توانید ببینید coronavirus گسترش در پایتخت.

حدود 100 نفر مربوط به یک مرکز تماس در شهرستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس در روزهای اخیر.

“این می تواند منجر به یک “سوپر گسترش’ در منطقه شهری که در آن نیمی از کل جمعیت متمرکز” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: یک جلسه در روز پنج شنبه.

تا کنون حدود 90 درصد از این کشور را مورد شده اند در جنوب شهر Daegu و همسایه استان North Gyeongsang.

02:05 GMT – NBA تعلیق US فصل بسکتبال پس از مثبت شدن تست

انجمن ملی بسکتبال گفت: در آن تعلیق فصل تا اطلاع ثانوی پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus.

نتیجه آزمون گزارش شد در مدت کوتاهی قبل از شروع یوتا جاز بازی با Oklahoma City Thunder.

لیگ برتر فوتبال گفت: بازیکن آسیب دیده بود و نه در میدان جنگ.

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” لیگ گفت.

“NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

اینجا بیشتر بخوانید.

01:55 GMT – بانک توسعه آسیایی فیلیپین سنا بسته

فیلیپین سنا شده است مهر و موم شده و مانیل مقر بانک توسعه آسیایی بسته شده بعد از بازدید کنندگان به هر دو ساختمان تایید شد به کوروناویروس.

ساختمان پارلمان در حال ضد عفونی و رئیس جمهور رودریگو Duterte خواهد شد تست شده برای این ویروس به عنوان یک احتیاط میگویند.

ADB کارکنان گفته شده به کار از خانه در حالی که ساختمان عمیق است-تمیز و ضد عفونی.

“ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان به بانک و خانواده های آنها از بیشترین اهمیت برای ما است. ما در حال ارائه پشتیبانی به کارکنان که تعامل با بازدید کنندگان” ADB معاون رئیس جمهور برای اداره و مدیریت شرکت های بزرگ دبورا استوکس در بیانیه ای گفت: ارسال شده در ADB وب سایت.

01:40 GMT – گویان, پلینزی فرانسه رکورد coronavirus موارد

گویان و پلینزی فرانسه اعلام کرده اند که اولین مورد از coronavirus.

فرد مبتلا به این ویروس در گویان تشخیص داده شد پس از سفر به آمریکا هفته گذشته در حالی که پرونده در پلینزی فرانسه شامل Maina, مریم گلی یکی از جزایر’ نمایندگان در شورای ملی است. او در بازگشت از پاریس در تعطیلات آخر هفته.

01:25 GMT – بازیگر تام هنکس می گوید او تشخیص داده شده است با کروناویروس

این بازیگر هالیوود تام هنکس می گوید او و همسرش تشخیص داده شده اند با کروناویروس پس از احساس کمی خسته و داشتن یک تب خفیف در حالی که بازدید از استرالیا.

“به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای کوروناویروس” او نوشت: در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی.

01:20 GMT – کره جنوبی گزارش 114 موارد جدید

کره جنوبی داده است از آن دو به روز رسانی روزانه از coronavirus. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند وجود دارد 114 موارد جدید و همچنین شش مرگ و میر بیشتر.

با موارد جدید کره جنوبی است 7,869 مردم با این ویروس و در مجموع مرگ و میر 66.

01:15 GMT – چین اعلام کرد 15 نفر از coronavirus 11 مرگ و میر

چین کشور که در آن همه آغاز شد داده خود را به روز رسانی روزانه در مورد وضعیت وجود دارد.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید آن را به حال 15 مورد جدید – کمترین میزان از شیوع این بیماری آغاز شد و در پایان دسامبر – و 11 مرگ و میر.

سخت ترین ضربه استان هوبئی و پایتخت آن ووهان در ادامه به حساب برای بخش عمده ای از کشور را 80,793 موارد و 3,169 مرگ و میر.

01:10 GMT – ما را به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به جز انگلستان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در coronavirus از کاخ سفید است.

او را به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به ایالات متحده به غیر از بریتانیا از نیمه شب روز جمعه است.

این ممنوعیت را در نیروی باقی می ماند برای یک ماه.

او همچنین اعلام کرد که طیف وسیعی از دیگر اقدامات به دنبال رد کسانی که میرم انتقاد در واکنش به شیوع است که او نسبت به یک “خارجی” ویروس.

“این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن” او گفت:. تیم ما در اثر شده است نوشتن در مورد این اقدامات است. شما می توانید در اینجا بخوانید.

Coronavirus Trump

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در coronavirus از دفتر بیضی کاخ سفید. او گفت: همه سفر بین آمریکا و اروپا به استثنای انگلستان خواهد بود به حالت تعلیق [داگ میلز/نیویورک تایمز از طریق AP, عکس استخر]

00:15 GMT – استرالیا اعلام $11.4 میلیارد دلار طرح محرک اقتصادی

استرالیا اعلام کرد یک 17.6 میلیارد دلار استرالیا ($11.41 bn) محرک اقتصادی طرح در روز پنج شنبه که شامل دستمزد یارانه ها و پرداخت پول نقد برای کسب و کارهای کوچک برای مقابله با اثر coronavirus.

“هر دو در این سال مالی و در دو سال مالی ناخالص تاثیر آن محرک است$22.9 میلیارد دلار ($14.82 میلیارد دلار). که 1.2 درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی),” نخست وزیر اسکات موریسون گفت: خبرنگاران در کانبرا است.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش از شیوع کروناویروس.

من کیت Mayberry در کوالالامپور.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز (11 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>