ماشین بازدید جمعیت در آلمان کارناوال; چندین مجروح

پلیس آلمان می گویند یک ماشین ناودان به یک جمعیت در یک کارناوال در صفوف منظم در شهر مجروح شدن چندین نفر

برلین — یک ماشین ناودان به یک جمعیت در یک کارناوال در صفوف منظم در یک شهر در آلمان روز دوشنبه مجروح شدن چندین نفر کشته شده است. راننده دستگیر شد.

پلیس گفت: آژانس خبری dpa که هیچ مرگ و میر گزارش شده در تصادف در Volkmarsen حدود 280 کیلومتر (175 مایل) جنوب غربی برلین. پلیس گفت که آنها لازم نیست که یک تعداد خاصی از صدمات نشده است و آنها حاضر به انتشار هر گونه اطلاعات در راننده.

پلیس گفت: dpa آژانس خبری نبود و در عین حال روشن که آیا راننده دچار نوعی از یک موضوع پزشکی, اگر وجود دارد یک مشکل مکانیکی با ماشین یا وسیله نقلیه عمدا رانده شده به جمعیت.

رسانه های محلی گزارش داد حداقل یک دوجین, آسیب, از جمله کودکان, اما پلیس نمی تواند بلافاصله اطلاعات را تایید کند.

تصویری از صحنه نشان داد یک نقره مرسدس بنز استیشن واگن با محلی پلاک و چراغ خطر چشمک زن در یک پیاده رو در حالی که خدمه اورژانس راه می رفت. تصادف رخ داده در سمت جنوب از شهر خارج یک سوپر مارکت.

سقوط آمد در میان ارتفاع از آلمان را جشن کارناوال با بزرگترین راهپیمایی در کلن دوسلدورف و ماینز. چندین شهر در غرب آلمان خود را لغو سنتی رژه کارناوال در کوتاه مدت متوجه روز یکشنبه به دلیل آب و هوای نامساعد.

Volkmarsen که دارای جمعیت 7,000 است در شرق دوسلدورف در نزدیکی کاسل.

پلیس تعطیل این منطقه اجازه می دهد تا خدمه اورژانس برای مقابله با سقوط است. پلیس گفت که آنها نمی تواند بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر و خواست مردم به گسترش “قزاقستان” در مورد سقوط.

منطقه ای Frankfurter Rundschau روزنامه گزارش داد که به گفته شاهدان راننده سوار در اطراف یک مانع مسدود کردن ترافیک از رژه, اما آن را هنوز روشن که آیا او عمدا به سمت جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>