ماشین پر از نوجوانان درایو در اجرا می شود بیش از افسر که سعی در متوقف کردن آنها

افسر مورد نیاز پس از عمل جراحی زده بودن در خیابان ،

یک افسر پلیس دچار آسیب های جدی که نیاز به عمل جراحی پس از یک ماشین پر از نوجوانان شتاب و سوار به طور مستقیم در مقامات در چه بود اتهام عمدی اقدام به ضربه زدن به آنها را.

این حادثه رخ داده است فقط بعد از ساعت 1 صبح در صبح روز فوریه. 15 در بیلینگز زمانی که افسران پلیس واقع یک وسیله نقلیه است که فرار از آنها را چند بار قبلا در شب.

افسران می گویند که آنها در روند دادن دستورات به سرنشینان این خودرو در حالی که خودرو متوقف شد رو به پلیس زمانی که همه ناگهان راننده ماشین شتاب و سوار مستقیم به سمت افسران.

“خودرو زده بشکه افسر جدی را ایجاد کرده اما غیر تهدید کننده زندگی جراحت” گفت: ستوان براندون Wooley از Billings اداره پلیس در آزادی مطبوعات. افسر منتقل شد به محلی در یک مرکز پزشکی با آمبولانس برای صدمات نیاز به عمل جراحی است. افسر که نمی خواهد فاش شود در این زمان است که 35 سال و شش سال کهنه BPD.”

خودرو فرار از صحنه پس از راننده زده افسر سقوط کرد اما در این نزدیکی هست.

شش سرنشینان سپس فرار کرد و همه آنها دستگیر شدند در این منطقه در مدت کوتاهی پس از آنها سعی به فرار خود را.

پنج نفر از سرنشینان خودرو بودند اطفال زنان از Billings بین سنین 13 و 16. راننده 14 ساله مرد نیز از Billings دستگیر شد و remanded به جوانان خدمات. او به اتهام اقدام به قتل عمدی.

نوجوانان هویت را هنوز منتشر نشده است و تحقیقات مربوط به این حادثه در حال حاضر در حال انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>