سقوط خودرو به جمعیت در کارناوال در شهر Volkmarsen حداقل 30 نفر مجروح

مردم را دچار تهدید کننده زندگی صدمات پس از یک وسیله نقلیه سوار به یک رژه در شهر. کودکان نیز در میان کسانی که مجروح شده اند.

بیش از 30 نفر مجروح شدند روز دوشنبه پس از یک مرد سوار به یک جمعیت در یک کارناوال رژه در شهر Volkmarsen, پلیس گفت:.

سخنگوی پلیس Henning Hinn گفت: “وجود دارد و چندین زخمی در میان آنها برخی به طور جدی و متاسفانه همچنین کودکان است.” برخی از صدمات بودند تهدید کننده زندگی او اضافه شده است. تعداد کسانی که به طور جدی مجروح شد و قرار است در هفت توسط پلیس فرانکفورت.

Hinn ادامه داد: “ما در حال کار بر روی این فرض که آن سنجیده عمل می کنند.”

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas در توئیتر خود نوشت: “افکار ما هستند که با مجروح #Volkmarsen. ما امیدواریم که که هر کس را نیز بهبود می یابند و به سرعت. و از ته قلب با تشکر از خدمات اورژانس در سایت.

چیزی بود که بلافاصله شناخته شده در مورد انگیزه از راننده مشخص شده به عنوان یک 29 ساله شهروند آلمانی. آن را تایید کرد که فرانکفورت دادستانی کل را بیش از این بررسی است.

شهر Volkmarsen است که در ایالت هسن برخی از 280 کیلومتر (175 مایل) غرب برلین. ده ها تن از آمبولانس به صحنه نامیده می شدند و همچنین به عنوان یک هلیکوپتر.

Karte Volkmarsen

سقوط در ارتفاع آلمان را جشن کارناوال با بزرگترین راهپیمایی در کلن دوسلدورف و ماینز.

فیلم از صحنه نشان داد یک نقره مرسدس بنز با محلی پلاک و چراغ خطر چشمک زن در یک پیاده رو در حالی که خدمه اورژانس بودند در آن حضور داشتند. تصادف رخ داده در سمت جنوب شهر توسط یک سوپر مارکت.

Some 1,500 people were expected to attend the parade

پلیس تعطیل این منطقه که در آن حادثه صورت گرفت و خواست مردم به گسترش “قزاقستان” در مورد سقوط.

شمال هسه پلیس حساب رسمی توییتر گفت: “ما در سایت با مشروط. تحقیقات در حال انجام است. به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات قابل اعتماد در دسترس است, ما آن را در اینجا منتشر.”

همه رژه در Hesse شد و پس از آن نامیده می شود به عنوان یک اقدام احتیاطی پلیس تایید کرد.

تومان jsi/aw (AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>