سقوط خودرو به کارناوال رژه در شهر Volkmarsen چند نفر مجروح

چند نفر از جمله کودکان زخمی شدند پس از یک هلیکوپتر به یک کارناوال رژه در شهر Volkmarsen. پلیس گفت که آنها گرفته ام راننده خودرو را بازداشت کرده است.

چندین نفر مجروح شدند روز دوشنبه پس از یک اتومبیل سقوط کرد و به جمعیت در حال تماشای رژه کارناوال در شهر Volkmarsen رسانه های محلی گزارش.

محلی پخش عمومی Hessenschau گزارش داد که حداقل 10 نفر مجروح شدند از جمله چندین کودکان کوچک است. روزنامه های محلی Hessische Niedersächsische Allgemeine قرار داده و تعدادی از صدمات در 15.

پلیس گفت که راننده خودرو بوده است به زندان برده شد. هنوز معلوم نیست که آیا راننده هدفمند سوار اتومبیل خود را به جمعیت و یا اینکه آیا این یک تصادف بود.

شهر Volkmarsen واقع در ایالت هسن برخی از 280 کیلومتر (175 مایل) غرب برلین. ده ها تن از آمبولانس به صحنه نامیده می شدند و همچنین به عنوان یک هلیکوپتر.

Karte Volkmarsen

سقوط در ارتفاع آلمان را جشن کارناوال با بزرگترین راهپیمایی در کلن دوسلدورف و ماینز.

پلیس تعطیل این منطقه که در آن حادثه صورت گرفت و خواست مردم به گسترش “قزاقستان” در مورد سقوط.

شمال هسه پلیس حساب رسمی توییتر گفت: “ما در سایت با مشروط. تحقیقات در حال انجام است. به عنوان به زودی به عنوان امن اطلاعات در دسترس است, ما آن را در اینجا منتشر.”

تومان jsi/aw (AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>