تصادف مرگ و میر کاهش یافته است در سال 2019 اما شورای امنیت ملی می گوید اعداد ‘هنوز هم غیر قابل قبول’

این شورا همچنین ثبت 4.4 میلیون نفر از مردم که رنج می برد از تصادف و صدمات.

برای سال دوم در یک ردیف تعداد افرادی که جان خود را در تصادفات کاهش یافته است در سال 2019 با توجه به شورای امنیت ملی را برآورد اولیه روز پنجشنبه منتشر شد.

داده ها نشان داد حدود 38,800 نفر را در موتور وسایل نقلیه در جاده ها در سال گذشته — 2 ٪ کاهش از سال 2018 است.

این هم یک 4% افت از سال 2017 — که در آن بیش از 40 ، 000 خودرو تصادف مرگ و میر گزارش شده با توجه به این شورا.

در حالی که سال گذشته این شماره را حرکت در مسیر درست امنیت ملی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لورن M. Martin اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود.

“سی و هشت هزار مرگ و میر است که هنوز هم قابل قبول نیست حتی اگر آن را کمتر از در سال گذشته” مارتین در بیانیه ای گفت. “ما در حال تشویق اقدامات بسیاری از سازمان ها با توجه به کاهش مرگ و میر و ما تحسین قانونی که curtails مشترک تصادف باعث می شود مانند اختلال حواس پرتی و سرعت است.”

او افزود: “اما به عنوان یک ملت ما هنوز هم نیاز به نشان می دهد بهتر است تعهد خود را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

گذشته از تلفات شورای ثبت 4.4 میلیون نفر که دچار آسیب های که ناشی از یک تصادف ماشین — نیز 2 درصد کاهش از سال 2018 است. این آسیب خیلی جدی آنها نیاز به توجه پزشکی است.

این شورا گزارش داد که هفت متحده شاهد کاهش مرگ و میر بیش از 13 درصد از 2018-از جمله ورمونت و نیوهمپشایر دیدم که بزرگترین قطره: 31% و 30% بود.

این شورا اشاره کرد که تحقیقات در حال انجام است تا معلوم چرا تعداد مرگ و میر کاهش یافته اما از آن است که به احتمال زیاد به “تاخیر چندین سال.”

شورای امنیت ملی می کند, اما گمان می برند که “کاهش خطر اقدامات” مانند چشم انداز صفر مدل باعث هستند. این مدل با هدف افزایش ایمنی خیابان با در نظر گرفتن اقدامات مانند بازسازی بالا-سقوط مناطق برای کاهش خطرات در جاده ها است.

این گزارش همچنین با اشاره به پیشرفته راننده کمک سیستم های اتوماتیک — اضطراری شکستن و دوربین های پشتیبان برای مثال — به عنوان ویژگی های است که کمک به کاهش تعداد و شدت تصادفات و همچنین کاهش حقوقی غلظت الکل خون از حد — که یوتا اجرا کرده است در حال حرکت از .08 به .05-به عنوان یک عامل کمک به این روند است.

زمانی که ABC News خواسته یک نماینده شورای امنیت ملی چرا ورمونت و نیوهمپشایر به طور خاص شاهد بزرگترین کاهش در تصادف, مرگ و میر, او گفت: این شورا ندارد که پاسخ فقط رتبهدهی نشده است.

“ما قادر نیست در این زمان خاص به تمرین کردن در علیت” شورای امنیت ملی نماینده گفت و اشاره کرد که اطلاعات اولیه است که هنوز هم.

در طرف مقابل شش کشور از ثبت بیش از 5 درصد افزایش در مرگ و میر: با مین و وایومینگ با شکوه که در لیست در بیش از 30٪.

در بیانیه مطبوعاتی شورای امنیت ملی گفت: نتایج “موضوع را به اندکی افزایش و کاهش می یابد به عنوان داده های قدیمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>