ماشین کاروان کوچک مراسم به مناسبت روز یادبود در نیویورک

روز یادبود در شهر نیویورک است که مشخص شده با ماشین کاروان و مراسم به جای رژه به عنوان کسانی که به دنبال افتخار افتاده اعضای نظامی را برای مقابله با کروناویروس محدودیت

نیویورک — روز یادبود در شهر نیویورک است که مشخص شده با ماشین کاروان و مراسم به جای رژه به عنوان کسانی که به دنبال افتخار افتاده اعضای نظامی را برای مقابله با کروناویروس محدودیت.

“این چیزی است که ما ناراحت اما ما درک می کنیم” گفت: ریموند Aalbue رئیس ایالات جانبازان نظامی از پادشاهان شهرستان که معمولا در یک رژه در بروکلین.

وجود دارد “هیچ دلیلی برای قرار دادن کسی در راه آسیب است,” او گفت:. هنوز “این واقعا برش سریع به قلب همه جانبازان است.”

خود را سازمان خواهد شد که یک کاروان از 10 اتومبیل خروج از خلیج ریج نقطه که در آن رژه معمولا شروع می شود و پس از آن پایان دادن به در بروکلین امور جانبازان بیمارستان که در آن شرکت کنندگان خواهد شد تا در کنار اتومبیل های خود را برای یک سلام و یک تاج گل-تخمگذار مراسم است.

در کوئینز گروه پشت گردن-Douglaston روز یادبود رژه خواهد شد که چند نفر در این سایت که در آن آنها به طور معمول در پایان رژه خود گفت: مدیر اجرایی, Victor می مونی.

یک فرد را به ذخیره کردن یک تاج گل دیگر را انجام مراسم پرچم و یک سوم بازی خواهد کرد “شیپور خاموشی” در حالی که برخی دیگر سازمان دیده بان او گفت: گریه به دور از جمعیت که معمولا حضور در این رویداد.

اما “ما احساس نیاز به انجام کاری” می مونی گفت.

در استاتن آیلند یکی دیگر از کاروان اتومبیل های led با موتور سیکلت را در صفوف پس از تاج گذاری مراسم در قهرمان پارک.

در منهتن وجود خواهد داشت یک مراسم خصوصی در Intrepid Sea, Air & Space Museum شامل یک مراسم تاج گذاری و پخش “شیپور خاموشی” که ثبت خواهد شد و پخش آنلاین دوشنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>