کنگره گزارش: وارن از دست می دهد به بایدن در ماساچوست اولیه در ضربه ای به مبارزات انتخاباتی او

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به ثمر رساند و یک پیروزی در مقدماتی حزب دموکرات در ایالت ماساچوست در سه شنبه شب به عنوان او در صدر الیزابت وارن دولت ارشد سناتور و برنی ساندرز سناتور از همسایه ورمونت.

شبکه های به نام این مسابقه حدود 11 p. m. شرقی سه ساعت پس از نظرسنجی بسته شده بود در خلیج وزارت امور خارجه.

پیروزی در آمد قوی شب کلی برای بایدن که اعلام شده بود برنده در هشت متحده با 11 p. m. در حالی که ساندرز تا به حال برنده چهار ایالت از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

ببینید: بایدن قفسه رشته از سه شنبه برنده

و بخوانید: سه شنبه live وبلاگ — بایدن برنده بزرگ در جنوب, در حالی که ساندرز می شود, کالیفرنیا

نتیجه در حالت اولیه که برای وارن کمپین حتی به عنوان او حاضر به توصیف ماساچوست به عنوان یک “باید برنده” دولت بیش از آخر هفته. آن را به سختی به یک نگاه خوبی برای کاخ سفید امیدوار به از دست دادن خانه خود دولت هر چند از سوی دیگر ، مارکو روبیو از فلوریدا کاهش یافته و از جمهوری 2016 اولیه پس از او از دست داده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت آفتاب.

وارن مبارزات انتخاباتی بیش از آخر هفته نشانه های او را به ماندن در حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری تا این کنوانسیون در ماه ژوئیه گفت: “ساخته شده برای رقابت در هر ایالت و منطقه و در نهایت پیروز در کنوانسیون ملی در میلواکی است.”

ماساچوست سیاستمدار کارزار به ثمر رساند فقط هشت نمایندگان پیش از فوق العاده روز سه شنبه رای گیری نشان داد برخی از پول مشکل در آخرین دور از مالی آشکار, آشکار آن قرض $400,000 هر چند مبارزات انتخاباتی و پس از آن موفق به افزایش 29 میلیون در ماه فوریه است.

Ritholtz مدیریت ثروت مدیر عامل جاش قهوه ای شناخته شده برای خود را اصلاح کارگزار وبلاگ و تفسیر خود را در CNBC پیش بینی کرد که وارن به زودی خواهد خروج از کاخ سفید به دلیل اجرای برنامه های خود در ماساچوست و اوکلاهما که در آن او بزرگ شده.

“سهام خواهد بود و حتی بیشتر رها در وارن آینده امتیاز به عنوان آنها در بایدن بزرگ نشان دادن” براون گفت: در یک صدای جیر جیر در سه شنبه شب. “دیوار Streeters همیشه مخفیانه تر بوده است و ترس از او بیش از هر کس دیگری به او داده شده دامنه تخصص.”

مربوط به: نظرسنجی از سرمایه گذاران نشان می دهد رشد اضطراب بیش از وارن افزایش در انتخابات ریاست جمهوری

دیگر سرمایه گذاری استراتژیست باید دوخته بازار سهام SPX -2.81% DJIA, -2.94% اخیر اسلاید در بخشی از ترس یک ساندرز ریاست جمهوری است.

“در حال حاضر به طور جدی که پیش بینی بایدن برنده خواهد بود در ماساچوست?” توییتی لری Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است. “وارن سناتور آمریکایی از کارشناسی ارشد و ساندرز بسیار محبوب شده است وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>