کنگره گزارش: برگ برنده تیم توزین آیا coronavirus ناشی از خاموش شدن است انجام بیش از آسیب خوب’

چقدر آسیب می تواند وارده بر اقتصاد ایالات متحده به تلاش برای کاهش مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از آن کشته شدن اقتصاد ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به طور فزاینده ای افزایش این سوال.

پاسخ می تواند قبر مفاهیم سلامت و امرار معاش از همه آمریکایی ها در میان شیوع COVID-19 بیماری عفونی است که قرارداد با بیش از 300 ، 000 نفر و ادعا کرد که نزدیک به 16,000 زندگی می کند تا کنون از آن برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه نشان داد پتانسیل تغییر در مدیریت استراتژی با اواخر یکشنبه شب جیر گفت: “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.” او گفت: او را ارزیابی دولت را مهار استراتژی اوایل هفته آینده پس از 15 روز گذشت.

رئیس جمهور رئیس مشاور اقتصادی لری Kudlow تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای با CNBC.

“در برخی از نقطه شما باید به خودتان بپرسید اگر خاموش است انجام بیش از آسیب خوب” ارائه شده Kudlow و اضافه کرد که “من نمی توانم پاسخ این سوال است.”

ایالات و شهرستانها باید خاموش کردن کسب و کار و فعالیت شخصی در تلاش برای کاهش گسترش بیماری اما کسانی که در تلاش هستند پرتاب داخلی و اقتصاد جهانی را به رکود است.

آن است که فقط تهمت و حلقه درونی خود را. برخی از اقتصاددانان برجسته تجار و نمایندگان مجلس نیز بالا بردن سوال در مورد چگونه ایالات متحده می تواند شاتر بخش های بزرگی از اقتصاد خود را قبل از آسیب دائمی می شود.

برجسته در میان آنها است که سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein. او گفت: مردم با خطرات کمتر به coronavirus — به طور کلی افراد سالم زیر 50 — باید مجاز به بازگشت به کار در چند هفته.

“خرد اقتصاد شغل و روحیه نیز یک مسئله بهداشتی—و فراتر از آن” او هنوز توییتی.

جزئیات: 30 روز کامل خاموش? دو وال استریت میلیاردرهای درجه تفاوت

کاخ سفید و کنگره امید به کاهش کوتاه مدت آسیب با نزدیک به 2 تریلیون دلار اقتصادی-نجات بسته است. فدرال رزرو نیز شروع به پریدن کرد و با اعطای وام های جدید برنامه های است که می تواند تریلیون دلار در دسترس به شدت تحت فشار کسب و کار.

در عین حال ایالات متحده و اقتصاد جهانی به سادگی بیش از حد بزرگ برای دولت ها در سراسر جهان به پوشش کامل هزینه های مهار به خصوص اگر تجارت و سفر مختل می شود برای مدت طولانی.

حتی اگر گسترده اجتماعی فاصله و فروشگاه تعطیلی گذشته فقط چند ماه اقتصاددانان برآورد ایالات متحده می تواند از دست دادن ده ها میلیون شغل است. در هفته گذشته تنها حدود 2 میلیون یا بیشتر آمریکایی ها ممکن است کاربردی برای مزایای بیکاری پس از گذاشته شدن.

جیمز بولارد رئیس جمهور از سنت لوئیس فدرال رزرو بانک گفت: نرخ بیکاری می تواند افزایش یابد به رکورد 30 درصد در سه ماهه دوم از 50 سال اخیر از 3.5% در ماه گذشته اگر بیشتر بخش از اقتصاد ، با مقایسه این نرخ بیکاری به اوج خود رسید و به احتمال زیاد حدود 25% در طول رکود بزرگ در دهه 1930 ،

گلدمن در ضمن پیش بینی تولید ناخالص داخلی می تواند کوچک توسط عظیم 24 درصد در بهار — سه بار بزرگتر از بزرگترین کاهش فصلی در طول 2007-09 رکود اقتصادی ،

صندوق بین المللی پول برای آن گفت: این شرکت انتظار دارد که رکود اقتصادی جهانی در این سال است که می تواند عمیق تر از انقباض در طول بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش.

بهبود نیز می تواند مدت زمان طولانی برخی از تحلیلگران استدلال می کنند.

“ما انتظار این سطح از تولید ناخالص داخلی در هر رشته ای اقتصاد دوره نقاهت به آن قبل از COVID روند در دو سال آینده” اوراق بهادار TD ادعا در یک گزارش جدید دوشنبه.

چنین بهبودی طولانی نشان می دهد بازار سهام نمی بازگشت به precrisis سطح به زودی تهدید برنامه های بازنشستگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.04% دهکدهای از دست داد حدود 35 درصد از ارزش خود را در سه هفته گذشته.

تا جایی که آمریکا و تهمت کاخ سفید از اینجا بروم ؟

اگر تجربه کشورهای دیگر مانند چین و یا کره جنوبی یک راهنمای کارشناسان می گویند که ایالات متحده برای اولین بار نیاز به دریافت یک دسته در چگونه بسیاری از آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار و آدرس خود را قبل از اینکه این امر می تواند عاقلانه برای استراحت اقتصادی محدودیت. این بدان معناست که ایالات متحده برای ادامه به سطح شیب دار بالا, تست افزایش تولید ماسک و دیگر دنده های انتقادی و بسیار افزایش عرضه از تخت بیمارستان — یک فرایند است که می تواند چند هفته یا بیشتر طول بکشد.

Kudlow گفت که او امیدوار است به 2 تریلیون دلار کنگره بسته نجات را در خدمت به عنوان یک برنامه “است که پل ما را به طرف دیگر.” این لایحه به دنبال نجات هواپیمایی و دیگر صنایع عمده درد و رنج بیشتر در حالی که ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که نمی اخراج کارگران است.

تا چه حد از طرف دیگر? “من فکر می کنم آن است که یک ماده از هفته و ماه و نه سال” Kudlow گفت.

فقط چند هفته یا ماه این سوال مطرح است که هر کس می خواهد به زودی درخواست می شود به عنوان هزینه های اقتصادی اضافه کنید.

“ما ممکن است نیاز به کمی بیش از فقط 15 روز است اما قطعا رشد هزینه به مستندات است که باید وزن” گفت: Stephen استنلی از امهرست Pierpont اوراق بهادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>