کنگره گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات امیدوار coronavirus محرک می تواند تصویب شده توسط کنگره در دوشنبه

پس از دیدار با رهبران جمهوری خواه مجلس سنا آمریکا روز پنج شنبه دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بالای اقتصادی مقامات گفت: آنها امیدوار عظیم اقتصادی بسته به جبران coronavirus شیوع بیماری می تواند توسط کنگره تصویب شده توسط دوشنبه.

“کلید واژه فوریت و ما می خواهید برای دریافت یک بسته انجام شده توسط دوشنبه گفت:” لری Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی اضافه کرد در این جلسه “بسیار تعاونی و سازنده.”

مقامات کاخ سفید به سر به عقب به تپه صبح روز جمعه برای بیشتر جلسات این بار با حزب دموکرات در اتاق با جمهوری خواهان به عنوان قانونگذاران سعی کنید به فشار جلوتر به بلانت اقتصادی تاثیر coronavirus.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., رونمایی از بسته پنج شنبه که اعضای حزب خود در موافقت کرده و پس از شکستن به کوچکتر “نیروهای کار” برای مقابله با مسائل فردی است.

جمهوریخواهان خواستار طرح به صورت مستقیم پرداخت 1200 $در هر فرد و $2,400 برای زوج ها به عنوان بخشی از $1 تریلیون بسته محرک برای جبران خسارت به اقتصاد از شیوع کروناویروس.

بخوانید: مجلس نمایندگان آمریکا لایحه را ارسال چک از 1200 $در هر فرد

اما راه پیش رو ممکن است پر از دست انداز. حزب دموکرات باید ایده های خود را در مورد آنچه که باید در بسته بندی و اعضای حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان نیز باید در نهایت ثبت نام در آن حتی اگر خانه شده است در زنگ تفریح از هفته گذشته.

“من فکر می کنم ما تا به حال یک مولد بحث در این شب با جمهوری خواهان. ما به جلو نگاه به فردا جلسه ای با جمهوری خواهان و دموکرات ها و حرکت رو به جلو در این سرعت” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به خبرنگاران گفت: او به عنوان چپ مک کانل در این کنگره.

هیچ یک از مقامات می خواهم در مورد جزئیات. به گزارش نیویورک تایمز در اواخر روز پنجشنبه که جمهوری خواه طرح بزرگ شامل کاهش مالیات شرکت ها.

“ما نیاز به دریافت این انجام می شود شنبه به طوری که آمریکا به ما نیاز دارد به جلو حرکت کند. هدف ما این است که کنگره با تصویب قانون در روز دوشنبه و رئیس جمهور آن را امضا کنید,” Mnuchin گفت.

Mnuchin گفت که او تا به حال صحبت با هم سن. چاک شومر D-n. y. که رهبر حزب دموکرات در مجلس سنا و مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در مورد ظهور بسته هر چند او نداد که چگونه کسانی که مکالمات رفت.

اریک Ueland مدیر کاخ سفید دفتر امور قانونگذاری نیز گفت: Pelosi بود که در حلقه نگه داشته. “در بسیاری از محلی گفتگو در جریان است. ما در جریان بسیاری از اطلاعات به هر دو مجلس حتی اگر به نقطه خود را در خانه اینجا نیست,” او گفت:.

Ueland همچنین در سمت چپ درب باز بسته به رشد بزرگتر از $1 تریلیون دلار برچسب قیمت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است به عنوان یک هدف.

“من باور نمی کنم که آنها ارائه یک نمره یا یک ارزیابی مشترک از مالیات و یا CBO در نظر خالص خود را تاثیر مالی. من نمی دانم که آنها به دنبال مطابقت با رئیس جمهور را مسئول حداقل یک تریلیون دلار و من باور دارم که به عنوان ما را از طریق این ماده بیش از چند روز آینده خواهیم حداقل اقامت وجود دارد” Ueland گفت.

Jonathan Nicholson است که واشنگتن بر اساس روزنامه نگار که تحت پوشش اقتصاد و سیاست های مالی برای بیش از 20 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>