کنگره گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره طول می کشد اعتبار برای بول بازار سیاهی یک نوع متفاوت از MAGA — مایکروسافت, آمازون, گوگل و اپل

آمازون هفته گذشته رسما تنها چهارمین شرکت در ایالات متحده در تاریخ برای بستن معاملات با یک بازار سرمایه گذاری حداقل $1 تریلیون پیوستن به تکنولوژی عظیم مایکروسافت اپل و گوگل, پدر و مادر الفبا.

که برای تلفن های موبایل مانند نوع سهام-بازار آمار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به اعتبار و یک بار دیگر او را نمی نا امید.

در طول یک بیضی دفتر مطبوعاتی تجمع روز شنبه که در آن او گزارش اعلام کرد که لایحه مربوط به بنیادی مشاغل برای جانبازان او برگزار شد تا این ورق کاغذ:

توییتر/ایسنا

به عنوان شما می توانید ببینید که “تریلیون $ باشگاه” که حروف مغلوب ساختن پیشی جستن با افتخار اشاره طلسم “ماگا” reimagining از خود “را در امریکا بزرگ دوباره” رالی گریه.

از لحاظ فنی این الفبای گوگل اما “MAAA” است که کمتر جذاب.

“برای 144 روز ما یک رکورد بازار سهام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به فشار استخر گزارش. “این بدان معنی 401(k)به این معنی شغل. چهار تریلیون دلار شرکت: اپل, آمازون, گوگل, مایکروسافت است. شما باید MAGA. این تریلیون دلار باشگاه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با اشاره به “بازار سهام” در توییتهایی حداقل 133 بار با توجه به TrumpTwitterArchives.com این که او آخرین:

همانطور که برای بازار سهام میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.00% بسته شد در حالی که S&P 500 SPX +0.17% و نزدک COMP +0.11% لبه بالاتر است.

مایکروسافت MSFT, -2.26% چراغ راه در نظر بازار کلاه برای MAGA چهار بسته شدن در 1.4 تریلیون دلار در روز سه شنبه. اپل AAPL -0.60% به پایان رسید در $1.39 تریلیون دلار توسط آمازون AMZN, +0.79% در $1.07 تریلیون و الفبا GOOGLE, +0.09% GOOG +0.01% در $1.03 تریلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>