کنگره گزارش: ‘برنده واقعی است Klobuchar’ — واکنش به موجی نامزد و بیشتر پس از ساندرز لبه Buttigieg در نیوهمپشایر

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ctq را می توان به عنوان یک برنده مقدماتی نیوهمپشایر در کنار برنی ساندرز در حالی که جو بایدن به نظر می رسد به طور فزاینده ای در طناب گفته تحلیلگران به عنوان آنها ارزیابی مسابقه نتایج.

نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه بود که این کشور برای اولین بار به عنوان حزب دموکرات به کاخ سفید امیدوار مبارزه برای تبدیل شدن به نامزد خواهد شد که در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. ساندرز سناتور ورمونت برنده در گرانیت دولت دقت شکوه نزدیکترین رقیب پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., در حالی که Klobuchar مینه سوتا سناتور سوم به پایان رسید پیش از سن. الیزابت وارن ماساچوست در چهارم و بایدن در پنجم.

“برنده واقعی است Klobuchar گفت:” لری Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست یک ایمیل به MarketWatch. “او بحث برنده شدن در روز جمعه یکباره او را از گمنامی به مدعی واقعی است. او را در حد متوسط و مینه سوتا تجار و می گویند او را آسان برای کار با است.”

در ضمن هنریتا Treyz از وداع همکاران گفت: بایدن معاون سابق رئیس جمهور و وارن “به وضوح به حال ناامید کننده شب اما بایدن (و وارن به میزان کمتر) به مراتب گسترده تر زمینه حضور بیش از دو Klobuchar یا Buttigieg در آینده رای گیری متحده است.”

“نوادا نمی تواند به اندازه کافی سریع برای جو بایدن” Treyz همچنین گفت.

تحلیلگران نیز شک ساندرز’ شانس تبدیل شدن به نامزد حتی پس از موفقیت های اخیر. این سناتور ورمونت برنده نیوهمپشایر چهار سال پیش با 60 درصد آرا در مقابل کمتر از 30 درصد این زمان در اطراف, گفت Treyz که Veda شریک مدیریت و مدیر تحقیقات اقتصادی. Treyz که استدلال می کنند که “حداقل 70 درصد از رای دهندگان دموکرات می خواهد شخص دیگری گفت:” روز سه شنبه نتایج نشان می دهد که حمایت های فرسوده از سال 2016.

مرتبط: در اینجا تاریخ را برای این سال را انتخابات مقدماتی و قفقاز

و نگاه کنید به: چگونه بلومبرگ و Steyer پول کوتوله دیگر 2020 دموکراتها جنگ سینه — در یک نمودار

روز سه شنبه مسابقه در زمان اضافه شده اهمیت پس از آیووا برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز یک هفته پیش خدشه دار شد و مشکلات فنی به تاخیر می اندازد. ساندرز مدعی پیروزی در آیوا او به عنوان رهبری محبوب رای اما Buttigieg اعلام پیروزی او نیز به عنوان برنده وجود دارد در تعداد نماینده های سنتی اندازه گیری موفقیت در آیووا.

پیش از روز رای گیری تمام نشده وال استریت تحلیلگران نگران بودند در مورد یکی دیگر از قوی نشان توسط ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی است. یک Raymond James تیم گفت: “ساندرز نامزدی/رقابت کنوانسیون را افزایش می دهد احتمال از مغلوب ساختن پیشی جستن در پیروزی و به طور بالقوه حتی یک جمهوری خواه دولت” — و “مثبت برای سهام SPX +0.48% DJIA +0.62% .”

“خبر خوب برای سرمایه گذاران است که نگران هستند در مورد یک رئیس جمهور ساندرز است که پس از اتمام و تا کنون ایده آل برای شهردار بلومبرگ که بزرگ مالی استفاده خواهد بود به خصوص با ارزش در چند هفته زمانی که ایالات متحده شروع رای گیری در گروه به جای یکی در یک زمان” گفت: Stephen Farnsworth, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه مری واشنگتن در Fredericksburg, Va.

“سرمایه گذاران نیز ممکن است خوشحال با قدرت نشان داده شده است متوسط بیشتر نامزدها مانند شهردار Buttigieg و بهداشت ، Klobuchar که با هم نشان می دهد که بسیاری از دموکرات های اولیه رای دهندگان ترجیح می دهند کمتر رادیکال نامزد از برخی در این مسابقه است.”

فرانس وورس همچنین گفت که پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر “نشان می دهد که این نامزدی مسابقه است فقط گرفتن آغاز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>