کنگره گزارش: روحانی: شاهدان بیشتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه هموار راه را برای رای دادن در حکم


گتی ایماژ

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: قانونگذاران در تعیین گام های بعدی پس از محوری رای و آماده می شدند برای پایان دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه ‘در روزهای آینده است.’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه در روز جمعه به نظر می رسد در مسیر سریع نتیجه گیری با خود تبرئه در چشم زیر سنا رد تماس برای اطلاعات بیشتر شهود و اسناد و مدارک.

حرکت به تماس شاهدان شکست خورده در یک 51-49 رای با جمهوری سنسور. سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا پیوستن به حزب دموکرات. اوایل روز جمعه اوباما در ایالت لیزا Murkowski آلاسکا گفت: او را رای در برابر حرکت همه اما حصول اطمینان از آن خواهد شکست.

سناتور جمهوریخواه به خبرنگاران گفت: آنها انتظار می رود به بازگشت به دوشنبه برای بسته شدن استدلال و سه شنبه برای طبقه سخنرانی با رای نهایی در روز چهارشنبه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی به نام زنگ تفریح زیر شاهد رای و گفت: “سناتور در حال حاضر مشورت در میان خودمان با خانه مديران و با رئیس جمهور مشورت برای تعیین گام های بعدی که در حال آماده شدن برای به نتیجه دادگاه در روزهای آینده.”

در حال حاضر به عنوان خوانده شده: شومر هشدار حساب برای سناتور جمهوریخواه که رای در برابر شاهدان در استیضاح محاکمه.

دموکرات ها می گویند تهمت تجاوز قدرت خود را با خودداری از کمک به اوکراین در تلاش برای دریافت کنید که کشور به بررسی دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن. آنها همچنین اتهام که او مسدود قانونگذاران تلاش برای بررسی این موضوع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و تخلف و خواستار استیضاح تلاش جعل. وکلای او شروع به دفاع از خود توسط شارژ که دموکرات ها در حال تلاش برای نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن از اینکه دوباره انتخاب شود.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف سرب استیضاح مدیر, نام محاکمه بدون شهود “به سادگی یک محاکمه.” دموکرات ها به دنبال تماس میان دیگران جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی که مدعی در آینده کتاب که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کراوات کمک به اوکراین برای بررسی Bidens که رئیس جمهور را رد می کند.

Murkowski ساخته شده او اعلام قبل از چهار ساعت شاهد بحث را آغاز کرد و گفت: “من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن روند اما در نهایت تصمیم گرفت که من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم.”

سهام ایالات متحده DJIA, -2.09% تا حد زیادی نادیده گرفته استیضاح درام از واشنگتن اما بسته به شدت کاهش جمعه در افزایش نگرانی در مورد کوروناویروس بیماری همه گیر.

ببینید: Dow, Nasdaq افت سه رقمی به عنوان coronavirus اپیدمی نگران رشد.

استیضاح دادگاه ظاهر می شود و به سمت نتیجه آن به عنوان برگ برنده در حال آماده سازی برای دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه. در دوشنبه, آیووا, دارای اولین-در-این-ملت ریاست جمهوری قفقاز که در آن سن. برنی ساندرز پیشرو در انتخابات میان دموکرات ها.

همچنین بخوانید: چگونه بازار سهام واکنش نشان داد و به وزارت امور خارجه این اتحادیه سخنرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>