کنگره گزارش: رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا برای حمله به کروناویروس محرک معامله به عنوان Mnuchin می گوید به آن نیاز دارد به انجام ‘امروز’


گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin می گوید یک معامله باید انجام شود “امروز.”

قانونگذاران سنا در حال مسابقه را به پایان برساند یک بسته کمک برای کمک به آمریکایی ها ویران coronavirus به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: این مورد نیاز به پایان خواهد رسید “امروز.”

مذاکرات ادامه دوشنبه به عنوان دموکرات مسدود تازه تلاش توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به حرکت یک لایحه به جلو است.

“ما امیدواریم و انتظار برای نتیجه مذاکرات امروز گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک است. ما نیاز به این معامله انجام می شود امروز” Mnuchin گفت CNBC.

آزمون رای به بسته کمک شکست یکشنبه شب در سنا است. این لایحه نهایی می تواند در نهایت نزدیک به $2 تریلیون Mnuchin گفت.

“ما نیاز به این معامله امروز انجام می شود.’

– وزیر خزانه داری استیون Mnuchin

دموکرات ها مانند بهداشت ، الیزابت وارن گفت: جمهوری خواهان در تلاش بودند برای پیشبرد لایحه ای که “می تواند برای شرکت های غول پیکر و ترک هر کس دیگری است.”

دموکرات ها می خواهید برای اضافه کردن مقررات مانند گسترش بیمه بیکاری را به مدت چهار ماه در 100 ٪ پرداخت و افزایش کمک های اولیه به بیمارستان. جمهوری خواهان به دنبال ارائه 500 میلیارد دلار برای خزانه داری را به وام و یا سرمایه گذاری برای حمایت از کسب و کار.

اریک Ueland کاخ سفید را قانونی مدیر امور گفت: مذاکره کنندگان هنوز هم در حال کار بر روی صندوق کمک مالی دموکرات ها می گویند نمی کند به اندازه کافی نظارت و شفافیت است. “که بخشی از مکالمات است که ادامه دارد” Ueland گفت.

در سراسر کنگره مجلس نانسی پلوسی گفت که او حجاب خود را coronavirus پاسخ لایحه چیزی است که او گفت: او را فراموش یکشنبه و که ناشی از مک کانل به او را متهم باد تا این مذاکرات بود که در حال وقوع بین سنا و جمهوری خواهان و حزب دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“سنا آمریکا لایحه ای که ارائه شده, قرار دادن شرکت ها برای اولین بار نیست که کارگران و خانواده” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت.

پلوسی گفت: لایحه که بیشتر برای محافظت از کارگران پرداخت بودجه برای coronavirus درمان و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی می دهد پرداخت های مستقیم به کارگران و همچنین ارائه پول برای دانشگاه ها و کمک های مالی به ایران برای کمک به برگزاری انتخابات است.

Mnuchin که همراه با Ueland شده است رفت بین حزب دموکرات و جمهوری خواه سنا رهبران برای چند روز به یک کمی خوش بین ارزیابی به عنوان رای گیری مجلس سنا بود.

“ما بسیار نزدیک است. ما در حال ضربه زدن مسائل. ما کار را از طریق تمام صبح و ما تا زمانی که ما یک معامله” او گفت.

در صندوق نجات موضوع Mnuchin گفت که او تا به حال ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا در صبح برای رفتن از طریق یک سند بر روی آن پس از آن صورت گرفت که بازخورد دموکراتیک به سنسور. مارک وارنر از ویرجینیا و Sherrod قهوه ای از اوهایو. او سپس در جریان مک کانل و شومر به طور جداگانه بر روی آن. “من فکر می کنم ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت,” او گفت:.

سهام ایالات متحده کاهش یافت و در روز دوشنبه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.13% خاموش حدود 400 امتیاز حتی پس از فدرال رزرو اعلام کرد آن را خواهد خرید مقدار نامحدودی از Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به منظور حمایت از بازارهای مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>