کنگره گزارش: ساندرز برنده نیوهمپشایر اصلی در پیروزی باریک بیش از Buttigieg


خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برنی ساندرز flanked توسط همسرش جین o’meara ساندرز می رسد به صحبت در SNHU زمینه خانه در منچستر, N. H. روز سه شنبه شب.

برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت دموکراتیک اولیه روز سه شنبه به دقت شکوه نزدیکترین رقیب پیت Buttigieg به عنوان رای دهندگان رفت و برای خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی بیش از شهردار سابق South Bend, Ind.

شبکه های به نام در این مسابقه برای ساندرز با بیش از 80% از نتایج حاصل در حدود یک هفته پس از Feb. 3 آیووا قفقاز منجر به مجازی کراوات بین دو رقیب.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت.

ایالت مینه سوتا ctq شد در یک جامد مقام سوم زیر قوی بحث عملکرد هفته گذشته اما نتایج بدتر برای بهداشت ، الیزابت وارن از ماساچوست و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

بایدن که قرار ناامید کننده پنجم سمت چپ نیوهمپشایر روز سهشنبه برای سفر به کارولینای جنوبی متنوع تر دولت که در مبارزات انتخاباتی خود انتظار دارد او را به انجام بهتر. بایدن به حال عنوان شانس خود را در نیوهمپشایر و گفت: سه شنبه شب که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان بود هنوز رای داده نشده است.

“این است که بیش از ما فقط گرفتن آغاز شده است,” او گفت:.

ساندرز’ عملکرد در نیوهمپشایر به او می دهد شتاب, با, نوادا بعدی در تقویم. رای دهندگان حزبی وجود آمده است. 22. کارولینای جنوبی دارای اولیه آن در فوریه. 29.

وال استریت تحلیلگران شروع به بازی کردن ساندرز نامزدی حتی با اکثریت بزرگی از مقدماتی هنوز هم آمده است. ریموند جیمز گفته تحلیلگران ساندرز برنده شدن حزب nod خواهد افزایش احتمال پیروزی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و به طور بالقوه افزایش شانس برای همه-خواه دولت است. که “مثبت برای سهام DJIA +0.00% “آنها نوشت.

ببینید: سهام صورت یک “برنده-برنده-برنده’ به عنوان ساندرز آگهی در نظرسنجی تحلیلگران می گویند.

78-در سال ساندرز’ دستور کار شامل “مدیکر برای همه” کاهش نابرابری درآمد و لغو بدهی های دانشجویی. در آیووا و نیوهمشایر, او در بر داشت خود را مبارزه سخت برای رای برابر Buttigieg که دیده می شود به عنوان بیشتر عمل گرا — اگر کمتر-تجربه — نامزد. 38 ساله واگرا از ساندرز توسط پیشنهاد برای مثال بهداشت عمومی به کسانی که آن را می خواهم. دیگران خواهد بود برای نگه داشتن بیمه خصوصی.

Buttigieg چشم انداز پایین تر هستند در کارولینای جنوبی و نوادا, اما او گفت: موفقیت های اولیه را بهبود شانس خود را با رای دهندگان از رنگ. “ما در اینجا به ماندن بگیرید,” او گفت: هواداران است.

Klobuchar مانند Buttigieg و بایدن مبارزات انتخاباتی است که در حد متوسط و بینی تازه خوش بینی در یک سخنرانی برای هواداران است.

“سلام آمریکا” او گفت: در تجمع روز شنبه که آرا هنوز در حال شمارش است. “من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن چهره بحرانی جاده پیش رو است. در ابتدا با شکوه دموکراتیک زمینه در نظر سنجی های او کاهش یافته است در پشت ساندرز در سال به طور متوسط ملی نظرسنجی. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که نمی رقابت در نیوهمپشایر است و به جای تمرکز در سه شنبه متحده است در مقام سوم در نظر سنجی های ملی با توجه به RealClearPolitics.

در حال حاضر جزئیات: نه-on-the-رای بلومبرگ حمل کوچک Dixville شکاف به عنوان نیوهمپشایر مقدماتی دریافت در جریان است.

وارن خطاب به هواداران در منچستر گفت ساندرز و Buttigieg بود “قوی شب” و تبریک Klobuchar. اما او در تقبیح آنچه او گفته بود: “سخت تاکتیک” مانند افزایش تبلیغات منفی.

“ما نیاز به یک نامزد که وسیعترین ائتلاف حزب ما احساس می کند که آنها می توانند پشت,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع دوشنبه شب در منچستر, اصرار مستقل که پشتیبانی او برای بازگشت “ضعیف ترین” نامزد حزب دموکرات در اولیه آسوشیتد پرس نوشت. او با افتخار در مورد اقتصاد قوی و راه اندازی یک حمله دموکرات ها که سعی در حذف او را از دفتر AP گزارش شده است.

دموکراتها زمینه کاهش دو نامزد در روز سه شنبه شب با اندرو یانگ و مایکل بنت پایان دادن به پیشنهادات خود را برای نامزدی.

برای دموکرات نیوهمپشایر ارائه می دهد 24 نمایندگان از 1,991 مورد نیاز برای برنده شدن در این حزب نامزدی ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه به راحتی شکست سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش.

همچنین نگاه کنید به: ‘هر کس خسته از این رئیس جمهور’: لایحه جوش چرا او را به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>