کنگره گزارش فاز 4′ coronavirus بسته می تواند با تصویب کنگره بین اواخر ماه آوریل و اواسط ماه مه تحلیلگران می گویند

همانطور که واشنگتن با این نسخهها کار در چهارم آن قوه مقننه در پاسخ به کروناویروس بحران تحلیلگران پیش بینی است که بعد از بزرگ هزینه های معامله نیست و به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک واقعیت برای هفته.

بعدی لایحه است که دیگر جرقه بحث در مورد بزرگ outlays بهبود زیرساخت ها بلکه به نظر می رسد مجموعه ای برای تمرکز بر گسترش برنامه های از آخرین بسته است.

یک توافق دو حزبی در یک بسته جدید هزینه $1 تریلیون ممکن است “بین پایان ماه آوریل و اواسط ماه مه” گفت: تحلیلگران در Beacon سیاست مشاوران در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه.

مجلس نانسی پلوسی گفت: کنفرانس پنج شنبه بعد از ظهر که زمان کمک اقدامات کافی نیست و یکی دیگر از $1 تریلیون دلار نیاز است در آینده بسته آسوشیتد پرس گزارش داد.

در یک شنبه نامه ای به همکاران خود در حزب دموکرات به رهبری مجلسی پلوسی گفت: آینده بیل باید “گسترش دهد” این اقدامات در واشنگتن “فاز 3” لایحه ای که ارائه شده است پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و کمک به کوچک و بزرگ کسب و کار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کردند که 2 تریلیون دلار اندازه گیری شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل به قانون در 27 مارس ،

مرتبط:چگونه مراقبت عمل را پوشش می دهد فرفره کارگران

و نگاه کنید به:کسب و کار کوچک صاحبان بیان سردرگمی و ترس بیش فدرال کمک مالی صندوق

“مراقبت 2 باید بیشتر در کمک به کسب و کارهای کوچک از جمله کشاورزان گسترش و تقویت مزایای بیکاری و دادن خانواده های اضافی پرداخت های مستقیم” را نوشت حزب دموکرات کالیفرنیا پس از عقب کشیدن در روز جمعه از او زودتر تماس شامل هزینه های زیربنایی در “فاز 4” لایحه.

“ما همچنین باید ارائه به شدت مورد نیاز منابع برای دولت ما و دولت های محلی و بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و سلامت سیستم و بهداشت کارگران اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان دیگر در خط مقدم از این بحران,” او گفت: در نامه اش.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بخشی گفت: “وجود خواهد داشت یک بعدی اندازه گیری” پس از قبل گفت: او صبر کنید و ببینید رویکرد است. کنتاکی جمهوری خواه نیز گفت: آینده بیل “را با هدف پاسخ به آنچه که ما اشتباه است و آنچه که ما انجام نمی به اندازه کافی — و در بالای این لیست وجود دارد را باید مراقبت های بهداشتی بخشی از آن است.”

مرتبط:گام بعدی برای کنگره است که برای رفع این 2 تریلیون دلار coronavirus بسته

کنگره در زنگ تفریح و میله میله برای بازگشت به کار در آوریل 20, هر چند قانونگذاران می تواند بازگشت به واشنگتن دیر یا بعد از برنامه ریزی شده. بیشتر قانونگذاران باید ابراز پشتیبانی از کنترل از راه دور رای گیری اما عامل که راه نگاه نمی کند به احتمال زیاد در کوتاه مدت با قوانین مجلس گزارش کمیته به تازگی ریختن آب سرد بر روی این ایده است.

“من فکر می کنم ما باید به بازگشت نسبتا به زودی” گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز دوشنبه. نیویورک از حزب دموکرات نیز گفت: کنگره “رفتن به قطعا نیاز به انجام” یکی دیگر از coronavirus لایحه.

“وجود خواهد داشت مذاکرات شبیه به اصلی مراقبت در عمل” چراغ تحلیلگران گفت. آنها همچنین اشاره کرد که کاخ سفید این گزارش ابراز پشتیبانی برای داشتن آینده اندازه گیری شامل حقوق و دستمزد-کاهش مالیات سرمایه-مالیات بر سود برش ایجاد 50 ساله اوراق قرضه خزانه داری و چشم پوشی است که پاک کردن کسب و کار و مسئولیت از کارکنان که به coronavirus باعث COVID-19 در حالی که مشغول به کار است.

دیگر تحلیلگران هشدار داده اند که یک چهارم ویروس بسته ممکن است می آیند تا به روز یادبود. چنین اقدامی بعید است به تصویب قبل از اواخر ماه مه پیش بینی هنریتا Treyz مدیر تحقیقات سیاست های اقتصادی در وداع همکاران در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بود. علاوه بر این پس از 2 تریلیون دلار بسته آن نیز خواهد آمد پس از اواسط ماه مارس لایحه هزینه حدود 100 میلیارد دلار است که هدفمند پرداخت می شود ترک و تست و همچنین پس از اولیه $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های طرح که با هم در اوایل ماه مارس.

سهام ایالات متحده DJIA, +7.73% SPX +7.03% بودند تجمع در روز دوشنبه, ولی غوطه وری در ماه گذشته در coronavirus مربوط به نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>