کنگره گزارش: Pelosi اشک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی: ‘این بود که ادب چیز’


گتی ایماژ

مجلس Rep. نانسی پلوسی, ریپ کردن صفحات امور خارجه اتحادیه پس از سخنرانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از اتمام سخنرانی خود در روز سه شنبه.

مجلس نانسی پلوسی در سه شنبه شب پاره کردن یک کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار, گفتن, خبرنگاران بعد “این ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین. آن را مانند یک سخنرانی.”

کالیفرنیا از حزب دموکرات که حزب رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن دیده می شود می تواند گسترش دست خود را به رئیس جمهور قبل از او به آدرس سالانه خود را. اما او را نمی بینم آن — و یا آن را نادیده گرفته است. این سخنرانی یک روز جلوتر از او انتظار تبرئه خود را در استیضاح محاکمه.

تماشا کنید:

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن bashed دموکرات ها بیش از مراقبت های بهداشتی و مهاجرت اما همچنین گفت که او مایل به کار با آنها در کاهش هزینه داروهای تجویزی و ایجاد زیرساخت ها است.

ببینید: مغلوب ساختن پیشی جستن چکش دموکرات ها در بهداشت و درمان سیاهی اقتصاد در ایالت متحده آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>