کنگره گزارش: نمایندگان مجلس و کاخ سفید توافق را به 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه پس از ماراتن مذاکرات

ارشد قانونگذاران و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اوایل جمعه آمد به یک توافق در یک محرک اندازه گیری سعی کنید به نگه داشتن آمریکایی ها در کل به عنوان اقتصاد خاموش و با توجه به کوروناویروس.

“خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد در کنگره درست پس از نیمه شب.

مقامات کاخ سفید گفت: اندازه گیری هزینه خواهد شد در حدود 2 تریلیون دلار.

مذاکره کنندگان مشغول به کار در تمام طول روز, با خزانه, منشی, Steven Mnuchin و ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مرغزار رفت بین جلسات با جمهوری خواهان و سپس دموکرات.

این بسته شامل رسوب مستقیم برای همه آمریکایی ها $367 میلیارد دلار به صورت وام به کسب و کارهای کوچک و یک برنامه بی سابقه ای است که اختصاص 500 میلیارد دلار به وزارت خزانه داری. برخی از این پول استفاده خواهد شد برای تضمین فدرال رزرو برنامه وام برای شرکت های کوچک و متوسط اندازه کسب و کار. Larrry Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی گفت: این صندوق می تواند اهرمی به 4 تریلیون دلار وام از طریق تغذیه.

بسیاری از بزرگسالان را دریافت مستقیم پرداخت 1200 $در حالی که کودکان را 500 دلار در چک. بیمارستان را دریافت برخی از 150 میلیارد دلار تحت معامله و کسب و کارهای کوچک را دریافت کنید $367 میلیارد دلار در کمک های اولیه.

به مقابله آمد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تازه هشدار داد تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده از coronavirus و گفت: او به دنبال به کشور “باز” در مارس 12 تعطیلات عید پاک است. فعالیت های اقتصادی زخم پایین به طور چشمگیری در سراسر کشور به فرمانداران دستور داده اند که مراحل مانند تعطیلی اجباری غیر ضروری کسب و کار. فرمانداران در ضمن تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی جدیدی از کروناویروس موارد همچنان به افزایش است.

Mnuchin خواهد بود قادر به اختصاص برخی از منابع مالی به شرکت های آسیب دیده از خاموش شدن اقتصاد است.

او موافقت کرد به خواسته های دموکراتیک برای شفافیت بیشتر. مذاکره کنندگان به توافق پنج فرد پنل برای نظارت بر اعطای وام و مستقل و بازرس کل.

این اقدام همچنین شامل یک افزایش عمده بیمه بیکاری اجازه می دهد کارگران که furloughed اما نه گذاشته به توان پرداخت خود را به طور منظم حقوق تا چهار ماه.

اندازه گیری شامل $367 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک. اگر این شرکت ها را ندارد و هر گونه تغییر در حقوق و دستمزد این وام بخشوده خواهد شد.

مجلس نانسی پلوسی گفت: مجلس می تواند با تصویب این لایحه به سرعت اتفاق آرا رضایت. این خطر وجود دارد که هر عضو می تواند شیء را که می تواند منجر به نیاز به صورت منظم رول-تماس با رای دادن.

عضو مجلس نمایندگان در حال حاضر پراکنده در سراسر کشور در یک زنگ تفریح. این ایده که اعضای سفر به واشنگتن به نظر می رسد سخت به درک.

سهام ایالات متحده رسید روز سه شنبه افزایش خوش بینی است که نمایندگان مجلس به اعتصاب یک معامله است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA +11.37% ارسال شده بهترین درصد افزایش از سال 1933 تا بیش از 2100 واحد معادل 11 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>