کنگره گزارش: Iowa حزبی نتایج با تاخیر به عنوان نامزد ببینید ‘شب طولانی’


گتی ایماژ

جو بایدن گفت که او “احساس خوب” حتی به عنوان نتیجه تاخیر شد توسط ‘کنترل کیفیت’ در آیووا قفقاز در شب دوشنبه.

نتایج آیووا دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز تاخیر شد دوشنبه شب با آنچه که مقامات به نام “کنترل کیفیت” مرتبط با جدید گزارش قوانین در پیش بینی نشده چروک که ابری حزب اول سال 2020 نامزدی مسابقه.

Hawkeye دولت در قفقاز آغاز شد و در 8 بعد از ظهر به وقت شرق اما نتایج هنوز ناشناخته نیمه شب گذشته. نامزدها از جمله جو بایدن ctq الیزابت وارن و برنی ساندرز خطاب به هواداران در غیاب هر گونه نتایج تعهد به حرکت به بعدی مسابقه در نیوهمپشایر و فراتر از آن.

“به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به یک شب طولانی, اما من احساس خوب” گفت: بایدن.

“من یک احساس خوب است که ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا” زمانی که نتایج شناخته شده ساندرز گفت.

آیووا قفقاز تنظیم کردن با حداکثر سرعت دویدن به حزب دموکرات کنوانسیون در اواسط ماه جولای در میلواکی که در آن یک نامزد خواهد شد و نیاز به 1,991 نمایندگان به امن نامزدی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در مجموع از 41 در معرض خطر هستند در آیووا.

دیدن MarketWatch تقویم از انتخابات مقدماتی و قفقاز.

ساندرز رهبری در انتخابات به روز دوشنبه قفقاز. سرمایه گذاران SPX +0.73% دیده می شد به احتمال زیاد تنفس یک “آه امداد” اگر بایدن برنده در آیووا به گفته تحلیلگران در ارتفاع بازارهای سرمایه. معاون سابق رئیس جمهور دیده می شود به عنوان یک متوسط در مقایسه با سنسور. ساندرز و وارن.

به عنوان خوانده شده: سرمایه گذاران خواهد شد و احتمال دارد یک آه امداد تنفس ” اگر بایدن از پشت می آید به نفع خود در آیووا تحلیلگران می گویند.

نظر سنجی از caucusgoers گرفته شده به عنوان آنها به رهبری به حوادث دوشنبه شب پیشنهاد مردم آیووا نمایندگان شان شد بیشتر علاقه مند به یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر از آنها در کسی که مشترک مواضع خود را در مسائل کلیدی است. حدود دو سوم از رای دهندگان — 63% — شرکت در جلسه گفتند که به جای دیدن حزب دموکرات معرفی یک نامزد که “می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” با توجه به یک NBC News نظرسنجی.

یک سخنگوی حزب دموکرات آیوا گفت: “تناقضات” یافت شد در گزارش سه مجموعه از نتایج را برای قفقاز و وجود دارد هیچ هک یا نفوذ.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale گفت: در بیانیه ای که این فرایند بیشتر باعث عدم اعتماد دموکرات.

“دموکرات ها کله پاچه در یک جلسه ظروف سرباز یا مسافر خود را با ایجاد sloppiest خراب قطار در تاریخ,” او گفت:.

رفتن به قفقاز در دوشنبه ساندرز برگزار شد حدود چهار نقطه سرب بیش از بایدن با ex-South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در مقام سوم و وارن چهارم. Klobuchar شد و در پنجم با توجه به به طور متوسط از نظر سنجی از RealClearPolitics.

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که ایستاده است رو به افزایش در ملی, نظر سنجی, قلم, آیووا و همچنین برنامه ریزی برای نشستن سه بعدی نامزد مسابقات به جای تمرکز انرژی خود را در کالیفرنیا و 13 دیگر “سه شنبه” متحده و فراتر از آن.

بعدی در تقویم نیوهمپشایر اولیه برای برنامه ریزی Feb. 11. ساندرز آگهی در نظرسنجی که برای مسابقه با توجه به RealClearPolitics.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>