کنگره گزارش: در اینجا همه چیز لابی می خواستم در coronavirus بسته محرک

طیف گسترده ای از بخش های در حال صدمه زدن و درخواست کمک از دولت ایالات متحده به عنوان آمریکایی در سفر, خرید, ناهار خوری و فعالیت های دیگر با توجه به کروناویروس باعث COVID-19 بیماری همه گیر.

مقدار است که گروه تجارت درخواست کرده اند حداقل $2.3 تریلیون دلار بر اساس یک بررسی از برخی از انجمن ها در’ نامه به مقامات واشنگتن و اخبار خود را منتشر. که نشان می دهد گروه های صنعت در مسیر برای ناامیدی به عنوان آخرین تخمین می زند برای یک کنگره بسته محرک اقتصادی که در حال مذاکره با جمهوری خواهان و دموکرات ها در محدوده از $1.6 تریلیون دلار به $2 تریلیون و بخشی از آن هزینه خواهد بود با هدف خانوار به جای شرکت.

ادامه مطلب: مک کانل پلوسی شومر می گویند در برخورد با کروناویروس محرک است

در اینجا به برخی از درخواست از گروه تجارت که در حال لابی کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن:

تولید کنندگان بپرسید برای 1.4 تریلیون دلار: انجمن ملی تولید کنندگان در انتشار اخبار است به نام برای دولت فدرال برای ایجاد یک “تولید تابآوری صندوق” که شامل 1.4 تریلیون دلار وام به “ارائه به شدت نیاز به نقدینگی برای تولید کنندگان و کسب و کارهای کوچک.”

سفر صنعت به دنبال $250 میلیارد: در میان تسکین اقدامات درخواست شده توسط ایالات متحده در انجمن سفر است “$250 میلیارد سفر نیروی کار صندوق تثبیت برای نگه داشتن کارگران شاغل” گروه تجارت گفت: در انتشار اخبار.

شهرداران درخواست 250 میلیارد دلار: آمریکا کنفرانس شهرداران در نامه ای خواسته است برای $250 میلیارد دلار در “انعطاف پذیر کمک اضطراری مالی” است که “اختصاص داده شده به طور مستقیم به شهرستانها” برای کمک به بهداشت عمومی ادارات آواره, کارگران, کسب و کارهای کوچک ناامنی غذایی و سوء مصرف مواد و برنامه های دیگر تلاش.

رستوران ها برای درخواست 145 میلیارد دلار: در میان تسکین اقدامات درخواست شده توسط انجمن ملی رستوران در یک نامه “$145 میلیارد رستوران و Foodservice صنعت بازیابی صندوق” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت کارکنان حفظ عملیات و “ملاقات معاملاتي و تعهدات مالی.”

• مراقبت های بهداشتی گروه به دنبال 100 میلیارد دلار: بیمارستان های آمریکا, انجمن, انجمن پزشکی آمریکا و انجمن پرستاران آمریکا گفت: در نامه ای که “کنگره باید اختصاص 100 میلیارد دلار برای خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از پرسنل و ارائه دهندگان خدمات از جمله پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها و سیستم های سلامت.”

صنعت هوا و فضا درخواست 60 میلیارد دلار: Boeing Co. BA +14.56% گفته است که پشتیبانی از “حداقل 60 میلیارد دلار” در کمک دولت برای کمک به صنعت هوافضا آب و هوا تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس.

شرکت های هواپیمایی درخواست 58 میلیارد دلار: صنعت هواپیمایی جت +16.34% در نامه ای درخواست کرده است از 25 میلیارد دلار در فوری کمک های مالی برای حامل 4 میلیارد دلار برای محموله حامل و 29 میلیارد وام و وام تضمین می کند.

بومی آمریکا قمار به دنبال 18 میلیارد دلار: ملی هند بازی انجمن در نامه ای خواسته است برای “کمتر از 18 میلیارد دلار در مستقیم فدرال کمک” به “آدرس قابل توجهی کمبود در قبیله ای درآمد دولت” و جلوگیری از کاهش خدمات اساسی.

آزمایشگاه درخواست 5 میلیارد دلار: آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن که اعضای آن عبارتند از: Quest Diagnostics DGX, +5.24% و LabCorp LH +10.13% باید پرسید در نامه ای برای “اورژانس آزمایشگاه افزایش ظرفیت صندوق از 5 میلیارد دلار.”

موزه ها به دنبال 4 میلیارد دلار: آمریکا داد از موزه ها گفته است که در خواست “حداقل 4 میلیارد دلار برای سازمان های غیر انتفاعی موزه ها” در هر COVID-19 اقتصادی تسکین قانون.

امتراک می پرسد برای $1 میلیارد: Amtrak ملی راه آهن گفت: به آن نیاز دارد 1 میلیارد دلار کمک مالی از دولت با توجه به وال استریت ژورنال گزارش.

سهام ایالات متحده DJIA +9.69% SPX +8.27% شده اند با چکش در این ماه توسط coronavirus مرتبط با نگرانی های, اما آنها به شدت بالاتر شنبه با تحلیلگران سنجاق کردن سود در امیدوار است که واشنگتن نزدیک به رسیدن به یک معامله در یک بسته محرک.

دیگر گروه تجارت درخواست کرده اند کمک دولت اما به نظر نمی رسد به پیشنهاد خاص مقدار دلار برای کمک. آمریکا اکتشاف و تولید شورای اسلامی در نامه ای می گوید: “نه به دنبال نجات” اما آیا می خواهید به تعلیق یک قانون است که می افزاید: به انرژی صنعت حمل و نقل هزینه. از شراب و ارواح عمده فروشان آمریکا نوشت که هر گونه کمک به صنعت مهمان نوازی باید در دسترس ساخته شده به توزیع کنندگان و واردکنندگان از wineries مشروب و حذفی که در خدمت این صنعت است.

برخی از گروه های حمایت کرده اند و ابراز نگرانی در مورد محرک های مرتبط با لابی های انجمن های صنفی.

“ما مشکل تماس های اخیر به ارائه گسترده مالیات دهندگان حمایت صنعت کمک مالی است که گسترش فراتر از هر گونه بتن و خاص آسیب ناشی از کوروناویروس” گفت: آمریکایی ها برای رفاه یک گروه محافظه کار در ارتباط با برادران کخ در یک نامه مشترک به نمایندگان مجلس با دو لباس دیگر. “کنگره باید استفاده نمی کنند این بحران به پاداش خوبی متصل کسب و کار در هزینه از کسانی که بیشترین نیاز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>