کنگره گزارش: Fauci می گوید او با استفاده از فقیر انتخاب کلمات هنگامی که توصیف تهمت coronavirus تلاش

Dr. Anthony Fauci روز دوشنبه در تلاش برای روشن شدن دیدگاه او ساخته شده در یکشنبه مصاحبه در مورد تهمت و دولت coronavirus پاسخ گفت: “او با استفاده از یک “فقیر انتخاب کلمات.”

در کاخ سفید کنفرانس خبری Fauci سلامت-مشاور سیاست به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست برای روشن کردن یک پاسخ به “فرضی سوال” که در آن او گفت coronavirus کاهش تلاش را نجات داد بیشتر زندگی می کند.

“است که گرفته شده به عنوان یک راه است که شاید به نوعی چیزی مقصر بود,” او گفت:. Fauci اضافه شده که تهمت تایید اجتماعی فاصله اولین بار او آن توصیه می شود. او گفت: بیانیه ای که وجود دارد “مقاومت مواجه” به اوایل توصیه های یک “فقیر انتخاب کلمات.”

“شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند به نجات زندگی” Fauci گفت: در سی ان ان روز یکشنبه.

Fauci روز دوشنبه گفت: “نمی دانم این تاریخ که او و یکی دیگر از مقام رفت و به ناروا را توصیه.

اوایل روز دوشنبه در کاخ سفید گفت: تهمت نمی خواهد آتش Fauci پس از رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک منتقد که به نام برای دکتر بود را رد کرد و پس از او گفت: زندگی می تواند ذخیره شده اند اگر دولت تا به حال عمل کرده و با سرعت بیشتری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من او را دوست دارم” و اضافه کرد: “هر کس با آنتونی. نه همه خوشحال است با همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>