کنگره گزارش: بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی به احتمال زیاد به قابلیت حمله به هر دو بزرگ spender مایک بلومبرگ و پیشتاز برنی ساندرز

در سه شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در کارولینای جنوبی هر دو مایک بلومبرگ و برنی سندرز نیز ممکن است با پوشیدن گاو چشم.

بلومبرگ که تلاش برای پاسخ به رقبای خود’ انتقادات در هفته گذشته بحث است “هنوز هم برای رفتن به این هدف از یک معامله بزرگ از حمله گفت:” میچل مک کینی یک استاد ارتباطات سیاسی در دانشگاه میسوری. “یکی از چیزهایی است که ما باید برای دیدن اگر او قادر به مرتب کردن بر اساس خود را تقویت توسعه منسجم تر پاسخ.”

دیگر دموکرات کاخ سفید امیدوار نمی توانید اجازه دهید میلیاردر سابق شهردار نیویورک “کردن حصیر” پس از ستون در او یک هفته پیش به دلیل او را “رقابت برای همان رای به عنوان غیر برنی [بلوک]” گفت: KBW تحلیلگر برایان گاردنر در یک توجه داشته باشید. بلومبرگ بخشی از گزارش خود منتقل برنامه دوشنبه برای ساخت در زمان بیشتری برای بحث دبستان.

در ضمن ساندرز “خواهد شد که یک هدف در پشت او” از آنجا که Vermonter یکی از دو مجلس سنا مستقل است روشن پیشتاز پس از او بزرگتر-از-انتظار برنده شدن بیش از آخر هفته در نوادا قفقاز گاردنر اضافه شده است.

خود توصیف “دموکراتیک سوسیالیستی” است که اکثر نمایندگان تا کنون در دموکراتیک اولیه مسابقه. علاوه بر این او همچنان به رهبری حزب 2020 در زمینه کمک های مالی از حامیان raking در $122 میلیون از Jan. 31 با توجه به افشاگریهای ظ روز شنبه. بلومبرگ را خود بودجه کمپین مسلط در هزینه با مبلغ سرمایه گذاری بالاتر از 400 میلیون دلار است.

مرتبط با: ساندرز می گوید آن را ناعادلانه می گویند همه چیز بد است در کوبا

و ببینید: UnitedHealth سهام فرو سمت بدترین روز در حدود 9 سال به عنوان ساندرز’ نوادا برنده استوکس سرمایه گذار ترس

آن را “دیر زود” برای ساندرز دموکراتیک رقبای گفت: تحلیلگران در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست استقراض یک Yogi Berra گفت.

“این است و نه لزوما به دلیل ساندرز است که به نحوی در حال حاضر تضمین شده برای متراکم کردن یک متعهد-نماینده اکثریت در پایان نامزدی فصل اما نه به خاطر او ممکن است قادر به شروع به ساخت یک منجر شود که به دلیل متناسب تخصیص قوانین دیگر کاندیدای واحد می تواند منطقی پیش افتادن در دوران نامزدی فصل” از تحلیلگران نوشت: در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه.

یکی دیگر از یوگی-ism — “It ain’t over till it’s over” — ممکن است مناسب تر. Mizzou را مککیننی گفت که در حالی که صاحب نظران می گویند “برنی آن را کردم” فقط چند روز پیش وجود دارد نگرانی در مورد میانجیگری کنوانسیون پس از یک ستیز اولیه مسابقه.

“این پاندول تغییر بیش از حد گسترده و بیش از حد به سرعت از نظر برخی از نهایی ارزیابی از آنچه که اتفاق خواهد افتاد” استاد گفت. “آنچه من می گویم این است که ما باید مراقب باشید چرا که ما در حال حاضر تنظیم مجدد چندین بار این کارو. ما ممکن است به احتمال زیاد آن را تنظیم مجدد دوباره.”

هفت دموکرات باید واجد شرایط برای بحث در چارلستون تا از شش هفته گذشته به عنوان تام Steyer دیگر خود بودجه میلیاردر تلاش برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی موفق به ساخت برش. بلومبرگ ، ساندرز و Steyer خواهد بود در مرحله پیوست توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن; سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg; بهداشت ، ctq از مینه سوتا; و از سوی دیگر ، الیزابت وارن ماساچوست.

برخورد میزبانی ViacomCBS Inc.’s VIAC, -4.71% VIAB, +0.00% CBS اخبار و کنگره, سیاه, انجمن, موسسه است که میله میله به هوا در 8 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. آن چهار روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه.

در یک RealClearPolitics میانگین متحرک از ایالت کارولینای جنوبی سنجی در دوشنبه بایدن رهبری با حمایت از 24.5% اما ساندرز با 21.5% پشتیبانی به دست آوردن است در سابق معاون رئیس جمهور در پلمتو دولت است. آنها به دنبال Steyer با 16.5%, Buttigieg با 10.8% وارن با 9.5%, Klobuchar با 6.5 درصد و تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی با 1.8%. بلومبرگ اواخر شرکت کننده در مسابقه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر نیست در انتخابات در کارولینای جنوبی است.

پس از این ادعا نیست زمان زیادی را در کانون توجه در گذشته بحث Steyer “ممکن است در نهایت توجه بیشتری از هموطنان خود را به عنوان نامزد او ظاهرا به خوبی انجام می دهند در آن [South Carolina] نظر سنجی — به خوبی به اندازه کافی به شاید باید مصرف آن را دور از برخی از دیگر فوتبال,” مککیننی گفت.

Steyer, Klobuchar و دیگر پایین لایه مدعی نیز می تواند در قرعه کشی سوال از رقبای خود و یا بحث را مدیران بیش از اینکه آیا آنها باید رها و خارج از مسابقه در این مرحله استاد گفت.

در یک RealClearPolitics میانگین متحرک ملی, نظر سنجی, ساندرز بود پیشرو با 29.3% پشتیبانی توسط بایدن در 17.2% بلومبرگ در 15.3% وارن در 13.2 درصد و Buttigieg در 9.8%. Klobuchar کردم 6.3% در حالی که Steyer شد 2.2% و Gabbard, 1.4%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>