کنگره گزارش: Coronavirus-کمک لایحه بازدید گیر در سنا بیش از نرخ بیکاری ارائه


آسوشیتد پرس

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیش بینی coronavirus-کمک لایحه تصویب خواهد شد بعد شنبه.

گسترده بسته بندی طراحی شده برای کوسن تاثیر شیوع کروناویروس در آمریکایی ها ضربه گیر در سنای آمریکا اواخر روز چهارشنبه پس از رهبران چشم سریع گذشت پیش از آن در روز.

سناتور جمهوریخواه و سناتور. برنی ساندرز شد مبارزه با بیش از یک بیکاری ارائه در قانون است که ارزش برخی از 2 تریلیون دلار است و انتظار می رود برای ارائه $1,200 پرداخت های مستقیم به بسیاری از آمریکایی ها ارائه بیش از $360 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک و راه اندازی 500 میلیارد دلار از صندوق به وام دادن به صنایع و شهرها و ایالات متحده. اندازه گیری را به مجلس نمایندگان اگر سنا پشت آن است.

“ملت ما مورد نیاز ما را به رفتن و رفتن سریع” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در روز چهار شنبه در صبح سخنان در آمریکا هستند. او پیش بینی کرد این اقدام را تصویب و بعد در روز. لایحه نهایی متن هنوز در دسترس نیست.

“به مردم آمریکا گفت: بزرگ کمک کمک سریع است که در راه” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: سی ان ان

در حال حاضر ببینید: شومر تاکید می کند که coronavirus بسته محرک اقتصادی ارائه نمی کمک به ناروا خانواده کسب و کار

سهام ایالات متحده SPX +1.15% که افزایش یافت سهشنبه در افزایش انتظارات برای یک معامله نیز معامله بالاتر در بعد از ظهر چهارشنبه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA +2.39% نزدیک به 500 امتیاز پس از بالا و پایین شروع به روز.

مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا قبلا گفت: مجلس می تواند با تصویب این لایحه توسط به اصطلاح به اتفاق آراء رضایت. اما اواخر روز چهارشنبه او گفت که او باور نمی کند که گزینه — که نیاز به هر نماینده مجلس به توافق برسند — کار می کنند. او گفت: در مصاحبه با PBS که او باز به رول-تماس با رای اگر یک عضو می خواهد یک.

سناتور جمهوریخواه از جمله بن Sasse نبراسکا شناسایی آنچه که آنها ممکن است یک خطا در لایحه مربوط به مزایای بیکاری. Furloughed کارگران را دریافت اضافی 600 دلار در هفته بر اساس این لایحه که سناتور گفت می تواند در ایجاد انگیزه برای ماندن گذاشته است.

ساندرز که به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری گفت: او را نگه دارید و بر روی این لایحه مگر اینکه سناتور جمهوریخواه کاهش یافته و اعتراض خود را به.

تهدید توسط سناتور ورمونت دیدم سهام پاره سود در نیم ساعت آخر معاملات سهام در پايان به خوبی خود را بالا.

با فعالیت های اقتصادی به طور چشمگیری سیم پیچ را در سراسر این کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و به دنبال آن “باز” عید پاک که می افتد در مارس 12. رییس جمهور در این گفت ارزیابی این دولت coronavirus مهار استراتژی اوایل هفته آینده پس از 15 روز گذشت. هدف از این ابتکار را تشویق اجتماعی فاصله.

فرمانداران و کارشناسان بهداشت و درمان را تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی جدیدی از کروناویروس موارد همچنان به افزایش است.

در ادامه: COVID-19 مورد شمارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>